fi

 • eskizafer

  akilah azra kohen'in destek yayınları'ndan çıkan fi-pi-çi üçlemesinin birinci kitabı.

  1
 • sunshine

  yeni internet dizimiz. serenay sarıkaya, berrak tüzünataç, mehmet günsür, osman sonant veeee ozan güven gibi isimler var. ben oyuncu kadrosunda sevdiğim isimler olunca ilk 3 bölümünü izledim ama amerikanvari bir iş olmuş. ozan güven bir terapisti oynuyor. psikanalist veya psikodinamist bir yaklaşımı benimsemiş ama işin ilginci canlı yayında terapi yapıyor?! hem de ünlülere. tek sefer. neyse... teknik böyle hatalara girmeyelim. ama birader bari terapistin ofisindeki duvara psikolojik danışman can manay yazmayın. ikisi bayağı farklı şeyler.

  yokluktan bakılır ama ortalama altı.

 • kasvet

  ortalama altı hımm.. üstü neydi ki..

  gayet şu ara izlenebilitesi olan güzel dizi.

  entel görünümlü boş yazar triplerine, tiplere kulak asmadan izleyin.

 • mavimsi

  bu dizi iyi, hoş ama özge karakteri sanki olmamış. kitaptaki betimlemeye uyuyor belki ama o rol berrak tüzünataç'a oturmamış, yavan olmuş biraz.

  ozan güven ise tam bir can manay olmuş.takipteyiz efenim.

  1
 • yer mi lan anadolu cocugu

  geçen bi arkadaşla öğle yemeğine çıktığımızda yine aynı arkadaş tarafından şu cümleyle şiddetle önerildi: "ozan güven baba gelene geçene yapıştırıyor mutlaka izle"

  imajımı gözden geçirmek için çok geç kaldım.

  2
 • mehs

  (bkz: ozan güven) bu kadar harika bir oyuncu muydu dediğim dizi.

  1
 • mal

  bir tarih.

  1
 • kediyimkedi

  oy oy ne hayatlar ne hayatlar. zaten 1. bölümde hemen yollar kesişti. bakın hala ne hayatlar ne hayatlar.

 • yer mi lan anadolu cocugu

  dizi beni kesmiyor ama insanlarla tanrıymışçasına oynayan can manay karakteri beni cezbediyor. bu yüzden can manaycıyız kanka. her kim ki denizciyim diyorsa bilin ki dibi kaşınıyordur.

  4
 • ailuros

  denizciyim.
  asıl delikanlı deniz burda ya. can manay yavşak. elalemin karısına kızına göz diken bi orospu çocuğu o. aqmun pezevengi anca her hafta düzenli olarak altın gününe giden emekli mutsuz teyzeleri cezbeder. puşt yaa.

  3
 • yer mi lan anadolu cocugu

  esasında kesmiyor. esasında tam anlamıyla yakalamıyor. esasında birçok karakter havada. ama izliyoruz. bunun en önemli sebebi yokluk. kalan sebepler bende kalsın. şimdilik.

  ---şey---
  duru'yla deniz'in bulunduğu bazı sahnelerde odaya sızan ışık hüzmesi, arka planda çalmaya başlayan piyano ve bu masalsı ortamın ortasına saplanan öpücük şapırtılarından sadece ben mi rahatsızlık duyuyorum?

  deniz'in taharet almasını gerektirecek bir eylem yapmıyorcasına davranış bütünlüğünde olması... hımmm... sizce de biraz şey değil mi? gerçeğin bi tık üstü? her şeyi bırak, kıskançlık gibi bir duyguyu üretebilen bir insansın anladık. peki bir erkek kıskanma duygusunun tam ortasındayken dudaklarını sıkıp sadece kızgın bakarak içindekini kontrol altına alabilir mi? en azından bi "amına kodumun çocuğu" diye mırıldanmaz mı can manay için?

  mırıldanmıyor. sanatla ilgilenen bir unicorn kendisi.

  ---şey---

 • ailuros

  7. bölüm hakkında şunları söyleyebilirim, 8'le 9'u izleyemedim daha;

  --- spoiler ---

  deniz'in o sanata tutkun, idealist, fedakar, cefakar, sempatik ve yakışıklı hallerini yorumlamayı es geçeceğim, izlerken muhallebi kıvamına geliyorum zaten.

  can manay'ın özge'yle olan konuşmasından nasıl bir orospu çocuğu olduğunu anlamış olduğunuzu umuyorum. hala can manay'cı olan ymlac'lar bi daha düşünsün bence. bu arada duru salak kız falan ama, bölümün sonundaki delikanlılığı <3 <3 <3

  --- spoiler ---

  1
 • peterpan

  allah affetsin demin 8. bölümü izledim. tahmin edebileceğiniz üzere pembe gömlek giyip yalın şarkıları da mırıldanan tabiatta bir insanım. her neyse, ilk olarak şunu söyleyeyim; yıllardır berrak tüzünataç görüyorum, ilk defa hem güzel hem de seksi buldum kendisini. ihtiyacı olan biraz suymuş :/

  hem deniz hem de can karakteriyle de herhangi bir bağ kuramıyorum fakat duru hayatta nefret ettiğim her şeyin temsilcisi. orul orul orospu. kevaşe.

  3
 • 1988

  gücün ve kapitalizmin köpeği olduğum için smk'cıyım.
  can manay'ın deniz sanat sepet diye kafa sikerken göz devirmelerinin hastasıyım. aşırı sanatsever sevgilimle gittiğimiz modern sanat sergilerinde soba borusundan, saten yorgandan yapılmış eserlerin karşısına geçip yarım saat sövdüğüm anları görüyorum onda.

  dizi kötü ama yoklukta gider. smk özge'yi ayartana kadar izlerim en azından.

  2
 • ailuros

  8. bölümü izledim demin. duru için söylediğim delikanlı lafını geri alıyorum. sen nasıl iğrenç bir insansın ya, gül gibi deniz'e yapılır mı böyle bir şey?

  3
 • isis

  bok gibi dizi.

  3
 • don draper

  hayatimda izledigim en iyi dizi.

  1
 • yokoylekararliseyler

  hanım yasakladığından izleyemiyorum.

  dediğine göre cima ediliyormuş.

  böyle bir şey olabilir mi ya?

  1
 • pobeda

  --- spoiler ---
  -ben senin bildiğin kızlara benzemem. evlenmeden olmaz.
  +o zaman evlenince haber ver.
  -pislik. agshhs. (gülüşmeler)

  --- spoiler ---

  2
 • pilavsizkuru

  ya arkadaş bir türk dizisi de boka sarmasın be...dedik internet dizisi,dizi sektöründe yeni bir atılım.bakıyorsun oyuncularda az çok kendini kanıtlamış oyuncular.1 2 bölüm çok iyi sonrası ise rastlantılar üzerine kurulmuş klasik türk dizisi..mesela, can manayın meyhaneye gittiği bölümün hiçbir amacı yoktu,orada adamın tekinin yüzüne en az 30 yumruk attı.yani peşpeşe o kadar yumruk yiyip komalık olmamak mümkün değil...ama gel gör ki can bey rahat rahat adamı pert edip karakolluk bile olmuyor...sahnenin gereksizliği de cabası...bide şu su içme tripleri bu kadar göze sokulmasa iyi olacak.herneyse,yakında boka sarar.

  5
 • mavipuantiye

  sizin zevkinize sıçayım, nasıl izliyorsunuz böyle şeyleri? bu kadar iyi bir oyuncu kadrosuyla bu kadar kötü iş çıkarmak yetenek istiyor cidden. yapacağınız işi sikeyim.

 • pobeda

  güzel bir dizi. bunu sevmeyenler bana özelden yürümesin.

  3
 • national pornographic

  sadece internet dizisi olduğu için bile izlenmesi gereken dizi. he bir tık atsanız da olur.

  1
 • misswhiteway

  hiç izlemedim çünkü trendy olana mesafeli ve ilgisizim. trendy olana tepkili hipster erkekler eklesin.

  ps: dizi izlemekten beyin amcıklaması geçiren sözlük yazarları :) vurun eksiye vurun

 • ididitmyway

  sigara sansürsüz, alkol o biçim ama seks? sevisirken neden hala giyiniksiniz? bi de neden seks sahnelerinin orgazmdan sonraki 5 10 saniyesi gösteriliyor? tamam Bir game of thrones kadar detay görmeyi beklemiyoruz ama yine de gerçekçilik önemli.
  can manay herkesle beraber olsun ama o beraberlik sansürlü? neden? "zina" ülkede ne zamandır meşru da göt mü meşru değil? halbuki ben en çok onun meşru olduğunu düşünüyordum.
  bıktık artık yalancı öpüşmeli entrikalı türk dizilerden.
  fuck!!!

  1