ilişkide osuruk evresi

 • espri yapamayan adam

  bir an önce atlatılması gereken evredir.

  eğer imkanınız varsa, ilk buluşmada osurun, sonra çok zor oluyor bu tabuları yıkmak. osurmaya mecbursunuz bir yandan da yoksa, ilişki derinleşemiyor, hep öyle mal gibi kalıyor. osurun ve içinizdeki kötülükleri salın. hadi göreyim sizi.*

  5
 • agactakisinek

  kesinlikle erken girilmemesi, hatta mümkün olduğunca uzak durulması gereken evredir.

  şimdi kalkıp samimiyetti doğallıktı deyip sevgilinizin yanında osurdunuz, üstüne bide kahkahalar atarak güldünüz oh ne güzel amk.

  peki sonra? tatlı tatlı seviştiğiniz bir vakit; onun sırtına küçük küçük buseler konduruyorsunuz, yavaşca aşağılara doğru inerek, incitmeden ürkütmeden sevmeye devam ediyorsunuz ama oda ne ? tam suratınızın ortasında patlayan şiddetli bir hava akımını takiben zooart diye yeri göğü inleten bir seda. üstelik kedi ölüsü gibi kokuyor.

  işte o an anlarsınız ilişkinizin hangi evrede olduğunu. lakin artık geriye dönüş yoktur. her sevişmede illa yersiniz kafanıza o osuruğu.

  1
 • birnebze

  ilişkideki ayrılık öncesi olan devredir.

 • dragon flyer

  bir üst seviyesi için:(bkz: ilişkide sıçma evresi)

 • user

  ilişkiyi sonlandırmak isteyen kişinin , denediği yöntemlerden biridir.

 • vandal savage

  Iliskinin derinligine göre 3 ila 6 ay arasinda gelisir. Yine de cok zor da kalinmadigi sürece yapilmamalidir. Ananin babanin yaninda bile ossurmuyorsun ama sevgilinin yaninda ossuruyorsun. Neden ? Cunku komik geliyor. Degil amk. Komik degil. Ihtiyac. Ama sicma yeter.

  2
 • vickythepicky

  olmaz olasi evre arkadaslar. manyak misiniz yaa?

  kac senelik beraberlik+evlilik, bi kere bile osurmuslugumuz yok birbirimizin etrafinda, olmedik de. hayir cisini kakasini tutan koskoca adamlar kadinlar neden bunu tutamiyor acaba ben cok saskinim? bakin osurmayi gommuyorum burda ama sevgili yaninda osurabilmenin romantikligini anlayamiyorum.

  bu yetmezmis gibi bazen sizi garipsiyor osuruklunun biri, "aaaaa sen esinin yaninda osurmuyo musun? bana samimi geliyor valla biz birbirimizden hic igrenmiyoruz" falan diyor. acin amk cikarin gotleri sicin birbirinizin agzina o zaman, bi de beni garipsiyo pezevenk. sanki biz yanyana osurmayinca samimi olmuyoruz. mesele igrenmekle de alakali degil, hastalikta saglikta demisiz, birimize bisey olsa oburu bakacak, gerekirse tuvaletini de temizleyecek. asil bunlar igrenilmemesi gereken durumlar.

  bunu daha da ileri tasiyip sevgili banyodayken girip iseyen sican var allah sizi islah etsin arkadaslar....

  2