kepler laveran lima ferreira

 • gx2

  real madrid de stoper oynayan pepe kod adlı portekizli oyuncu. kendisi euro 2008 macerasında türkiye'nin yediği ilk golü atmıştır.

 • los bandidos

  vakti zamanında bir maçta kafayı sıyırıp 10 maç ceza alan kazma.

 • efe

  yeryüzünün gelmiş geçmiş en çirkef futbolcuları 11inde hiç zorlanmadan kendine forma şansı bulabilecek bir futbolcu. rakipten top çalmak yerine ona tekme atmak, kafa topunu karşılamak yerine kafayı rakibe vurmak en göze çarpan özelliklerinden biridir.

  1
 • ucamayan kanatli ped

  çirkeflikte lugano'dan bile daha ileridedir. oldukça karaktersiz bir topçudur. rakip oyuncuyu sakatlamak için elinden gelen her şeyi yapar.

 • capulcubeybi

  bir savunmada olması gereken her kabiliyet bu adamda. bir kaleci ve forvet gözüyle söylemek isterim ki ;

  kaleci böyle güvenebileceği bir savunma oyuncusu ister, oyuncu bu kadar sert bir savunmayı görünce psikolojik baskı altında kalır.

  maçı izlerken ve izledikten sonra emre belözoğlu ile kıyaslandığını gördüm. emre kendisinden daha kısa, ofansif olarak daha etkili ve sadece hırslıdır.

  eğer diego alfredo lugano moreno (evet işim gücüm yok bu adamın adını ezberledim) ile kıyaslanacak olursa;

  boy, teknik beceriler ve oyun tarzı açısından çok daha fazla benzerlik gösterecektir. ayrıca anlamıyorum bu adamların neden "orospu çocuğu" olduğunu. misal kankam lugano ve emre belözoğlu adamlar savaşçı ruhlu.

  not: real madridliyim, sırf messi denen popik varlık yüzünden barça'ya soğuğum.

  1
 • deepthroattoyouall

  galatasaray'ın gündemine gelmiş fakat transfer gerçekleşmemiştir. allah korumuş.

  yeni gözde pepe

 • karayilan

  portekizli defans oyuncusu. taktığımız lakabıyla sinsi katil. defans oyuncusu dedim ama maç sırasında her işi yapar. gol atar, olmadık yerden şut çeker, adam sakatlar, kademeye girer, rakip forveti canından bezdirir. kötü bir kişilik ama sonsuz faydalı.

 • bugsbunny

  (bkz: kel) bu adam çok saldırgan be kardeşim sakin sakin

 • light rus salatasi

  kasap olarak nitelendirdiğim portekizli, top geçer adam geçmez futbolcusu.

 • izahtan vareste

  beşiktaşla anlaştı anlaşacak denilen stoper. karaktersizin önde gidenidir. transferi gerçekleşirse layığını bulur derim.

 • parliament mavisi

  Yemin ederim başlığa gelene kadar pornocu sanmıştım. Sektörden çok uzaklaştım ya. Yeni transferler ya da keşifler varsa haber verin lütfen. Futbol değil bee, o çok sıkıcı!

  1
 • heytribal

  (bkz: pepe)

 • olly

  nâm-ı diğer pepe! direkt kırmızı kart almasına rağmen 1 maç ceza alması (!) uygun görülmüş beşiktaş jimnastik kulübü oyuncudur.

  yemezler! bokunuzda boğulacaksınız.

 • yer mi lan anadolu cocugu

  Galatasaray maçına yetiştirilmiştir!!!

  2
 • scrooge

  gördüğü kırmızı kart neticesinde bir maç ceza alarak, takımı beşiktaş'ın mağdur edilmesine neden olan oyuncu.

  şimdi beşiktaş, fenerbahçe ile oynanan kupa maçında çıkan olaylar sonucu verilen kararlar neticesinde günlerce mağdur edebiyatı yapacak, beşiktaş'a karşı oynanan oyunlardan, yapılan kumpaslardan bahsedecekti.
  ama şimdi bu futbolcu, gördüğü kartın cezası iki maçtan başlamasına rağmen sırf galatasaray maçında oynayabilsin diye bir maç ceza aldı. dolayısıyla bu büyük kıyak ile mağdur edebiyatı yapan beşiktaşlı dostlar bir arada bir derede kaldılar. ah pepe ah, bi 3-5 maç ceza alsaydın ve senelerce bu mağduriyet konuşulsaydı ya! bu büyük kıyak, işleri iyice karıştırdı!

  1
 • olly

  burada pepe'nin kırmızı kart gördüğü pozisyon ile ilgili galatasaray taraftarı'nın mıkırdanması kadar anlamsız bir durum olamaz tabii...

  pepe'nin pozisyonu kırmızı kart değil, sarı karttır.
  fakat burada kırmızı kart kararı çıktıysa, cezası minimum 2 maçtır.
  bugün kumpas kurulduğu iddia edilen fenerbahçe'yi kurtarmaya dair bir örtbas çabasında olunmasaydı şayet; pepe'nin cezası elbette ki 2 maç olacaktı.

  fakat bahsettiğim gibi burada bahsedilenlerden hiç biri galatasaray'ın mağduriyetine dair en ufak gündem olamaz. bafetimbi gomis'in, direkt kırmızı kart sonrası 1 maç ceza aldığını hatırlayanlar, ne demek istediğimi anlayacaktır.

 • ultimate cruelynx

  alper potuk ve bafetimbi gomis ornekleri varken neden 1 mac ceza aldi diye tartismak ya da besiktas kollaniyor algisi yaratmak biraz karaktersizlik sanirim.

  1