halk tv

 • fennigubre

  bir chp kanalıdır.

  ukdeyi veren: siyahdeniz

  1
 • kuyuyatasatandeli

  bir deniz baykal kanalı idi.
  kanal kapatılmış ve çalışanları işsiz kalmıştır.

  http://www.odatv.com/n.php?n=halk-tv-kapanisinin-arkasindaki-asil-gercek...--0402111200

  1
 • sondaj

  sarmaşıkların, ayrık otlarının, istilayla yaşamına devam eden her türlü organizmanın arasında bitmiş, bir şekilde oraya düşmüş, iyi ki de düşmüş olan oluşumdur.

  izlenmesi, izlettirilmesi gereken yegane tv kanalıdır.
  emek sömürüsünü, siyasette dönen dolapları, hakkı yenenlerin hakkını ekranlara yansıtan, izlerken de insanı yormayan bir kanal.

  göz yoran uzun yazılar, uyku getiren sohbetlerden ziyade, kısa ve öz sohbetler, direkt mevzuya ışık tutan fotoğraflarla süslenmiş, anlatılmak isteneni sade ve anlaşılır ifadelerle anlatmayı başaran görselleriyle, kafasına bir şeyleri sokmakta zorlandığımız yeni nesil için de güzel bir genel kültür kaynağıdır bu kanal...

  2
 • juliet

  şu anda taksimden, direnişten canlı yayın yapan kanal.

  1
 • at avrat braveheart

  canlı yayın

  hala canlı yayın devam ediyor.

 • nerazurri

  31 mayıs 2013 akp ve polis zulümünü canlı veren tek türk tv si. d-smart 272.kanalda izleyebilirsiniz.

  1
 • hurma

  yayın özgürlüğünü kullanıp halkı bilgilendiren tek kanaldır.

  2
 • at avrat braveheart

  yapacağı yayını sikeyim.

  3 gündür sağolsunlar taksimde olan olayları gösteriyorlar, ellerinden geldiğince yayınlar yapıyorlar, ama bu olayı fırsata çevirip araya reklamlar sokmak, tanıcı salak salak reklamları yayınlamak hakikaten saçmalık.

  20 dakika tanıtıcı reklam yayınlıyor amk ya.

 • amdedilergeldik

  bundan sonra vatanseverler tarafından izlenilen tek tv kanalı olacaktır.

  1
 • yedi numarali sag acik

  kanalda kaç kişi çalışıyor da 7/24 yayın bekliyorsunuz.adamlar daha ne yapsın sana başından itibaren nerdeyse herşeyi verdiler,herşeyi yayınlamaya çalıştılar hala da sövüyorsunuz.kusura bakmayın ama bi siktirin gidin..hee reklam izlemek istemiyorsan da git kanal d show star ntv cnntürk falan izle.

  1
 • benim ol

  digitürk standart paketteki müzik kanallarına kadar olan 100 adet kanaldan gösterileri canlı yayınlayan tek kanal. para kazanmassa nasıl yayın yapacağını da açıklaması gerekenlerin övmek yerine sövdüğü kanaldır. doğru aslında, 24 saatin belki yarısını reklamla geçiren damat ferit'in kanalı kendine haber kanalı derken, halk tv'nin kendisine başka bir isim bulması gerekti. haber değil,adı üstünde belki, halkın televizyonu.

  önce daha güzel bir örnek varsa göster eleştirmen efendi, sonra söv.

  2
 • orugax

  ya iyi hoş, olanları gerçekçi ve sürekli yayınlayan tek kanal. tamam. ama bayrak satmak nasıl bi olaylardan faydalanmaktır? olan şeyleri çok güzel aktarırken birden kendine döndü. yok halk "halk tv" diye bağırıyormuş, halk tv mikrofonu görünce hatıra fotoğrafı çektiriyorlarmış, yok ukrayna "halk sadece bu kanalı istiyor" diyerek halk tv mikrofonuyla sunuyormuş, bize ne? sizi seven sevdi bu neyin çabasıydı?

  eleştirmek için daha güzel bir örnek bulmak şart değil. hata görüldüyse söylenmesi gerekir çünkü. yoksa sabah evden çıkmadan biz de bu kanalı izledik biz de tebrik ettik ve sevdik. hatta yine söylüyorum, iyi ki varlar. iyi dalgaya aldılar tayyeap'i.

  edit: bayrak satışı hep vardı denildi, vardı fakat direnişe özel bayrak satmak yoktu. olmamalıydı da. inadına tc şeklindeki yazılarıyla belli, daha çok ağır chp'ci kesime yaranma çabası gördüm ben. sanatçılar kullanıldı falan. kısacası hoş değil ya, yapmamaları lazım. herkes yapıyor, bu ülke böyle denmemeli. halk tv bugünlerde farklı olanı yaptıysa, her daim farklı olanı yapıp farklı kalmalı.

 • benim ol

  sadece bu aralar seyredenlerin şimdi fırsatçılıkla bayrak sattığını sandığı kanaldır. sadece şimdi değil, her zaman bayrak satıyor, atatürk eşantiyonları satıyor.
  doğru bir davranış mı tabii ki eleştirilebilir, tartışılabilir,ama kuran satan, din üzerinden kazanç sağlayanlara da bakalım biraz. bu ülkede bu işler maalesef böyle.

  2
 • unfocused

  gezi parkı olaylarını yansıtan, fakat 90'lardan kalma saçma reklam tarzıyla insanı kendisinden soğutan kanal.

  1
 • hayyam

  reklam olayı falan filan bunlar hikaye. sağolsunlar 2 gündür yardımcı oldular. ancak bir parti televizyonu olduğunu da unutmayalım. acaba patronları iktidar olsaydı aynı hassasiyeti gösterbilirler miydi? sanmıyorum ama izliyorum.

  1
 • otzi

  taksim olaylarını yayınlayan tek kanaldır.
  eyvallah.

  ancak bunu da bir fırsatçılığa çevirmiştir, ergenokon, chp, cumhuriyet mitingi vb. kelimeler kullanılarak olayın halk hareketinden çok partileşme, taraflaşma durumuna sokulması beni kanalı kapatmaya zorlamıştır.
  gezi parkı olaylarında, polis çekildikten sonra tkp,chp, ödp bilimum sol parti bayrak ve flamaları en önde yer aldığı için olayı provakatif eyleme dönüştütüp, belediye otobüsleri yakılmış olayı iyiyden iyiye zıvanadan çıkmıştır. ki hala aklı selim insanlardır çoğu oradakilerin.

  aynı hesap.

 • mania00

  ülkedeki gerçekleri yansıtabilen korkusuz bir şekilde halkının düştüğü durumu direnişi gösterebilen tek kanal...

 • stanic

  milliyet.com'un haberine göre rtük tarafından uyarılmış tv kanalı.

  beklendiği gibi hükümetin kadrosu iş başında.

 • obsesifbozukluk

  sırf eylemi gösterdi diye kahraman ilan edilmeye başlanan kanal. chp'nin yavrusu halk tv'den hiç bir medet ummamaktayım. ulusalcı medyadan ötesi olamaz gözümde.

 • oneplusone

  televizyon izlemeyen biri olarak halk tv `yi açık bırakacağım bundan böyle hep. adamlar atatürk ajandası satmaya çalışıyor ayakta kalmak için reklam alırlar belki.

  1
 • beni benimlebirak

  medya uyutmasın diye bizi iş yerine gidince halk tv yi açıyorum akşama kadar yanıma 150 kişi geliyor, ve tv ye bakıp bakıp gidiyor ne oluyor burada diye söylenip duruyorlar maksat eşşeğin kulağına su kaçırmak. baksın ki vatandaş gerçekleri canlı canlı izlesin.

 • dearlemonlima

  görevini yapan kanaldır.

 • benim ol

  an itibariyle tarafsızlık gereği hem taksimden hem yeşilköy'den yayın yapan kanal. yeşilköy'deki penguenler şu an daha cazip.

 • cartmantr

  özlemle beklenen penguenleri başbakan ülkemize geri dönmüşken ekranlara getiren kanaldır.

  (bkz: direnantartika)

 • villi lapsi

  başbakan memlekete dönerken diğer kanalların aksine penguen yayınlayarak hem takdirimi kazanmış hem de gülme krizine sokmuş kanal. çok da sevimli keratalar ya.