hakan taşıyan

 • fakir

  ankara'da bir gecekonduda, sıkıntılarla sürdürülmeye çalışılan bir yaşamın içinde hayata gözlerimi açtı.
  13 kardeşiyle birlikte bugünlere geleceğinin hayalini bile edemezdi. babası müzisyendi.geçimlerini sağlamak için kenar meyhanelerde veya düğün salonlarında çaldığı klarneti ile çocuklarının nafakasını çıkarmaya çalışırdı.çocukluğunda saz çalmaya merak salmıştı. artık kendini yetiştirmiş aile ekonomisine katkıda bulunmak için babası ile oda düğünlere meyhanelere işe gitmeye başlamıştı.
  kısa zamanda sevildi. alkışlar ona hayatını değiştirecek kararlarda ivme kazandırmıştı. kolay değildi . kalabalık olan ailesinin geçimi için artık bir umut olmuştu. küçük yaşlardan itibaren müzik ile geçen hayat mücadelesi devam etti takii askerliğine kadar. askerde komutanları ve arkadaşlarına söylediği hasret şarkıları onların desteği ile sonuca ulaştı. artık kaset çıkarmanın zamanının geldiğine inan sanatçı komutanlarının tam desteği ile kasetini çıkardı.
  tabi bu kadar kolay olmamıştı.
  unkapanındaki tüm kapılar çok sevdiği sanatçı olan müslüm gürses' i taklit ettiğine inandıkları için kapanmıştı. sonunda istanbul' da aradığını bulamayan sanatçı ankara' da sıla müzik tarafından kasedini çıkardı."hesabım bitmedi" adlı ilk kasedi çok tutulmuştu. artık şöhrete adım atar gibi olmuştu. düğünlerde daha fazla para alıyordu. taki "sensiz iki gün" adlı ikinci albümünden sonra sanatçı tahmin edemediği patlamayı yaptı.
  bu arada çok eleştiriler aldı. müslüm gürses' i taklit ediyor diye. ama ses benzerliği, efendiliği ile sanatçı arabesk dünyasında geri dönüşü olmayan yerini aldı.

  --alıntı--

  bunların dışında efsane anıları olan insan.

  * seksi fotoğrafı

  3
 • rubi

  soyadıyla çok taşşak geçilen adam.


  çok üzülüyorum haline.

  1
 • earth_dreams

  sesiyle insanı kendinden geçiren,fantezi müziğin vazgeçilmez isimlerinden biri.

  3
 • burockxxx

  (bkz: güz gülleri gibiyim)

 • kalabaliklaricindekiyalnizadam

  hemşehrim.

  2
 • francescoli

  (bkz: hazin geliyor)

  2
 • alttaki entry yalan

  (bkz: doktor)

  * dinleyelim

  3
 • euthanasia

  bi konuşmada müslüm gürses'e soruyolar:

  hakan taşıyan için arabeskin peygamberi diyolar, bu konuda ne diyosunuz şekline.

  el cevap:

  ben öyle bi peygamber göndermedim. *

  1
 • oramakomaburamakoy

  türkiye'nın gelmiş geçmiş en büyük sarkıcısı.. hem sesiyle hemde kişiliğiyle dört dörtlük bir insan. hakkında atılan iftiralardan dolayı sahnelere küsmüştü ama çok yakında yepyeni bir albümle tekrardan sahnelere dönecek. ayrıca yıllardır şöyle bir şey dolanır ortalıkta:
  hakan taşıyan yeni ünlendiği zamanlarda ''ben arabesk'in peygamberiyim'' der. bunun üzerine bu durumu müslüm gürses'e sorarlar müslüm gürses'de: '' ben öyle bir peygamver gönderdiğimi hatırlamıyorum'' der.
  bu yalandan ve iftiradan başka bir şey değildir ne hakan taşıyan ''ben arabesk'in peygamberiyim" diyecek kadar kibirli, nede müslüm gürses öyle bir cevap verecek kadar inançsız bir kişidir. lütfen böyle saçmalıklara inanmayın.. seni seviyoruz hakan baba!!!

  1
 • ismivarcismiyok

  (bkz: sensiz iki gün)

 • oramakomaburamakoy

  gün geçtikçe kendisine olan ilgim kat kat daha fazla artan tek kelimeyle mükemmel bir şarkıcı.

 • istegeldikarael

  çok mükemmel eserlere sahipdir. arabeskin prensi lakabı ile gönüllerdeki kalıcı yerini almış ve dillerden düşmeyen birçok şarkının altına imzasını atmıştır. ayrıca çok ağır başlı ve mütevazi bir insandır. kendisi ankaralıdır. çok yakında yeni albüm yapacağı haberi bütün arabesk ve fantazi müzik camiası çok mutlu etmiştir.

  (bkz: sensiz iki gün)
  (bkz: gözünü toprak doyursun)
  (bkz: doktor)

  bu liste böyle uzayıp gider..

 • ateistist

  arabeskin prensidir. sesi, yorumu ve kişiliği eşsizdir. ayrıca şöyle bir hatırası vardır ekşicilerde:

  aachen'da bir sünnet dügününde sahneye cikacaktir. kendisine eslik etmesi icin ta berlin'den müzisyenler cagrilir. dügün sahibi müzisyenlerle sadece hakan tasiyan'a calmalari icin anlasmistir, ancak müzisyenler aachen'a ulastiklarinda tüm dügünü calmalarini rica eder.
  dügün bittiginde ise birakin tüm dügün ve hakan tasiyan'a calindigi icin anlasildigindan daha cok ödeme yapmayi, sadece hakan tasiyan'a calinmasi icin anlasilandan dahi daha az bir ödeme yapmaya kalkar. hakan tasiyan'in da oturdugu masada gecen konusmada arada bir "degil mi hakan, haksiz miyim?" seklinde yalakalik girisimlerinde bulunmaktadir.
  hakan tasiyan önündeki viski dolu bardaga sakince bakar ve "gerekiyorsa benim paramdan kesilsin, ama müzisyenlerin parasi tam olarak verilsin" der. "eki eki, elbette canim, ama ben diyorum ki.." seklinde biraz geveleyen dügün sahibi müzisyenlerin paralarini tam olarak öder.
  bunlar olmadan dahi efendiligi ve sanatindaki ciddiyetle müzisyenlerin sevgisini kazanmis bu kisi, simdi kalesinde daha da devlesmistir.
  "doktor, hazin geliyor" ve "eskici" hos parcalarindandir.

  ---- alıntıdır----

 • hilal jumanji

  şebnem hanım'ın programı ile gönüllerde taht kurmayı yine başarmıştı zamanında. o kilitler açılsın lütfen.

  hani video'nun en güzel yerleri 3:25'den başlıyor ama geneli de güzel be abi. o içten gelen masumluğu ve bir mesaj verme isteği... ha kafası bin olmuş ha ayık adama farketmiyor.

  kilitli kapılar açılsın lütfen. o yürekler açılsın lütfen. bizler yaşamaya geldik dünyaya. o kilitler açılsın lütfen. kendimize gelelim lütfen. ne yapıyoruz ki biz ? biz ne yapıyoruz ki ?

  ahaha. ulan her yerde bu adam yüzüne ne yapıyoruz biz ki deyip duruyorum hala.

  1
 • josip.broz.tito

  adamın dibidir. ötekiler gibi sağa sola sarkmaz bir teoman değildir. ağzıyla içiyor bu adam bir tane küfür duydunuz mu bu adamın ağzından içkiliyken deyverin bana. çok dertli bir bir adam çokk.

  1
 • ateistist

  yeni albüm yapmıştır *. beklentilerimin biraz altında olsa da yine de güzel bir çalışma olmuş. 6 yıl gibi uzun bir süreden sonra hakan taşıyan'ı yeni şarkılarıyla televizyonlarda görmek mutluluk verici olacaktır.

 • sakartvelo

  sevdiğimiz bi abimizdir içinde kötülük yoktur sağlam bi arabesk sanatçısıdır.

 • beni manipule etme

  kardeşliğe,sevgiye,barışa koşan çok sağlam arabesk sanatçısıdır.

 • biseyler

  (bkz: hakan taşıyan bitmiş)

 • rotadler1922

  hakan şükür sakatlandığında onu kim taşır? sorusuna verilen cevaptır.

 • aforist

  flash tv'de sunduğu aforizmayla birlikte bir neslin hafızalarına kazınan ve "hakan şükür sakatlanırsa onu kim taşır?" geyiğini unutturan cefakar adam. işte o aforizma;

  kilitli kapılar açılsın lütfen
  o yürekler açılsın
  bizler yaşamaya geldik dünyaya
  o kilitler açılsın lütfen
  kardeş kardeşe kıymasın
  arada vesile kardeşlerimiz var, gönüllerimiz var
  kendimize gelelim lütfen
  napıyoruz biz ki
  biz napıyoruz ki
  ben çok doluyum
  sizi ben çok seviyorum da
  abime saygı duyuyorum

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/02/05/hakan-tasiyan-2.jpg+hakan taşıyan

  https://www.youtube.com/watch?v=UO5URoIOGAg

  Ayrıca;
  "sizi ben çok seviyorum da abime saygı duyuyorum" derken şebnem ferah'a yürüyor gibi.

  2