fjallraven kanken

 • gozlerim sigmiyor yuzume

  boy boy sırt çantaları üreten marka. şahane renk alternarifleri ve sade tasarımıyla dikkat çekiyor. tabii bayağı tuzlu. bizim hipsterlerin yeni gözdesi.

  şuradan incelenebilir:
  tıklayınız

 • eslesemeyenhomologkromozom

  rengarenk çantaları olan isveçli bir marka.
  yıllardır almaya karar verip akabinde pahalı diyerek kendimi ikna ediyorum.
  sonra bir outlet sayfa bulup yeniden heyecanlanıyorum, bi şekilde vazgeçiyorum.
  geçen gün sağanak yağmurun altında kalan birinden su geçirmediğini öğrendim ve hemen yine almaya karar verdim,bana ne bundan diyerek yine vazgeçtim.

  fakirim ben galiba.

 • dmnrzv

  Galiba herkes çakmasını kullanıyor bu günlerde her yerde, herkeste görmek mümkün.

  1
 • yokoylekararliseyler

  eloğlunun kitaları kullanıyor bunu burada da moda olmuş.

  valla yazık...

 • hakki bullet

  +8 hipster item'ı.

  damalı vans falan gibi düşünebilirsiniz, bu çantadan yoksa gizli cemaate kabul edilmiyorsunuz yani.

  bu arada parasına takılıp da "bi çantaya bu kadar parayı nası veriyo millet monaco" demeyin çünkü kadıköy'den çakmasını alıyor herkes.

  2
 • kediyimkedi

  bu markanın klasik bordosuna sahibim. kullanışlı , 1-2 günlük şehirler arası veya küçük kaçamaklarda bayağı kullanışlı oluyor. fiyatı tuzlu. ben de mayonezsever in gazına gelip anlık kankenist sitesinden sepete atıp almıştım pişman değilim :D ama olmazsa olmaz mı derseniz , olmasa da olur.

  1
 • crimewave

  nasıl bir avantajı olduğu merak edilen.

  çanta yani ne kadar müthiş bi özelliği olabilir ki
  istanbul piyasasında yaklaşık 2 yıldır kendini gösteriyor
  hype.

  1
 • kisisel illeti

  zamanında jansport vardı. dünya kupası 2002'de dışarıdaki milli formalı insandan daha fazla jansport'lu insan vardı. onun da bir dalgası yoktu mesela. bez bir çantanın üzerine çantacı ismail abinin tasarımı olabilecek bayağılıkta bir logo: jansport. bu arada ismail abiye laf attığım anlaşılmasın. imitasyonları orijinalinden daha iyidir.

  bu aashdgvraven durumu da pek farklı değil. - öyle deme ama su geçirmiyor ^^, eheh çok tatlı değil mi. öncesini pek bilemiyorum ama resmen insan psikolojisine saldırı bu. piyasa bir girdiler, insanlar yunan ordusuna aşk eyleyen kuvvacılar gibi saldırdı buna. marka bilinirliği filan hak getire. kim jsjasdraven'ı biliyordu da çanta böylesine patladı. sonunda olay kırmızı malbuşun manhattan deneyine döndü.

  sözün özü, ismailabiraven win win.

  3
 • metal isaretiyle egildi enistem

  bazı markaların ederinden fazla fiyata satıldığı bir gerçek. zaten alan insan markaya para veriyor. öküz alınacak paraya tişört satılıyor mesala. alır mıyım? tabi ki hayır.