herkesin sevdiğini sevmeme içgüdüsü

 • nakedman

  bizzat bende var mesela herkesin sevdiği sanatçıları ve insanları sevmem
  bu bunlada sınırlı değil herkesin tepki gösterdiği olaylara benim göstermemem gibi herkesin üzldüğü olaylara benim üzülmemem bunu bilerek yapmıyorum içgüdüsel olrak böyle
  nedeni nedir lütfen bilen varsa söylesin

  1
 • blackred

  Herkesin herkes yazdığına herkez yazma şeklinde de vuku bulabilen bir olaysa demek.

  6
 • liberalli

  herkez yazanı sevmeme içgüdüsü

  1
 • vickythepicky

  (bkz: brian)

  family guy izleyenler beri gelsin. herkesin begendigini sirf herkes begendi diye begenmemek bir brian hastaligidir.

  2
 • nakedman

  bizzat bende var mesela herkesin sevdiği sanatçıları ve insanları sevmem
  bu bunlada sınırlı değil herkesin tepki gösterdiği olaylara benim göstermemem gibi herkesin üzldüğü olaylara benim üzülmemem bunu bilerek yapmıyorum içgüdü

  nedeni nedir lütfen bilen varsa söylesin lütfen

 • mufredattayok

  ben sizin gibi değilim yeaaa cılardan, abi adriana lima çoook çirkin bi kere cilerden, abi bu pizzanın nesini seviyosunuz yaa cılardan biri. daha da uzar bu liste ama bu kişi genelde yanında olanların sevdiğini sevmeme içgüdüsüne sahip olduğundan farklılık gösterebilir. doğuştan muhalefet.
  uzun süre önce bi sevgilim vardı, çook sevmiştim be usta, herkes diyordu o çirkin sen güzelsin bırak onu diye. ben de dedim ki güzeli herkes sever önemli olan çirkindeki güzelliği keşfedebilmek. sonra ne mi oldu? ya beni terketti insafsız, ne ağladım be antidepresanlar havada uçuştu. demekki neymiş herkesin sevdiğini sevin siz de, herkes seviyosa demek ki iyidir. hee bi kişi dışında onu da hepiniz anladınız zaten.

  3
 • ozakiabi

  (bkz: toplum baskısı)

 • sonfener

  popüler kültüre baş kaldırmıştır

 • lizardking

  tek kelime ile sığırlık. abi beğendiysen beğenmişsindir. neden birileri beğenmiyor diye beğenmeme gereksinimi duyarsın ki anlamıyorum. al, şu son avengers filmi için de aynısı yapıldı, yapılmakta... insanlar "en çok ben bok atacağım!" yarışı yapıyor resmen. şu saçma sapan sidik yarışı yüzünden sosyal medya koskoca bir aptal yığınına dönüştü. beğenmedi isen neden rivriv yapıyorsun. gerek yok.

  güzel filmdi bu arada, bu salaklara bakmayın.

 • nosferatu_alucard

  içgüdü kelimesi burda hatalı kullanılmış. onun dışında, evet ne yazık ki böyle bir durum söz konusu. her şeyin sacmalastigi ve anlamını yitirdiği günümüzde bilgili veya cool görünmenin bir yolu olarak "Ota boka laf atma" çoğaldı. Hani eleştiriyor ya, aklı sıra zeki görünecek. herkes bi değişik birader..