gelecekteki sevgiliye mektup

  «
 • 13
 • »
 • dushekimi

  aşkım;

  sen de diğerleri gibi hayvanlaşacaksan gelme gözünü seveyim. ilk başlarda bana "piyenses" gibi davranıp, sonra yanımda osuran bi' tipe dönüşeceksen eğer, allah aşkına uzak dur. mütemadiyen aldatıp yakalanmamayı marifet sayıp, gerzek arkadaşlarına anlatacaksan, bak ben yokum. donunu, çorabını ortalıktan toplama işi bana düşecekse ve sen her seferinde kaşına kaşına uyurken ben senden ilgi bekleyeceksem, aman diyorum. yaz aylarında adeta kafadan rahatsız bir abazan gibi etrafına ağzın burnun yer değiştirerek bakcaksan, git kendini şimdiden öldür. sorduğum sorulara bakarız diye yanıt vereceksen, kaç yaşında adam olduğun halde msn, facebook gibi yerlerden kız düşürmeye çalışacaksan, boşver aşkım.
  eski sevgililerimi dert edip, saçma bir kıyaslamaya gireceksen veya hastalıklı beyninle kafanda onlar ve benimle ilgili uzun metrajlı filmler çekeceksen "kulun, köpeeeenn" olayım gelmeden siktir git.

  ah evet aşkım, işte böyle. mektubumu sana yollamadan bir kaç gün bekleyeceğim. zira, aklıma yeni yeni şeyler gelirse bu mektubu editleyeceğim.

  öpüyorum en güzel yerlerinden.

 • lovebuddy

  iki kelime: bırakıp gitme!!

 • kalender

  bazen ikaz niteliğinde olandır.

  mesela;

  ben sensiz çok mutluyum,
  gerizekalı bir kızın kaprislerini çekecek ne gücüm var, ne de takatim. kendine başka bir sağılacak inek bul lütfen. eğer bunu okuyorsan bana sarkıntılık etmeden defolup gitmeni öneririm.

  kalender

 • lannoldu

  gel artık! gerçi bunu okuduğuna göre gelmişsin...
  ama ne zaman geldin?
  duymadım...
  neyse git şimdi.

  7
 • bazarov

  sevgili sevgili;

  nasılsın?iyisin inşallah.beni sorarsan hamdolsun öküz gibiyim.ama şöyle bi durum var.yalnızım be sevgilim.hani her nerdeysen gel de çıkar beni bu yalnızlıktan.ha diyeceksin zaten aşk kötü bir şaka anlamaya çalışma.böyle dersen ben de sana bırak bu işleri devlet su işleri derim sevgili.tamam iğrenç espri yapıyor olabilirim ama yatakta muhteşemim.farkındayım yemedin napim şansımı denedim.ama aynı zevklere sahipsen kesin sevişelim derim ben.tamam bu dönemler biraz abazalığıma denk geldi devam ediyorum mektubuma.seni değişik yerlere götürürüm gezerik tozarık.sana dondurma alırım el ele falan dolaşırız ne bilim sevgililer naparsa ondan işte.çocuk gibi konuşuruz birbirimizle.telefonda önce sen kapa yaparız.bi gözüm kaydı diye kıskançlık tripleri atarsın ben mesaj atarım sana affettirmeye çalışırım kendimi.sen küsersin ben modaya iner bira içer yanımdaki arkadaşımın kafasını sikerim.ertesi gün yine buluşuruz hiç bişey olmamış gibi devam ederiz hayatımıza.sonra ben anlamsız şekilde mutlu olduğum ve oğlum bu kız çok farklı sanırım aradığımı buldum derken telefonuma bir mesaj gelir.mesajda benim gerçekten çok iyi bir insan olduğum,sorunun bende değil sende olduğu,ama iyi ki hayatına girdiğimi,arkadaş olarak görmek isteyeceğini söylersin.mesajı kapatırım gözlerim dolar arkandan galiz küfürler savururum ki söylediklerim yedi kuşak öteden akrabanın bile kulağını çınlatır.sonra ben depresyona sen yeni birini ağına düşürmek için ortamlara girersin.sonra hayat devam eder.o yüzden hiç gelme be sevgili.ben böyle iyiyim.
  mektubuma son verirken büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden ortancaların her yerinden öpüyorum rüştü.asl mrb pls bsg.

 • rescue

  hala mektup yazıldığına göre; sana bir çift sözüm olacak, birbirimizi kabulleneceksek gel, birbirimizi seveceksek gel

  3
 • yasmn

  naber?
  iyisin inşallah? eh ben de iyiyim. sen bu satırları okurken ben de yanında olucam büyük ihtimalle. ve bana manyak mısın işin gücün mü yok diceksin. yok, sadece bi anlık sıkıntıdan yazılmış olan bir yazı olduğuna seni inandırıp adsdasdfdfsads diye bir gülüş atıcam. e sende benle birlikte gül, gülelim.hayat gülünce güzel. kavga, gürültü, patırtı, dırdır, trip, kıskançlık vs vs nereye kadar. ben bunlardan çok yoruldum, hatta bıktım. ve şuan sessizliğe çok alıştım.oyüzden tekrar bunları kaldırmaya takatim yok. huzur benimle. oyüzden ne sen beni ger, ne ben seni gereyim.olay budur orda dur. nokta.

  ps: ha bi de hiç gelme gideceksen.

  yasmn

 • shut the fuck up

  (bkz: ya bi siktir git)

 • constantine

  kısaca yazılacak mektuptur.
  (bkz: seversen sikilirsin sikersen sevilirsin)

 • north

  anadoluda doğacağa don biçilmez diye bi atasözü vardır.
  gelecekteki sevgiliye mektup da doğacak çocuğa mektup gibi bisey olacaktır.

  doğacak çocuğa mektup
  adres: anasının karnı.

  2
 • ruyapeccatrix

  --spoiler--

  zaman denilen palavra, yaşadığım ülkenin (bilmem neye dayanarak) aldığı karara göre 01:03'ü gösteriyor.ayın kaçı olduğu şeyimde bile değil.içimde gittikçe kabaran küfürler var. garip fanteziler geçiyor fikrimden, insanoğlunun yedi ceddiyle ilgili.kıçımdan yuttuğum öfkeler bu şekilde büyüyor demek ki içimde.

  salak bir söz öbeği geçti şuan aklımdan : kaba kuvvet. kuvvetin naifi olabilir mi ki? hangi densizin üfürdüğü bir laf bu kim bilir. " evet yavrum.sakin ol. sana okşarcasına bir kuvvet uygulayacağım şimdi.dikkat et orgazm bile olabilirsin." daha önce fark edemediğim kadar gülünç bir kelimeymiş.ve ne garip...dünyada böyle yürümüyor hiçbir iş.

  hiçbir gitmek yoktur ki, geride kalanları acıtmasın. ölümler de acıtır, doğumlar da. doğuran kadının yırtılan vajinasının acısı, doğan yavrucuğun aldığı nefesle yanan ciğerinin acısı... hatta çok mutlu olduğunda ağlayabilir bir insan. "mutluluk gözyaşları bunlar" savunması altında... sevişmeler bile acıtır. "daha sert, daha derine, daha hızlı..." eee? nerde şimdi naiflik?

  işte kimi denyolar var.naiflik maskesi takmaya pek meraklı... "siktir git!" demiyorlar da, kaçırdıkları gözleriyle "hoşça kal..." diyorlar.sanki ikisinin anlamı birbirinden farklıymış gibi...ya da hoş kalıp kalmadığım çok sikindeymiş gibi...entegre edilmiş nezaketleriyle düzmece replikler fırlatıyorlar işte haybeden.

  belki de insanların bu maskelerinden suratıma uydurabildiğim olmadığı için yadırgıyorlardır beni."böyle kadın mı olurmuş ulan? ne kadar kabasın..." şeklindeki çemkirmelerin açıklaması budur. ve bu yüzdendir kıçım dahil her yerimden boynuz çıkmasının.terk edilmelerimin altındaki sebep de budur.

  hayatımın bir köşesinden sürtünerek geçen kişiler...keşke tebessümlü vedalar yerine, sert bakışlarınızla bana siktiri çekebilseydiniz.keşke bu kadar samimi olabilseydiniz...daha az küfrederdim o zaman arkanızdan.

  ve gelecekteki sürüngenler...ağzı bozuk bir kadının, müstehcen hikayelerine figüran oldunuz.giderken kapıyı hışımla çarpmayı unutmayınız...

  r.p

  --spoiler--

  şeklinde genel-geçer tüm gelecektekilere ithaf edilmesi muhtemel mektuptur.

  6
 • eos

  i want somebody to share
  share the rest of my life
  share my innermost thoughts
  know my intimate details
  someone who'll stand by my side
  and give me support
  and in return
  he'll get my support
  he will listen to me
  when i want to speak
  about the world we live in
  and life in general
  though my views may be wrong
  they may even be perverted
  he'll hear me out
  and won't easily be converted
  to my way of thinking
  in fact he'll often disagree
  but at the end of it all
  he will understand me
  and i....

  i want somebody who cares
  for me passionately
  with every thought
  with every breath
  someone who'll help me see things
  in a different light
  all the things i detest
  i will almost like
  i don't want to be tied
  to anyone's strings
  i'm carefully trying to steer clear of
  those things
  but when i'm asleep
  i want somebody
  who will put their arms around me
  and kiss me tenderly
  though things like this
  make me sick
  in a case like this
  i'll get away with it
  and in a place like this
  i'll get away with it
  and i....
  i want somebody

 • soli deo gloria

  gelecekteki sevgilim,

  uzun bir gecenin ardından yazıyorum bu mektubu sana. uzun bir hayat yolculuğunun yirmi dördüncü yıl dönümümde karalıyorum bu satırları. kimsin? neredesin? nasıl birisin? merak ediyorum... umut etmek istiyorum artık, nazım'ın dediği gibi artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum. bu yalnızlık hükmü daha ne kadar böyle sürecek açıkçası hiçbir fikrim yok. aslında düşünmemeye çalışıyorum da bir yandan. nietzsche'nin güzel bir lafı vardır, der ki "ümit etmek kötüdür, çekilen işkenceyi uzatır" diye... biliyorsundur belki. işte o yüzden artık ne geçmişi, ne geleceği pek düşlemek, ümit etmek istemiyorum. hayal kurmaktan korktuğum için değil de, kurduğum hayallerin bu kadar zaman içinde çoğunun bir fırtına da yıkılması ve o fırtınadan yaralı bereli çıkmalardan yoruldum artık... hep savaştım, hep elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. sevdim, adam gibi sevdim. biliyor musun? belki de yaptığım en iyi şeydi sevmek. oysa hep kaybetmek koydu. işte bu yüzden gelecekteki sevgilim, öyle bir zamanda gel ki bana, vazgeçmem mümkün olmasın senden. vazgeçme benden. yok eğer sende günün birinde yaşanan onca zamanı hiç yaşanmamış kılıp terk edeceksen eğer, o halde hiç gelme buralara.

  5
 • morgan

  (bkz: hiç gelme gideceksen)

  1
 • g0d0faim

  gelecekteki sevgili,
  şu an hayatımın aşkını buldum ve ondan hiçbir zaman daha iyi olamayacaksın o yüzden gelme be. hemde sevgilim olsun ya da olmasın o benim her şeyim.
  sakın gelme.

 • north

  doğacak çocuğa mektupla özdeş olabilecek mektuptur.
  e adres derseniz ben cem yılmaz gibi bozmayacağım ağzımı. sevgili gelince yazılır mutlak bir adres. ama siz anladınız. *

 • trabulof

  sen de ötekiler gibi çıkarsan zıçtık!!

  1
 • kotukadinmuzeyyen

  ey gelecekti sevgili;

  sakın gelme, mutluyum ben halimden.

  1
 • tabitha

  (bkz: gelecekteki sevgiliye sesleniş) *

 • draper

  ah be sevgilim;

  karşında duran bu beceriksiz adam öylesine hatalar yaptı ki, eminim sana da yapacaktır aynı hataları. ne aşkın gerçekliğine inandı bu adam ne de iltifatlar edebilir sana. dümdüz sadece anı yaşamaktan öteye gidemeyen mantığına hiçbir zaman kurban olmak istemeyen bir adam işte. eminim ki sende kayıp gideceksin hayatımdan, olsun. sadece senle olmak isteyen, yanında olmak isteyen kabuğuna çekilmiş bir adam vardı karşında.

 • kira

  ey future perfect sevgili...

  senin de bir sonun olabilir. ben tek eşli olmayı değil çok eşliliği severim yani günümü gün ederim. sevgilim varmış yokmuş dinlemem. eğer sen de takılırsan grup yaparız kanka sevgili oluruz. sen lez yaparsın ben gey yapar sen onun olursun ben diğerinin. sen benim olursun ben yine diğerlerinin. eyyy future past continious sevgilim.. geleceksen yalnız gelme, kız kardeşin de varsa getir. kanını emer dişlerim, ölüp başıma kalma emi.

  5
 • akaki

  pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan
  yemin ederim azcık içtim, bu halim doğuştan
  şžampiyonum sanırken diskalifiye olduğumdan
  işte sevgili bayan, tüm gevezeliğim bundan
  bir kız tanırdım eskiden,”hayat berbat” derdi
  loş kalbinde hayal kırıklıkları biriktirirdi
  her filmden, kitaptan bir rol seçerdi
  beğensin diye gelirse ölüm, makyajsız gezmezdi
  tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
  çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan
  ama dün akşam dedim ki kendi kendime
  düşünme!
  kim anlamış ki sen anlayasın böyle?
  bir şey söyledi ki bence de doğru, bir bar filozofu
  “çok kadın hiç kadındır oğlum, yalnızlıktır sonu”
  kadehte yansımama baktı, ayaklı bir kanıttım
  kadın dergileri testlerinde her soruya yanıttım
  öyle güzelsiniz ki, galiba korkmaya başlamalı
  sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı
  durun, tahmin edeyim, balıksınız değil mi?
  çok yalnızım, n'olur size gidelim mi?

  diyorsan

  sana cevaben ;

  galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz
  büyümeyen adam sendromu bu ama yaşlanıyorsunuz
  küstah taklidi yapan erkekler familyasından
  milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran
  ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden
  evinden uzak yanlız kovboy triplerinizden
  hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz
  e ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz

  pardon ama herhalde bizim de bir gururumuz var
  nefret et ama acıma yeter ki istediğin kadar
  halbuki güzel kent masalları vardı aklımda
  mum ışığnda anlatacağım kadın ve erkek hakkında

  tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
  çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan
  dün akşam dedimki kendi kendime kendi kendime
  düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlayasın böyle

  geldim sevgili arabam düldül yanlızım yine
  patlıycam çok sıkıldım kendimden ben bile
  bir ağustos böceğiydim ben ama kaybolmuş sazım
  eyvah polis amcalar heryerde galiba yanbastım
  e çiftletme memur abi nefesim 95 oktav
  patlarız valla alimallah yanımda kibrit çaksan
  sen sormadan ben söyliyim ne ehliyet ne ruhsat ne de
  sigortam var sadece bu meymenetsiz surat

  tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
  çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan
  dün akşam dedimki kendi kendime kendi kendime
  düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlayasın böyle

  sağolsun memur abi anlayışlı çıktı
  üzüldü halime hadi git dedi sakın sürme hızlı
  gözüm kapalı bile giderim ben bu yollardan
  eh bide yavaş kullanmka ayıp olur içtiğim onca şaraba
  bas gaza ….

  düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlayasın böyle…

 • yanatasindik

  3. buluşmadan sonra sende tırt çıkıcaksın bulaşmaaaa!

  «
 • 13
 • »