ibnelik

 • hepta

  erkek erkeğe ilişkiye girmektir.

  1
 • bertunum

  erkek erkeğe diye kısıtlandırmak yanlış olur kanımca.

  kadınla da olsa, anüs bölgesinden ilişkiye girmektir.

 • rocksijen

  erkekler arasında sıkça konuşulur bu ibnelik meselesi. asıl anlamı yanı sıra dile pelesenk olmuş bağlaçlar kategorisinden girer türkçeye. elemanlardan biri buluşmaya geç gelir, kem küm eder hemen diğerleri yapıştırır, "ibnesin olum sen", "tam götmüşsün", "götveren seni", "bu kadar ibnelik yapan birini görmedim" gibi. yurt ortamlarında tavan yapan muhabbettir.

  benim bildiğim ibnede götten vurdurandır.

  edit : eksi geldi lan hemen. *

  1
 • niemiss

  ibnelik verdiği sözü tutmayan her erkeğe uygun bir tanımdır. eksik etek dedikleri kadınlardan daha çok kancıklık yapan adamlar için de uygun bir tanımdır hatta. erkeğim diye geçinen bir çok adamdan daha erkek ibne tanıdıklarım olmuştur. ibnelik kıçını kaç defa düzdürdüğünde değil, kdv gibi içindedir. kimisi içine zevk için bi başkasının etini alır fakat karşısındakini kandırmaz, kimi de ruhunu kim bilir kaç bedene vurdurur ama sinsidir, fiziksel manada "çaktırmaz". şahsi görüş olarak ben 2. tipdeki adama ibne derim hatta kendimi tutamaz ağız dolusu "ibneeee" derim. derim!

  1
 • somut olric

  1. ibne olma durumu; 2. ibne gibi davranma durumu. *

  parayla olmayan.

  2
 • kediyimkedi

  (bkz: ibnemsi)

  1
 • mal

  çok para olan bir işmiş.

  çok güvendiğim ve işinde başarılı olan zengin bir abiyle konuştum. "bu devirde şerefinle, namusunla para kazanamazsın oğlum! illa ibnelik yapacaksın!" dedi. inansam mı?

  1
 • baruun

  cenab-ı hak tarafından bana gönderilmiş bir imtihandı veeeeee alemlerin rabbi olan yüce Allahımın Salih kulları arasında yerimi aldım. kimseciklere vermedim.

  şimdi benim eren adında bir arkadaşım var. kesin sizin de çevrenizde vardır bundan. her işi rast gider, şanslıdır, piçtir, herkesle iletişimi iyidir, asla çalışmaz, kimse ona hayır diyemez ve orospu çocuğudur. eren'in farkı mecazi anlamın dışında da orospu çocuğu olması. bununla Malatya çocuk esirgemede tanıştık 20 yıl önce. babası kaybolmuş annesi orospu olmuş. yerli halkın istismarına, suistimaline uğramayalım diye 2 yılı doldurmadan il değiştiriyoruz. gerçi o yerli halkı dolandırıyor diye de yapıyor olabilirler.

  beni Kütahya'ya onu izmir'e attılar ama Edirne'de yine buldu beni. tabii ben bunu ortamlarda çok il gezdim diye anlatıyorum :d 18 yaşında ayrıldık en iyi ihtimal tinerci olmak. 6 yıllık bi boşluk oldu. ben nispteden daha şanslıydım diye düşünüyordum. sonradan torun aşkıyla tutuşan hacı kasa Passat sayesinde ev, araba falan oldu gerçek bir apaçi hayatı. bu arada eren'den kurtulamadım. en azından iki ayda bir defa bir yerden geliyor buluyor beni.

  halbuki şanslı olan oymuş. en iyi halinde bonzaiden ölmemek kadar şanslı olacak it bütün dünyayı gezmiş. neyse geçen yaz bir kaza yaptım. polis, sigorta, servis, kamu davası, "5 dakika önce oradaydım" diyen ekşici piç gibi ölümle burun buruna geldiğini sanan kedici abla derken karakolda eren'i gördüm. bu arada güvenlik kamerası çekmiş kedici abla olay yerinde bile değil o niye bana atarlandı anlamadım aqmun bakiresi. saatlerce yazsam yine anlatamam eren'i, bir hafta yemedi içmedi benle süründü, kendi işini bıraktı benim işleri halletti. aynı kazayı o yapsa bütün işleri bana yaptırırdı yani ilginç bi çocuk. yine sevdirdi kendini ve kayboldu.

  Ocak ayının ortalarındaydık sanırım aradı dahili bir numaradan. travel, gezgin, photographer ayağına yarak kürek çektiği resimlere gözü sikip atan efektler veren 3 kız bulmuş. iran-Azerbaycan-Gürcistan turu gibi bişey yapacaklarmış kendileri. sen de gel tek kaldım diyor. ne gezmek ne de fotoğraf çekmek hobim değil. üstüne bir de düşük iqlu popülist idealist kemalist sikik tayfayı hiç çekemem.

  ya sıkıldım yazarken. Azerbaycan'da metrodan kart basmadan geçtik diye bizi gözaltına aldılar. orda iki arapla tanıştık. birisi baya bildiğin ya herro ya merro ama nasıl ısrar ediyor. kızlardan biri çat pat anlamış ama anlatana kadar kıvranıyor. ne diyor amk anlatsana dedim. seninle aşk yapacakmış diyor. aşk yapacak.

  eltisini siktiğimin arabı Gürcistan'a kadar geldi. ulan kim kimi sikecek onu da anlamadım hani uzakdoğulu falan olsa bi cesaret Olimposlarda anlatmalık hikaye ayağına verecem ama Arap amk.

  neticede vermedim.

 • renault toros ile ralliye katilan adam

  benim ak sakallı, nur yüzlü hacımın mübarek göt-ü şerifini sokak ortasında avuçladılar...

  https://twitter.com/Outlander_tr/status/1035536602909552645?s=20

  1
 • fuckyourfeelings

  (bkz: gaga bulut)

 • parliament mavisi

  erkekliğin şanındandır.

  zeytinburnu akbank 5. mekanize atm tugayı'ndan bildirdi.

 • apussywomannotacatwoman

  o değilde velbo niye renkli?

 • redrum

  vurduruyordur

 • apussywomannotacatwoman

  Sadece bundan bahsediyordum ama bu görüntüyle karşılaşan sadece benim sanırım

 • redrum

  yok bende de aynı sidik sarısı rengi var. çaylakken yazdığı için olabilir. veya silip canlandırdığı için.

 • apussywomannotacatwoman

  Sidik sarısı <3 en sevdiğim

  1
 • redrum

  burası karışır ben başlığı terkediyorum

 • apussywomannotacatwoman

  doğam gereği bende devam ettiremedim velbocuğum :/ aoe