game of thrones

  «
 • 26
 • »
 • tubtub

  yeni yılda yayınlanacak olan hbo dizisi.yeni fragmanı da yayınlanmış.

 • hafifmerkep

  ilk bölümden bir şey anlaşılmamış olmasına rağmen güzel bir diziye benzer.

  unutmadan: yüzüklerin efendisi'nden tanıyabileceğiniz *de dizinin oyuncuları arsında.

 • mikeamca

  türkçe meal'i " taht oyunları" olan tanıtım bölümünden sonra ilk bölümünü merakla beklediğim dizi idi. görsel ve prodüksiyon olarak çok başarılı gördüm. senorya ilk bölüm de fazla kendini belli etmesede ileri ki bölümlerde bizi iyice saracağına eminim. zaten hbo'nun pasifik gibi bir diziden sonra böyle bir prodüksiyona imza atarak güzel bir dizi daha çıkarmasını bekliyordum. ayrıca bu dizi starz televizyon kanalında oynayan spartacus serisini de andırmaktadır. son zamanlarda amerikada ki dizi sektöründe bilim kurgudan çok antik çağ ve orta çağ dizileri boy göstermeye başladı. ilk bölüm yayımlandıktan sonra gelen tepkilerden olsa gerek hemen yapımcılar hbo'dan 2.sezon oyanını aldılar. 1.sezon'un 2. bölümü ise 24 nisanda. merakla bekliyorum. şimdilik aktaracaklarım bu kadar.

 • cartmantr

  aslen oldukça meşhur bir fantastik roman serisinden uyarlanan dizidir. belki romanın yazarınında uyarlayıcı yapımcı olması dizinin en önemli avantajlarından biridir. bu konuda romanı okumamış biri olarak net konuşmamam amam ilk bölüm itibari ile oldukça sağlam bir dizinin geldiğini söylemek mümkün.

  sean bean ve lena headey kadrosu ve görsel açıdan son derece tatmin edici olması diziyi izlemeye değer kılan bir başka etken.

  1
 • tamara

  ruh ikizine yeni bir anlam katan dizi.
  2. bölümü daha izleyemedim ilk bölümü cidden kaliteli olmuş umarım bozmaz da takip edecek dizimiz olur.

  1
 • renkli hayalet

  bugün başladığım ve ikinci bölümünü de şuan indirmiş bulunduğum dizidir, güzeldir, tavsiye edilir.

 • gugu

  muhteşem bir görsellik ve harika bir fantastik dünya. ayrıca kitaplardan senaryoya aktarılan en iyi yapım. bir serinin içinde yüzlerce karekter olmasına rağmen yinede kitaptakilere bağlı kalarak gitmeye çalışan, her pazar gecesi indirmek için sabırsızlıkla beklediğim, fenomen olacağına inandığım dizi.

 • klaus

  heroes might and magic oyuna benzettiğim harika dizi.

 • mikkonen

  3. bölüm itibariyle feci rutine bağlayan dizidir.bu haliyle camelot'tan farksız.kış gelse de,biz de onlar da rahatlasa.

  ayrıca the borgias'ın cem sultan'ını bu bölümde dothraki olarak gördük.

  1
 • mikkonen

  durgun seyrini 4. bölüm sonu itibariyle sonlandırmış dizidir.

  --spoiler 1x4--

  eddard stark,kralın önceki sağ kolunun ölümünün arkasındaki gerçeklerin peşine düşmüş durumunda.ki tezgah olduğu apaçık belli.

  mızrak dövüşündeki ölüm sahnesi çok başarılıydı gerçekten.çok çok başarılı.ölenin ned'in görüşmek istediği kişi olması da pek manidar.akabindeki kurt ve dev hikayesi de pek ibretlikti.

  lady stark'ın son sahnedeki oyunculuğuna da söylenecek söz yok.

  iron throne'da lord stark'ı görmek ister bu bünye.görselini de ekliyorum.

  --spoiler 1x4--

  5.bölüm fragmanı'ndan anlaşılacağı üzere önümüzdeki bölümde çok canlar yanacak gibi görünüyor.

  1
 • fahriye

  4. bölümü çıkan hbo dizisi. efsane olacağı şimdiden bellidir.

 • jhonny

  ben bunun jeneriğine kurban olurum. arkadaş ne güzel dizidir, nasıl bir potansiyeldir. şu kıtlık zamanlarında, supernatural jübileye hazırlanırken, californication, spartacus, fringe sezon finali yapmış iken, lie to me gitmiş iken, nasıl güzel bir ilaçsın sen. takip edin, ettirin. hayır duası alırsınız.

  4
 • capulcubeybi

  anasını siktiğimin bir prensi yüzünden lady adındaki ala kurtun öldürülmesi emrini veren kralın bulunduğu dizidir.

  1
 • plastikanahtar

  game of thrones gibi diziler çekildiği sürece amerikan kablo tv'sini odama çektirmek istiyorum ben. konuların işlenişi, kitaptan uyarlanışı mükemmel gidiyor şu ana kadar. umarım böyle devam eder, suyunu çıkarmazlar.

 • i have a big nick

  soluksuz izlediğim dizi.

  1
 • mihri hatun

  6. bölümünü deli gibi beklediğim güzel dizi. varsa eğer yeni bir dizi izleyeyim falan diye düşünen, direkt buna başlayabilir.

  - - spoiler - -

  kralın eski sağ kolu, kralın, filmdeki deyimiyle -piç-lerini arıyormuş ya belki de o salak prens ensest ilişkinin bi sonucudur kralın oğlu değildir. zira çocuk o kadar gıcık o kadar salak o kadar uyuz ki olsa olsa akraba evliliği sonucu olabilir zaten.

  - - spoiler - -

  2
 • yksw

  dizi, görüntüye takdire şayan bir değer vermiş. çok az diyalog kuruluyor. espiriler, -küçük şeytan'ın olduğu bölümler hariç- yok denecek kadar az.

 • xzxz

  bir pembe dizinin senaryosunu her ne gerekse fantastik bir atmosferin içine soktukları, bir yaratık görürüz belki bir savaş sahnesi umuduyla 4 bölüm izleyip sıkıldığım dizi. ancak şimdiye kadar yapılan tüm lakırdı ve tüm geyiğin fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorum hani onca kılıç, zırh ve şövalyeler eğer kullanılmayacak olsalardı dizinin içerisinde yer almazlardı diye umuyorum nasıl ki lotr içerisinde ilk kitap ve film hobbitlerin iç sıkıcı yaşamlarını uzun uzun anlatmış olup sonradan gidişat savaşlar hayaletler nazgüller vb ile renklendirildiyse belki bu dizide benzer bir yol izleyecek, belki ikinci sezondan itibaren, korku ile beklenen kış üzerilerine çöktüğünde kan gövdeyi götürecek ve korkunç bir savaş çıkacak bundan ötürü şu aralar çok sıkıcı olsa da sabırla mümkün olduğunca izlemeyi sürdürmek gerekiyor olabilir, ayrıca sibel kekili hanımefendi de ilerleyen bölümlere teşrif edeceklermiş, konu dahilinde konulu olarak.

  1
 • lemi

  son derece heyecanlı ilerleyen dizidir. keşke 30-40 bölüm falan sürse.

 • parliament mavisi

  evet tüm bölümlerini izledim ve o nacizane yorumum.

  samanyolu'nu aç da bugs bunny izleyelim. o daha heyecanlı!!

  1
 • bir sizofrenin marti simidi

  ya arkadas bakin, cok ilginctir.

  bu dizinin 7. bolumunu, tam 1 haftadir surekli diziport araciligiyla doldururum; ama aksama dogru chrome'u kapar uyurum. cok ilginctir. hani yillardir izleyemiyormusum gibi geliyor. bak meselâ size soz veriyorum, cok samimiyim: bu entry girdikten hemen sonra izlemek icin acicam linki, dolmasini beklerken telefon mu calar, bokum mu gelir, ecelim mi gelir bilemem. ama kesin izleyemicem. buradan da soz olsun. deneyelim simdi.

  *hos dizi. iyi giris yapmistir. kalitesi bir hayli yuksektir. kendini izletecek en iyi dizidir su an piyasada.

  edit: valla izleyemedim. bisiler oldu, gene erteledim. ama 5 dakika icinde izliyorum. hehe

 • mikkonen

  yine muhteşem bir bölümle seyircilerinin karşısına çıkan dizidir.

  --spoiler 1x8--

  babasının hain ilan edilip esir edildiğini öğrenen robb stark,büyük bir savaşa hazırlanıyor.sayıca az olmalarına karşın savaşı ya alacak,ya da en azından eddard stark'ı bir şekilde kurtaracak gibi görünüyor.

  öte yandan sansa stark kralın huzuruna af dilemek için çıkıyor.kral ise ned'in kendisinden af dileyip,kralı olarak kabul etmesini emrediyor.ned boyun eğmeden savaşı patlatacaklar muhtemelen.

  tyrion cücesinin götü kurtardığı yetmedi,barbarları da bünyesine kattı.

  --spoiler 1x8--

  (link: http://www.youtube.com/watch?v=vweqgmcmyeq&feature=youtu.be*9.bölüm promosu)'ndan anlaşılacağı üzere final öncesi gerilimin had safhada olacağı bir bölüm bizleri bekliyor.

 • kaizer soze

  8. bölümü yayınlandı izledik bitti.şimdi sibel kekilli'nin bir fahişeyi canlandıracağı 9. ve 10. bölümleri heyecanla beklemekteyiz.

 • red john

  her bölümünde ayrı bir tat, ayrı bir heyecan yaratan dizi.

  --*

  barristan selmy artık stark aşiretine geçti. sevişerek değil savaşarak ölürüm dedi bir nevi.

  robb stark'da stark aşiretini ayakta tutmaya çalışıyor ya bakalım. savaştan galip çıkarsa iyi olur.

  ayrıca lannister'ların amına koyayım.

  --spoiler--

 • smellycat

  vampirli dizilere güzel bir alternatif olmuştur. hiper süper kararkterler barındırır. tyrion lannister en baba kararkterdir. ayrıca ala kurtları da pek sevdim.

  «
 • 26
 • »