game of thrones 7. sezon

 • ayca22

  bu sıpoylırlar ve çarpışma haberi çok önceden çıkmamış mıydı yav? diziyi izlemiyom ama ben bile çarpışmadan haberdarım böyle sapık şeyler hep ilgimi çeker.

  1
 • hobarey

  --- spoiler ---

  ed sheeran ne alaka amk?

  --- spoiler ---

  5
 • don draper

  --- spoiler ---

  leydi brienne ve tormundun nehir kenarindaki efsane seksi gorulmeye değer. hepsini denediler.
  --- spoiler ---

  1
 • heytribal

  hangi siteden izlenildiği merak edilen dizidir.
  var mı öneri?

 • t cetvelim var benim

  alemde arya stark ulan

  1
 • mz hyde

  bu sezon da spoiler verenlerin çükünün düşmesinin temenni edildiği güzelim dizi.
  şahsen de beklentilerimin çok altında bir bölümdü. bir arya ile iç huzuru hissettim, o kadar.
  umarım sezon baymaaaz..

  6
 • ufaktefek

  ben tatmin oldum. öğrendiğim bir gerçek var ki tatmin olmak zorundayım. her sezon ilk bölümlere bıdı bıdı ediyorum, ortalara gelince ağzım açık izliyorum, finalde ise yerimden kalkamıyorum.

  bu girimi canım mz hyde'A adıyorum. sıkma canını, baymayacak, yaşadık daha önce bunları.

  shall we begin dendi bir kere.

  2
 • ozo

  şu dizide spoiler vermeyen kaç kişi kaldık acaba?

 • henip

  hayır... game of thrones izliyorum, ama şu andaki meşguliyetim bitince başlayacağım bu sezona, daha öncelerde de olduğu gibi.

  ve fakat bu "g.o.t. fanıyım" diye gezenler (ki çok manidar kısa yazınca sevgili sözlük...) nasıl bir kafa yapısındaysa, bir davulcu tutturup, sokaklarda bağırttırmadılar yani o derece...

  kardeşim başladı, izle, düşün, otur... oraya buraya spoiler sıçma... her yere fotolar, durumlar atma, neyin reklamını yapıyorsun?

  "fan boy ve fan girl" güruhunu oldum olası anlayamadım ve anlayamayacağım sanırım...

 • scrooge

  --- spoiler ---

  Birinci bölüm arya stark'ın, frey hanedanına uyguladığı soykırım ile başladı. Hani merhum frey'in yüzünü alıp kullanmasına sözüm yok ama, sesini birebir taklit edebilmesi biraz tuhaf geldi. Yüssüz adamların böyle bir gücü olduğundan hiç bahsedilmemişti.

  Daenerys Targaryen sonunda ata topraklarına ayak bastı. önceki sezonlarda Ejderha kayası, Stannis'in komuta odası dışında uzaktan bir genel çekim ile yüzeysel olarak gösteriliyordu. ilk kez Targaryen hanedanının eski kalesini bu kadar ayrıntılı görebildik. Ejderha kayası'nın tasarımını çok beğendim, oldukça iyi.

  Gelelim Sandor Clegane'e. Tazı, sancaksız kardeşliğe geçen sezon katılmıştı.
  Defalarca ölmesine rağmen her defasında diriltilen Beric Dondarrion ve R'hllor 'un kırmızı rahibi Thoros ile aralarında tuhaf bir birliktelik oluştu. Hedef şüphesiz sur.
  Sandor Clegane'nin belkide hayatta tek korktuğu şey olan ateşe yaklaşabilmesi ve daha da önemlisi burada imgeler görebilmesi ilginç olmuş. Ateşte görünen Ölülerin yürüdüğü yer sanırım, kıyıdaki doğu gözcüsü olarak bilinen kale. Jon Snow surdaki bu kaleyi yabanıllarla doldurmayı düşünüyordu. Yani söz konusu yerde Sandor Clegane ve Tormund'u sırt sırta dövüşürken görebiliriz.
  Clegane'in, Thoros'a "ateşe tapan manyaklara yolumu düşüren şansımı sikeyim!" sözüne güldüm. Birde azor ahai, Clegane çıkıyormuş! ne ters köşe olurdu ama!

  --- spoiler ---