fethullah gülen'e ingiliz ajanı diyen çydd li

 • artistik trollaj

  efendim fethullah sana diyom kendimden bahsediyorum diyen çydd'lidir zira fethullah gülen ne ingiliz ajanıdır, ne papanın elini öpmüştür ki; o eli öpen densiz bir türktür ve videoda ki o el öpen adam fethullah gülen değildir apaçık ortada ve gelmeme sebepleri birinci olarak suikast ikinci olarak fethullah gülen geldi diye ortalığı karıştıracak orospu evladı provakatörlerin olmasıdır ancak pek bir muhterem türkan saylan teyzemiz ingiliz olmakla birlikte ingiliz maşalığı yapmış bunun yanında bir ingilize yakışır şekilde islam düşmanlığı yapmıştır. gözleri açmak lazım ve iyi düşünmek lazımdır.

  1
 • corleone

  efendim artistik troll senin başlıklarını 100m den tanıyoruz zira bu geniş hayal gücünle başka kimsenin sıçamayacağı başlıklar sıçıyor, entryler yazıyorsun. sözde ortalığı karıştıran kişilerden, provakatörlerden bahsederken sözlükte ortalığı karıştıran üç beş provakatörden biri olman da ayrı bir enteresan. pek bir muhterem kardeşim bir an önce gözlerini açman ve iyi düşünmen lazım. dinine bağlıysan buna yakışır şekilde insanlara çamur atmadan, ağzını bozmadan, komik olmadan yazılar yazmanı dilerim.

  tanım : güvenilir bir kaynak gösterilmediği sürece olmayan kişidir.

  edit : güvenilir kaynak geldi. bu kaynağa göre medrese eğitimi almış bir kimsenin herhangi bir ülkenin ajanı olması imkansızdır. ancak ingiliz eğitimi almış herkes potansiyel ingiliz ajanı, amerikan eğitimi almış herkes potansiyel amerikan ajanıdır. roma'ya yolu düşmüş herkes aynı zamanda katolik misyoneri olabilir. bilgilendirme için teşekkürler artistik trollaj.

 • dmnrzv

  2016 yazında haklı çıkmıştır.

  1