kadınların dar kıyafet giymesi

 • at avrat braveheart

  canları istiyordur.

  tek gerekçe elbette bu değildir ama, bu da yeterli bir sebep olabilir. bunun dışında güzel görünmesi, çekici olması gibi birkaç gerekçe daha sayılabilir elbet, ancak burada önemli olan bu seçeneklerin kişinin kendi tercihi olması.

  çok sıradan bir durum aslında, pek kafa yormaya gerek yok. keyif işi.

  5
 • sazan

  herkesin giydiğine kimse karışamaz.

  4
 • pobeda

  bazen dağılan yerleri toplamak amaçlıdır.

  1
 • nymphe

  (bkz: o da mı yasak)

  3
 • littlefifteen

  bahsettiğin algı hep vardı hep var olacak pek takılma, erkeklerin kas yapması kadar normal olan durum, fazla düşünme sen. hatta erkeklerin kas yapması anormal son zamanlarda anladın sen.

 • windranger

  kadınların dar giymesi, kilolu kadınların tayt giymesi, zayıfların etek giymesi, kendimle çelişeceğim ama ebenin amı. bi gidin be.

 • kedicibiri

  yav size ne ? biz size niye pijamayla bankaya geliyonuz diyoruz mu ? bi bitin artık.

 • soselo

  (bkz: sanane lan)

  1
 • kadin

  şu kadınların diye açılan başlıklar var ya hani hıh kadın olanlar o durumlardan zaten haberdar. sevgili erkekler merakınızı mazur görebiliriz ancak bilmelisiniz ki donumuzun kıçımızı ne denli sıktığı sadece bizim meselemiz. kafamızı neyle örttüğümüz, dudağımıza ne kadar ruj sürdüğümüz, giydiğimiz ayakkabının topuğu, kısacık kestirdiğimiz saçlarımız falan var ya hıh işte onlar da sizi ilgilendirmez. (bkz: bunlar nasıl saçma başlıklar)
  edit: kadın kendini metalaştırıyor, vay efendim eş bulma çabası, global dünyanın kadın üstüne etkileri.. tarzında suçlamayla gelen soruları kabul etmeyişimizdendir cevap vermeye tenezzül etmeyişimiz. satıraralarına gizlediğiniz erkliğinizden kurtulamadığınız sürece de ne derseniz deyin değişmeyecek bir tavırdır.

  4
 • nymphe

  Dertleri derya eder.

  Bi de cevap almayı bekliyormuş iki gözümün çiçeği...soru neydi kardeş.

  Bu çaptaki bir fikre yorum yazmak için parmaklarımı yoruyor olmak bende tansiyon, kalp, şeker gibi acayip etkilere sebep oluyor.

  Olsun...madem ortada bir mesele var yine de cevap(!) yazalım ki ayıp olmasın arkadaşımıza.

  Cevap veriyorum çünkü eşşeğin zikinden dolayı

 • mrgokchem

  fiziği düzgün olan kadınlara yakıştırdığım tarzdır. çok tatlı duruyor .

 • silleci

  (bkz: kadınlar komple girsin)

 • donmeyen at

  adam cevap arıyorum demiş. kadın, erkek vücudunun metalaşması ve dünyaya maddi boyutta bakmak vs. demiş. tamam sen çok duyarlısın, off süper bir farkındalık gerçekten, ego masturbasyonu falan da deseydin tam olurdu aslında ama unuttun sanırım.

  bir de; kadın eş bulmak için kendini metalaştırıyor deyip de eleştiri ve hakaret yok demek neyin kafası? ortak güzellik anlayışı yüzünden eleştirilen kadınlar, ne hikmetse herkes tarafından beğenilmeye de devam ediyor. böyle şekilciliklere, iki yüzlü tespitlere, ben farklıyım demek için böyle yollara girmeye hiç gerek yok. hele hele insanlar açtığın saçma başlığı eleştirirken sırf cevap yazmak için cevap yazmak demek nedir? gençlik kötü.

  son olarak; globalleşen dünyada hepimiz bunun etkisindeyiz, yalnızca kadınlar değil. analarımız, babalarımız, bacılarımız, amcalarımız, dayılarımız, bizler. kıyafetlerimiz, düşüncelerimiz, saçımıza verdiğimiz/veremediğimiz şekil vs vs. hepsi ama hepsi bir şekilde bir yerlerden gördüğümüz beğendiğimiz şeyler. genel geçer yani, farklı bir durum yok ortada. yeraltı edebiyatı okuyup okuyup gaza gelmeyelim. ben etkilenmiyorum diyenin içinde bulunduğu ironi kendine yeter de artar zaten, bırakın öyle yaşasın.

  5
 • kimsesizlik kipi

  dar kıyafet vücudu topladığı için genelde tercih edilmektedir.

  sanırım.

  1
 • Ev seksisi

  (bkz: dar bir beyine sahip olmak)

  2
 • cryptopunk

  (bkz: sana ne)

  5
 • okurgecer

  (bkz: erkeklerin dar tisort giymesi) ile aynı durumdur.

 • rakinin yanindaki balik

  kötü sözlük kötü forum olmuş..

  2
 • the day that never comes

  altına giydiği şeye en uygun olan tişörtü dar olan tişört olamaz mı? hadi bunu geçtim sadece canı bugün dar giymek istiyor diye giymiş olamaz mı? giyebilir arkadaşım, kadın istediğini giyebilir altında ne arıyorsunuz bu kadar. yakışıyordur, giyer. yakışmıyordur, giyer. giyer de giyer sana ne.

  1
 • plsdontkillme

  ucu bucağı olmayan bir evrende birileri konuşuyor "kadınların dar kıyafet giymesi"

  (bkz: şakaysa çok komik gerçekse hiç komik değil)

  2
 • nebula queen

  güzel bir şeydir. insanın gözü gönlü açılır.

  4
 • mordaglarinturkusu

  (bkz: gericiler loading...)

  1
 • littlefifteen

  toplanın erkekler kadınlar çok önemli bir anımı anlatıyorum. otobüse bindim bir gün neyse durağı kaçırdım son durağa kadar gittim ayni otobüsle geri dönüp ineceğim yeri kaçırmamak icin otobüs şöförü ile sohbet kurdum, otobusun kalkmasina 10 dakika kala sigara yaktik sohbet kadinlara geldi, adam cezaevinde yasamis karisini cok seviyormus kendini allah yoluna koymus ailesi her seyiyimis falan filan sigaramdam dumani cekerken baksana karsida ki kiza dedi ne var abi dedim ben karsiyim kadinlarin pantolon giymesine dedi, haydaaa dedim içimden akillisi bizi bulmaz ki! neden dedim? olmaz dedi belli oluyor vucut hatları ki kiz dar bile giymemisti, neyse abi sende giyiyorsun dedim seninde vucut hatların belli oluyor dedim ayni sey değil dedi dinen günah falan dedi salliyor tabi amk dinle alkasi bile yok bu cücüğün etiket yani. beni etkiliyor bunlar dedi ne kadar bakmamaya çalissamda günaha sokuyorlar beni dedi, bu cümleden sonra anladim ki o adama ne desem kendimi doğruları bir kadina bir insana saygı duymayı öğretemem, öğretmeyi geç kafasında çakra bile uyandıramam. kıssadan hisse kadınlar istedigi gibi giyinebilmeli. o kadar körelmiş ve din seks yalan arasinda kalmis ki hemcinslerimiz şayet doğru ise "god is watching" olayindan bi haberler. hepsini geç toplumda ki erkeklerin yarisindan fazlasinin kafasi "seks yapalim ama evlencegim kadin bakire olsun" ulan hepinizi çapına koyayım adam olsanız bu cümleyi kurmazsınız.  tanım:aşırı normal olan durum dibine kadar giyin. türkiye şartlarında dar giymesende tacize tecavüze uğrayıp yakilip ormana atılabiliyorsun.

  1
 • deadpusht

  isteyen istediğini giysin aga ben bakar geçerim.bakarım derken de salyamın akma noktasına gelecek kıvamda değil tabiki kimse k.bakmasın her şeyin ayarı kontrolü vardır ama gözün yoktur. ister istemez takılıyor daracık,kısacık,dekolteli bir elbise gördüğünde. bu yorumumu yadırgayacak bakmayın vs gibi yorum yapacak bay-bayan arkadaşlara da şunu söylemek isterim; sevişme olacak çıplak olacağız ama senin ufaklık uyanmayacak varsa böyle bir şey tamam o zaman göz ile söylediğim bütün her şeyi geri alıyorum..

  1