iron fist

 • laerrof

  korpiklaani tarafından inanılmaz coverlanmış efsane motörhead şarkısı.

 • parasomnia

  2017'de netflix ile aramıza katılacak olan başka bir marvel comics karakteri, luke cage'in kankası.

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-1.jpg+iron fist

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-2.jpg+iron fist

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-3.jpg+iron fist

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-4.jpg+iron fist


  13 bölümlük bir mini dizi olacak iron fist karakterini daha sonrasında da zaten daredevil, jessica jones, luke cage ile birlikte the defenders'da izleyeceğiz.

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-5.jpg+iron fist


  şu an için yayın tarihi 17 mart 2017 olarak görülüyor. dizide karakteri canlandıracak olan isim ise çoğumuzun game of thrones'tan bidiği oyuncu finn jones.

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-6.jpg+iron fist

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/12/16/iron-fist-7.jpg+iron fist


  tanıtım 1
  tanıtım 2

  4
 • wanda

  https://www.youtube.com/watch?v=f9OKL5no-S0

  netflix-marvel ortaklığının son solo dizisi. 17 mart'ta yayınlanacak. benim için müthiş kötü bir tarih.

  iron fist sokak düzeyi bir kahramandır ama mistik güçlere sahiptir. arkadaşları güçlerine maruz kaldıkları olaylar neticesinde kavuşurken daniel bunun için emek vermiştir. zengin, genç, güçlü ve ezilenin yanında olması itibariyle de biraz arrow tarzında dizi olacak.

  luke cage ile çok yakın arkadaşlar. luke ve jessica'nın çocuklarının ismi danielle. daniel'ı o kadar seviyorlar yani. soloda diğer kahramanları görecek miyiz bilmiyorum.

  diğer üç dizide de Claire Temple'ı yani hemşireyi gördük. trailerda yine gördük. turk'ü de görürüz belki.

  son olarak marvel heroes'da çok güçlü bir karakterdi. yumruğunun hakkını verdiği gibi mistik güçlerle takıma sürekli sağlık da veriyordu.

  son son olarak kendisi dövüşçü. luke cage'de dövüş sahnesi yoktu. daredevil'da da engeline rağmen çok güzel sahneler çekilmişti. şimdi engelsiz ve bütün dövüş tekniklerine hakim biri var. bakalım neler yapacak.

  son son son olarak da son solo dizi. tekrar hatırlatayım, buradan defenders'a gidiyoruz. über final yapacaklar.

  edit: defenders öncesi son solo dizi. punisher var. daha.

  2
 • otenazi

  motörhead'in 1982 yılında çıkarmış olduğu albüme adını veren parça

  heavy metal klasikleri arasındadır

  unutulmayacaksın
  (bkz: lemmy kilmister)

  1
 • wanda

  jessica jones'ı ödüllere boğan, luke cage'i festivallere yollayan, daredevil'ı övmekten bıkmayan eleştirmenler tarafından çok fena gömülmüş.

  mistik güçlerle donatılmış üst düzey sokak dövüşçüsünün dizisi tam bir fiyasko diyorlar. yapımcılar hakkını verememiş ama olsun, 17 mart'ta izleyip göreceğiz. belki finalleri güzel olur. belki de sadece çekmek için çekmişlerdir. sonuçta defenders'ta yeri var.

  2
 • wanda

  geldi. yarına kadar malum yerlere de gelir. ilk iki bölümünü izledim. ben galiba hayatım boyunca netflix-marvel yapımları için objektif olamayacağım.

 • isis

  netflix dizisi.
  ben beğendim. 5. bölümdeyim. ama olaylar biraz fazla hızlı gelişti gibi. yalın ayak dolaşıp yoga yapan ruhani bir kahraman hop diye koskoca bir firmanın başına geçti. isterdim ki biraz daha sokaklarda yatsın, sensei ile muhatap olup savaş tekniklerini sergilesin; kafeslerde dövüşsün.

  tamam, illa ki flashbackler olucak, görücez yavaş yavaş ama en azından tom'la mücadele edip payını alsa daha hoş olurdu. o babaları olacak gudubet herif yüzünden tom da geri çekildi.

  joy'a aşık olup colleen'i harcamasa bari.

 • yokoylekararliseyler

  got da oynayan tokmakçı var sanırım. bir de faramir reis i gördüm.

 • marlboro red

  daredevil, luke cage ve jessica jones'la kıyaslandğında netflix'in bugüne kadar çektiği en kötü marvel dizisi.
  bu üçüne kıyasla zaten zayıf kalıyor, yetmezmiş gibi kendi içerisinde de çok dandik bir dizi -senaryo falan berbat.

  izlemeyin, izlettirmeyin.
  vakit kaybı.

  --- spoiler ---

  çok konuşuyorlar, boş konuşuyorlar.
  dizide ki karakterlerin %99'u gerizekalı.

  --- spoiler ---

 • parliament mavisi

  ulan tam da link'ine tıkladım heeee. wanda ne yazmış bir da onu okuyayım, ona göre izle tuşuna basıp basmama kararı alacağım. olmadı into the badlands'in 2. sezonu başlamış. gider onu izlerim. zaten marvel her karekterin bir şeylerini sürer oldu piyasaya. bu neyin kaygısıdır kenks?

 • fakir

  Cüneyt Arkın filmi, ingilizce versiyonu zaar.

 • bartvader

  marvel netflix oraklığının 4. dizisi. bunun origin'i hakkında da pek bir bilgim yok, ama bu şekildeyse abv. bu herif böyle bir keriz mi ya cidden çizgi romanlarda da?

  yemin ediyorum kafayı yedirtti eleman. iki dakikada anlatabileceği şeyi anlatamayacak kadar iq'su 9 yaşlarında dolaştığı için 3 bölüm geçti resmen. herifi eğitmişler de, yani zeka konusunda niye uğraşmamışlar? anlamsız anlamsız triplere girip duruyor özel üniversitede okuyan pelinsular gibi. neden olm? baya 9 yaşında takılıyor herif.

  neyse diziyi hayvan gibi gömmüşler zaten senaryo konusunda. kankilerle çin'e gidelim falan gibi şeyler de ok artık napalım. drunken battle gibi şahane bir şey ortaya çıktı en azından sonunda. onun dışında dövüşler de tırt. daredevil'la karşılaştırınca baya sönükler. villain olarak da en sönükleriydi sanırım buradakiler. ok gao falan fena değil ama o da çok görünmüyor. harold sayko olarak iyi oynamış ama etkileyiciliği pek yok. falan filan. ilk netflix dizisi bu olsaydı keşke. daredevil çıtayı hayvan gibi tepelere attı. ilk bunu izleseydik muadili diziler sağ olsun aşık olurduk herhal iron fist'e.

  sonu da ilginç. kaypak davos ve joy? nalaka? öyle bir motivasyonu mu var joy'un. bi de k'un l'un nerde lan?

  not: anal iron fisting? şahane porno parodisi değil mi?

 • redrum

  1. sezonunu bitirdim daha yeni aldığım için netflix üyeliğini anca sardım dizilere. beğendim şahsen. tek sorun sürekli ölen veya ölümden dönen kahramanların yıllar sonra geri dönmesi mevzusu. bizdeki zengin fakir ilişkisi gibi amk marvel dünyası.