kiralık aşk

 • parliament mavisi

  bakın çocuklar beni bilen bilir kızıl hatunlardan pek haz etmem ama defne rolünü canlandıran şu üstüninsan da neyin nesi yahu? sizce de çok tatlı değil mi?

  diziye gelecek olursak. zengin bi' çocuk var, bi' halt beğenmiyo, böyle huysuz, nalet... bi' de sekreter var, işte o bizim tatlış kızımız, bi' de akasya durağı'ndan sinan var. konu ne inanın bilmiyorum.

  1
 • chicqo

  yaz dizisi olarak başlayıp, tutanlardan. izlettiriyor.

 • bayandegilkadin

  gereksiz gerginlikler yaratmadan, insanı yormadan izlenebilen boş dizi.

 • ooo

  Yakışıklı erkek, güzel kadın... Tutar mı tutar dedirten dizi

  1
 • bittersweet

  Biraz vasat.

 • kertemeyenkele

  parası neyse satın alalım diyebileceğimiz bir durum.

 • saco

  saçma sapan aşk dizilerinden biri.

 • cryptopunk

  (bkz: girl friend expreince)

 • cryptopunk

  anasını avradını siktiğimin dizisi yüzünden cuma akşamları eşim ile çıkamaz oldum.

  yapacağınız diziyi sikeyim.

  1
 • deadpusht

  kiralık aşk setinin arka planında çalışan insanların on numara karaktere sahip olduğu set arkalarının eğlencesi buradadır. yönetmenimiz barış hoca gerçekten çok iyi kalpli adam gibi bir adamdır kendisi. (bkz: onur büyüktopçu) 'nun sette yerine göre doğaçlama yaptığı, rolüne gerçekten kendini kaptırdığını ciddi anlamda yüksek ses tonu ile oynadığı, (bkz: barış arduç)'un mimiklerinin olmadan karizması ile oyunculuk serüveninde yürüdüğü,(bkz: elçin sangu)'nun gömlek kadar beyaz bir tene sahip olduğu makyajla ten rengi verilen, sadece görüntü kalitesi ve mekan çekimleri on numara olan bir dizidir.

  1
 • vigema

  süper diziydi ama başrol oyuncusu kızıl diziden çıkacak diye 3 haftadır konu işlemiyor. alt tarafı tek bir karakter için resmen gitti canım dizi... bak,kurtlar vadisi allah için acımazdı karaktere.. koca çakır gitti, bütün konsey gitti adamlar gık demedi (gerçi o saatten sonra da biz gık dedik, fazla budamışlardı orada da). neticede elçin sangu gitsin, ömer aradığı aşkı galo'da bulsun, sonra iz 2-3 bölüm için geri dönüp ömer'in kafasını karıştırsın, yasemin sinan'la vaziyeti ilerletirken bu arada sude, dizide denenmemiş tek aşk modeli olan tramba'yla takılsın, sonra gitsin ondan kazık yesin, sinan'a geri dönmeye kalkışıp yasemin'le arasını bozsun, ömer'in hayatına defne'ye çok benzeyen bir kadın dahil olsun, galo ile ilişki yaşarken kafası karışıp bununla takılsın, yakalansın, affedilsin; biz de iki sezon daha diziyi izleyelim.

  koskoca hulusi iplikçi'nin türkan'a bakması inandırıcılıktan çok uzak, ayrıca ne o öyle aynı aileye 25 tane gelin verme falan... yazanlar kendileri inanıyor mu merak ediyorum. nihan'la serdar ilk başta orta halli, mazbut bir çiftken ömer'i parlatacağız diye iyiiiiice görgüsüz bir şekle soktular zavallıları.. fakirdir ama mesafelidir, az konuşur, görmemişlik etmez ama hala da çok sıcak kanlıdır, hatta ömer'e tavsiyeler verir.. çok mu zor bu karakteri yaratmak..

  finalde görmek istediğim sahne şudur:
  çiftler: ömer-galo (fikret deyince çok şey duruyor).
  sinan-yasemin
  tramba-sude
  ayrılıklar: necmi-neriman (banko)
  hulusi-türkan (yan yana sahne bile yazılmasın)

  velhasıl izlediğim bir ama bir tane tv programı var, o da içime dert olmuş.

  2
 • cryptopunk

  para karşılığı seksin isimlerinden biri.

  1
 • fenacoreee

  harika bir iş. netflix'in diziyi almak istediğini duydum. narcos neymiş, ölümüne kiralık aşk diyenlere de hak vermiyor değilim.

  çalıştığım en iyi iş olabilir. ben böyle bir senaryo, böyle oyunculuklar, böyle yaratıcı kadrajlar görmemiştim daha önce. harika valla, kıskananlar çatlasın.

  siz ahat olun kaşk fanları, biz görevimizin başındayız!
  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/11/29/kiralik-ask-2.jpg+kiralık aşk

 • dmnrzv

  Doktorlara rakip oldu. Artık kiralık aşk izliyorum gündüz kuşağında. Teşekkürler star tv.

  2
 • kayipgezegen

  bir türlü sevemediğim dizi ne başrol oyuncularını ne de dizinin kendisini sevemedim