hülya avşar'a yakından güzel değilmişsin lan demek

 • absurt votka

  şu hayattaki en büyük hayalim.

  zaten oldum olası türk tavrına kıl oluyorum kendisinin. bir de magazin bültenleri ve yerel ajanslar yerden göğe sığdıramıyorlar ya hanımefendiyi, çıldıracak gibi oluyorum.

  sanırım egosunu indirmenin en güzel yolu bu olacak. bana da aşırı zevk vereceği kaçınılmaz bir gerçek.

  efharisto.

  3
 • parliament mavisi

  lan ayıp olur sanırım koskoca star'a.

 • 1988

  yetersizdir. "ehhh bee o kızının sıfatı ne asıl, gerçi babasında o tip varken, çocuk nasıl güzel olsun, sen de haklısın" gibisinden bir şey de eklemek lazım. madem o noktaya geldin, bir çırpıda söyle hepsini olsun bitsin.

 • burda

  valla ben demem. hayır benden çok güzel olduğu için değil, korktuğum için. çiğ çiğ yer beni be. ne çirkef huuvvv onla baş edilmez. benim gibi asil, narin, elit birinin hülya avşar'la muhattap olması da bir başka ayıp zaten. kadın sırf laf, hır gür yok aman o hayalleri ile yaşasın gençler. ısırırverir valla.

 • kabul

  geceye bir fantezi bırak tezimin ilk adımı.

  2
 • ajan

  göt ister.

  1
 • sondaj

  görgüsüzlüktür, terbiyesizliktir...

  bir de ''lan'' diyon kadına.
  tinerci misin amk?
  ne çeşit bir reel yaşam trollüsün?

  çekip çekip galalara mı katılıyorsun?


  velhasıl, yoktur herhalde öyle bir şey, yine de sormak lazım hülya avşar'a bu soruyu...
  samimiyetle cevap verecektir, eminim...

 • olly

  hülya avşar'ın rencide olmasına ve fiziksel açıdan kendisini takdir etmeyen bu karşı cinsin kollarına kendisini bırakmasına neden olmaz tabii...

 • sonyazar

  Normalde de güzel bir kadın değil ki Hülya Avşar .Bir balon

 • kediyimkedi

  asıl sana '' lan '' be. bu kadın 1963 doğumlu. altmış üç. elli küsür yaşında olup , bu denli hem fit hem bakımlı olmak zor . üstelik kendisine yetecek kadar 1 tane de çocuğu var.
  hülya avşar gibi yaşlanmak dileğiyle....

  3
 • bartvader

  akjsdb. zamanında amcam yapmış bunu. hala anlatıp anlatıp ağlar rakı masalarında.

  amcamla yengem yeni nişanlanmış daha, bundan 20 küsur sene önce. evlenecekler, gelinlik bakıyorlar. daha doğrusu amcam yengemi gelinlik alabileceği yerlere götürüp arabada bekliyor. istanbul'da fink atıyorlar. neyse işte velhasıl gelinlik baktıkları bir yerde amcam Hülya Avşar'ın baktıkları dükkana girdiğini görüyor, sırtlan gibi peşinden atlıyor dükkana. yengeme 'ay bak bu güzelmiş' falan gibi şeyler diyerek kendini kamufle edip Hülya'yı süzüyor sürekli. sonra da dayanamayıp yanına gidiyor.

  tam ağzını açacakken yengem bitiyor yanında. amcam da ecel terleri dökerek ve söyleyeceği bütün iltifatları yutarak 'yakından güzel değilmişsin lan' diyor. sonra kafa atıyor bi tane. yengemin elindeki gelinlikle kaçıyorlar mağazadan.

  skdjdm amcam çok samimi olmadığı insanların yanında hikayeyi böyle anlatıyor. aslında herif yengemi unutup 'ya Hülya hanım gözleriniz uzaktan bakınca mavi, yakından yeşil' diyerek girmiş lafa. çok güzelsin amk *-* diyerek bi 10dakika darlamış kadını. Hülya da flörtöz, amcam dalyan gibi bir herif olduğu için karşılıklı bir yürümece dönmüş. şu an yengemle hala evliler, 2tane çocukları var, ve yengem 'lan Hülya Avşar'dan bahsediyoruz, o yürümese ben yürürdüm' diyor bu muhabbet döndüğünde.

  neyse kıssadan hisse bir evliliğin temel yapı taşı samimiyet. ve Hülya Avşar'a kafa atmak.

  5
 • serto

  oda bir insan sonuçta.