fikret orman

 • ezberbozan

  beşiktaş başkan adayı.
  benim adayım aynı zamanda. çok istiyorum kazanmasını. listesinde ibrahim altınsay da var sanırım.

  1
 • sinirli adam

  karadeniz'in çekilmesinden sonra, kazanmasına kesin gözüyle bakılan beşiktaş'ımızın başkan adayı.

 • boris karloff

  beşiktaş'ın 33. başkanı.

 • ellilikbakire

  artvin'lidir.
  ağabeyi artvinliler hizmet vakfı yönetim kurulu üyesidir.

 • babatorik

  maliye konusunda, stad konusunda, altyapı konusunda ve beşiktaş değerlerini geri getirme konusundaki açıklamalarıyla eğer zaman tanınırsa beşiktaş'ı düzlüğe çıkarması beklenen beşiktaş başkanı. eskiden olduğu gibi beşiktaş'ı tekrar herkes tarafından saygı duyulur bir hale getirmek amaçlarından olacakmış. göreve geldiklerinde şeref bey'in mezarını ziyaret ederek bir jestte de bulunmuşlardı.

  değerlendirme videosu

 • delisair

  beşiktaş'ı, dortmund gibi kalkındıracağını açıklamış başkandır.

  fatih terim ayarı ile: ''neye yapıyor, kim yapıyor, neden yapıyor''

 • kerrygillan

  portekizlileri satma konusunda temkinli davranacağını açıklamıştır. özellikle fernandesi yüklü bir bonservis bedeli olmadan satmayacağını söylemesi kendisine olan beklentiyi arttırmıştır.

  işin açıkcası beşiktaş 3 büyükler içinde kadrosunda ve ilk 11'inde en çok genç oyuncu barındıran takım. alt yapı destekli 2 sene içinde türkiyeyi sarsacak bir kadro çıkarabilme potansiyeline sahip, cenk necip veli ismail tanju mustafa gibi 23 yaşın altında 6 tane genç var, ayrıca yedekte oturan yabancı olarak alves, çok şey beklediğimiz muhammet, geçen sene kendini gösteren 1,97'lik atınç(18 yaşında daha), fernandes ve hilbert 25 yaşındalar, takımda ernts ve simao dışında yaşlı adam yok, oda gayet doğal, bu gençlerin başlarına 'sistem bilgisi' ve futbolcu yetiştirebilmesi iyi olan bir teknik direktör getirilmeleri halinde gerisi kendiliğinden gelir zaten. küçük ve dar görüşlü bir teknik direktör, necip'e ve veli'ye orta saha görev adamı olarak kullanır ve yeteneklerini geliştirmelerinden çok sabah akşam pres yapmasını çalıştırır, ismail'e ileri çıkma arkada boş alan bırakma diye görev verirsen adam maç boyu iki kere ileri çıkar o iki çıkışından bir tanesinde orta açabilir o da karavana olur, beşiktaşın gençlerinin durumu budur.

  bu durumu farkederek yapılacak icraatlar fikret ormanı efsane yapabilir, ama riskli bir iş iki ucu boklu değnek.

  1
 • ucamayan kanatli ped

  beşiktaş'ı aciz konuma düşürmeye başlamıştır. iki paralık adamlarındiline düşürmüştür. vasıf yoksunusun başkan. zaten samet hamlen başlıbaşına bir faciaydı. istifan yakındır senin de.

 • erzulie

  beşiktaş'ın yeni başkanı. açıklamaları kesin ve net. oldukça sivri dili bu dili başına dert olabilir.

 • ucamayan kanatli ped

  işi eline yüzüne bulaştırmaya başlayan başkan. ilk hatası altınsay'ı göndermekti. sonra hatalar silsilesi başladı. hangisini sayayım ki? yakındır istifası. kime adam dediysek göt etti bizi amk!

  1
 • ucamayan kanatli ped

  kredisini tüketiyor. dün bir röportajına şahit oldum. avcılar belediyesiyle altyapı için anlaşmışlar falan neyse vajinasına koyim bu zatı muhretem diyor ki taraftar benim umrumda olmaz, ben başkanım kimseyi dinlemem. taraftara göre iş yapsam olaylar çok daha farklı olur. kimseyi dinleme gibi bir amacım yok. ben bilmiyor muyum anket yapıp da ankete göre sorunları çözmeyi.

  haddini aşıyorsun başkan. o taraftara borçlusun sen her şeyini! biliyoruz senin de oraya nasıl geldiğini. konuşturma şimdi.

 • ttemas

  süleyman seba'nın tırnağı olamaz. beşiktaşlılık duruşuna aykırı hareketler yapıyor. rüştü'nün, nihat'ın ve egemen'in arkasından söyledikleriyle ne yapmaya çalışıyor merak ediyorum. kimse salak değil, özellikle beşiktaş taraftarı bu numaraları yemez diye düşünüyorum.

  sen daha önceki yönetimin bokunu böyle temizleyeceksen hiç temizleme daha iyi. bu saydığım 3 futbolcu beşiktaş'a büyük emek vermiş futbolcular özellikle nihat. nihat'ın arkasından çıkan haberler çok yakışıksız. sanki beşiktaş'tan zorla para istiyormuş hırsızlık yapıyormuş gibi muamele yapılıyor kendisine ayıp!

 • kopuksenaryo

  kendisinin ntv spor'da ki son konuşmasından sonra zaten kendisine olan güvenim tavan yaptı...

  birincisi bu adamlar gerçekten boka batmış bir takımın içine girip takımı düzeltmeye çalışıyorlar ve başkanın dediğine göre doğru ve düzgün yoldayız. bu kadar zorluğa rağmen günlerce uğraşıyorlar takımı düzeltmeye çalışıyorlar. adamlar herşeyi düşünüyorlar ve düzeltmek için uğraşıyorlar. afedersiniz ama sikerim quaresmasını bir alex değil. alex olursa takımı karşına alırsın laf edersin. quaresma kim lan? 2 senelik adam için mi tüm tantana? bu adamın yanına en baba adamları verdilerde takım oyunu oynamadı şimdi gençlerle mi oynicak?

  bu adamın kimseye terbiyesizliği olmadı, nihat'ın pisliğini temizledi, rüştü'ye jübile şansı veriyor, sivok'un hatta oha dediğimi zapo ve bobo'nun borçlarını ödemiş ki oha dediğim konu bunlara da mı borç var? adamlar uğraşıyor. fulya'yı herkes unuttu bu adam yıllar sonra akıllara getirdi.

  2 sene içinde bu adam takımı düzene sokucak, stadı bize getiricek, fulya'yı kurtarıcak. o kadarda eminim. ama halen quaresma vıdı vıdı başkan değil. e siktirin gidin! futbol değil bu adamın işi bunu bi hatırlatayım bu adam koskoca " beşiktaş " klübünün tüm branşlarını kurtarmaya çalışıyor. salak salak konuşuyor insanlar. sikerler quresmayı sikerler almeida'yı. önemli olan klübün kurtulmasıdır. bu adamında kurtaracağına da eminim ntv spor'da ki son konuşmasından sonra. net.

 • absurt votka

  garibim.

  vasat oyuncularının zaten az olan yıllık ücretlerinde azaltmaya giderek ve kadrosundaki kaliteli oyuncuları 'fazla yıllık ücret aldığı gerekçesiyle' ezeli rakibine yollayarak, saçma sapan t-shirtlerden ve bağışlardan kıyıda köşede biriktirdiği 2 milyon euro kadar bir parası vardı.

  şimdi üzerine bir 6 milyon euro daha koyup, bir hafta içinde matteo ferrari'ye gönderecek.
  bu da; ilgili haber.

  alma seyrantepe'nin ahını, çıkar ashdakjdhsa.

  1
 • nikko

  inönü stadı projesini iyi değerlendirebilirse beşiktaş'ın unutmayacağı başkanlardan birisi olacak ama gelin ve görün ki projenin ekmeğini yemek isteyen kişileri ve güç odaklarını ardını iyice araştırın.

 • savas baldar vs ahmet moran

  devletten ali sami yen arena'yı dilenirken harcadığı enerjinin yarısını beşiktaş için harcasa bugün çeşitli branşlarda şube ne kapatılır ne de antrenörler ligde kalmak ana hedefimiz şeklinde beyanat verirdi.

  2
 • at avrat braveheart

  bu akşam kanaltürk kanalına konuktu. samet aybaba için, inanılmaz bir hoca var başımızda, çok iyi hoca dedi.

  ciddi olamaz di mi? şakaydı bu herhalde.

  2
 • fg2a410

  orsan grubu'nun mütevelli heyeti başkanıdır.

 • kopuksenaryo

  beşiktaş'ı yeniden canlandıran mükemmel adam. herif sporsorlukları dizdi, takımlar düzgün en azından ezilmiyorlar, stad geliyor, borçlar kapanıyor. helal olsun be adama.

  1
 • le poisson

  mangalı güzel olur.

 • guneslenen yarasa

  bir haftalığına umreye giden başkan.

 • San Marino Gol Krali

  her gelen başkan gibi, süleyman seba'yı özleten başkan.

 • koyuipsalasportaraftari

  yaptıkları yapacaklarının taahhüdü olan başgan.

 • koyuipsalasportaraftari

  9 haziran tarihinde yapılacak kongrede karşısında dişli bir başkan adayı olacak. çok büyük dolaplar, dümenler dönmezse başkanlık koltuğunu serdal adalı’ya devreder, önder özen ile birlikte ntv spor’da yorumculuk filan yapar artık.