hearthstone heroes of warcraft

 • kisisel illeti

  blizzard'ın warcraft karakterleri ile oynadığınız kart oyunu. öğrenmesi kolay, ustalaşması zor ama oldukça keyifli. ios ve android işletim sistemleri için de kullanılıabilir durumda.

  1
 • kisisel illeti

  bugün çıkan güncellemesi ile sanırım android sistemlerde çökmüştür. açılmıyor canına yandığım.

  ah, benim mesai saatlerim.
  ah, o benim verimli mesai saatlerim...

  2
 • windranger

  tıpkı heroes of the storm'da olduğu gibi beta döneminden beri oynadığım oyun.

  (bkz: havamı da atarım)

  aynı şekilde "çözmesi kolay fakat ustalaşması o kadar da kolay olmayan" bir oyun bana kalırsa. ufak tefek şeyler, mesela bir kartın deathrattle'ı veya battlecryı vs. bile oyunun seyrini büyük ölçüde değiştirebilir, kaybedeceğiniz anda kazanmanızı sağlayabileceği gibi kazanacağınız anda kaybetmenize sebep olabilir.

  yeni başlayanlar kart toplamanın çok zor olduğundan yakınıyor, dediğim gibi betadan beri içinde olmama rağmen boşladığımda "ulan yeter artık tamam kart çıkmasın, para mı vereyim illa" triplerine girebiliyorum. tabii ki veremiyorum.

  vaktiniz bolsa ve ingilizceniz yeterliyse, bolsa diyorum çünkü bağımlılık yapacak, hiç düşünmeden başlayın.

  düzeltme: orange kardeş seni düelloya davet ediyorum. bul beni!!!!!

  (bkz: sanki biz hiç legend olmadık)

  düzeltme 2: öğretiriz portakalsever kardeş.

 • theorang3

  warcraft ismini duyunca ''niymiş la bu'' diye bir göz atıp sonra kendimi alamadığım blizzard oyunu.F2p olarak uzun yıllardır oynadığım ( hiç para yatırmadım.evet hic hero görseli de yok) oyunda beş sezondur legend seviyesinde oynamaktayım

  battle.net arayüzünden ulaştığınız oyunda asia,avrupa ve amerika şekilde üç server bulunmaktadır.Avrupa serverinde basladıgım oyuna avrupadaki kartlarım tamamlanınca ''her serverda oynayıp daha iyi olabilirim'' mantığıyla asia serverine geçtim.asia serverinde çok iyi dostluklar kurmamla beraber şu anda düzenli olarak asia serverinde oynuyorum. (strivevire turnuvaları asia serveri icin olmadığından avrupaya da uğradığım doğrudur)

  edit: legendım.evet evet en yüksek seviye

  (bkz: havamı da atarım)

  2
 • portakalsever

  (bkz: bende başlasam öğretir misinz?)

 • brightlord

  Kart oyunu.
  Yalnız ranked modunda sinirlerinize hakim olun yoksa benim gibi evin içinde son ses küfür edebilirsiniz,
  (bkz: Top deck)

 • wustenfuchs

  özellikle standart ve Wild format ile rng durumunu minimize etmiş oyun. (bkz: piloted shredder) ve (bkz: Dr. boom) gibi kartlar artık standart formatta olmayacak. iyi mi kötü mü henüz denemedim ancak ilk fırsatta kahrolmuş naxramass kartlarını disenchant edeceğim (bkz: maexxna)

  1
 • japon milliyetcisi

  baymış olan oyun.

  ilk çıktığı zaman başlamıştım oynamaya. bir süre devam ettim. hunter, druid ve shaman oynardım ama legend kartların çok az gelmesi ve onlarsız güzel deste kurulamaması beni bıktırdı.

  parayı basanın kazandığı bir oyun olarak not ettim bir yerlere.

  1
 • okeanos

  2017 HCT World Championship'in kazananı 2-0 geriden gelerek kazanan tom60299 oldu. Şampiyonun süpriz olmasını geçtim ilk maçlardan son maça kadar her şey süprizdi. Kolento diyenlerin yine gözleri yaşlı kaldı..