ismail küçükkaya

 • huzurperwer

  alarm melodisi izmir marşı olan haber sunucusu.gazi mustafa kemal pasa bi daha samsundan cikip gelirse alnindan öpüp bagrina basacagi,kucaginda uyutacagi tum malini mulkunu ustune yapacagi tek insan.sen kocaman bir çılgınsın ismail.bu ulkede muhalefet yapan bi sen bi portakal kaldi.vay halimize.hakatten turkiyedeki devrimcilere noldu da ismaile kaldik.

 • parliament mavisi

  ahahahaha böyle bir sikertme şekli yoook.

  ahahahaha

  eehhhh ben katılmıyorum, eee yok öyle bi' şey, eeee oğlum önündeki soruları sorsana bu ne laaan haerhreherhe

  3
 • otenazi

  Aile Bakanı Kaya'yla ilgili haberinden dolayı hakkında soruşturma başlatılmış ifadeye çağırılması bekleniyor

 • ataraxia

  mecazi olarak : gerçekten ayakları kokan önemli bir misafire evin küçük çocuğu "ayakların leş gibi kokuyor" derse önemli misafir bunu bir hakaret olarak algılar ve eline geçen ilk fırsatta aileden intikamını alır. durum bu.

 • diko

  haftaiçi fox tv'de her sabah gündeme dair yorumlarda bulunan aşırı pozitif kişi. yanlis anlasilmasin kendisi gayet basarili gayet kibar gayet pozitif bir adam ne bilim biraz avel gibi ya biraz seme gibi. acayip derecede bu memleketten bi bok olacakmis gibi davraniyor. surekli bi enseyi karartmayin havasinda. ya kardeşim ülkenin anasini sikmisler sen hala gülücükler saça saça 24 haziranda oy kullanmak icin simdiden plan yapin diyorsun. mutlaka oy kullanin diyorsun. saka gibi ya.

  2
 • yer mi lan anadolu cocugu

  cehapeli oyalayıcı.

  3
 • bayri

  fox tv'nin spikerlik için embesil bulma scout'u falan olması lazım. bu kadar aveli ardarda bulmaları kesinlikle inanılmaz. önce Fatih portakal, sonra murat Güloğlu(bu düz zeka özürlüydü, kovuldu şimdi kanal d'de) şimdi de bu köylü. sabah haberlerini izlemeyi falan severdim, artık kimse açmasın diye kumandayı saklıyorum.

  1