formatın anasını ağlatan yazarlar

 • nehculbelaga

  formatın anasını ağlatan içine eden yazarlardır, modlar bu duruma el koymak yerine kendileri de dahil oluyorlar, o yazarlara gelince

  1 commu (trolullah el uzma)

  2 yer mi lan anadolu cocugu

  bu kadar, sadece iki kişi formatın anasını ağlatabiliyor.

 • doksandokuz

  formatın anasını siken yazarlardır.

 • yer mi lan anadolu cocugu

  "ağlatabiliyor" ifadesi beni rahatsız etti. zira bu ifadenin altındaki halis muhlis çifte standart yargısını görebiliyorum. ama öyle değil sevgili vatandaş. çöp kutumun screenshot'ını alıp burada yayınlamam gerekiyorsa (ki buna yöneticilerin uyarı mesajları da dahil) karanlıkların aydınlığa kavuşması için, gözümü kırpmadan yayınlarım. çünkü bir şeyi ispat etme gereği duyduğumda 50 yaşar usta gücünde oluyorum.

  işin öz eleştiri kısmına gelirsek yazdığım şeylerin çok kıymetli şeyler olduğunu düşünmüyorum. zaten kıymetli şey yazasım da yok, olay biraz da buradan patlak veriyor. hatta commu harici beni şurada çeken hiçbir şey yok diyebilirim. çünkü aranızdaki tek fantastik karakter commu benim açımdan. çünkü o adam herhangi bir konuda hiç beklenmedik bir şey söyleyebiliyor ve bu benim o anki keyif haneme + olarak geçiyor. adam kürtajla ilgili bir konuda "çoluğunu çocuğunu anasını avradını sikeyim" diyebildi yahu, daha ne desin? benim için de eğlenceli olan bu yaklaşım türü. siz sabaha kadar cebelleşin "hayır o öyleydi, bu şöyleydi" diye. hepinize katılmak mümkün: evet o gerçekten öyle olabilir, bu gerçekten böyle olabilir. ama ilgilenmiyorum çoğu konudaki o öyleler ve bu böylelerle. sirseheryildizi ilgileniyor işte, dahası ne?

  işte arada buraya girip biraz commu'ya biraz da fazlasıyla yaşlı bir insan olan diko ağabeye takılmak ihtiyacımı karşılıyor. vakit ayırıp izah yaptım. bence şuan herkes kafasını öne eğip benim ne kadar hakikatli bir beyefendi olduğumu düşünmeli. sonrasında ise benim dalganın karakalem çalışmasını yapmanız gerekli diye düşünüyorum.

  5
 • somut olric

  üstteki entrye çok güldüm yaa.

  *

 • mary jane

  hmmm...

  Düşündüren yazarlar.

 • dexamethasone

  lan arada bi geliyorum şuraya. sol tarafa bakıyorum içine sıçmışsınız. işin ilginç kısmı bu boku yiyenlerin içinde mod geçinenler var. zamanında dedim size getirin beni başa diye yok kimse takmadı müstehak size.
  (bkz: nasıl zombi olunur?)

  2