kötü sözlük güldürü topluluğu

 • nymphe

  ahahşafaşsa

  hakikaten anlamıyorum...

  biri çıkıp doru konuş diye gerzek bir şaka yapıyor. bir diğeri suratına oluk oluk sıçmaktan filan bahsediyor. sokağa salanların amına koyiim diyor mesela... ben de buna mı gülüyon amk diyebilirim yani...

  sıkıntı bende değil sanki yaaa....

  düşünün bunu bi...

 • yorumsuz

  bartvader ve japon milliyetcisi'nin kuruluşunda yer aldığı topluluk. minnoşlar <3

  hey gidi hey. bu ikilinin sözlüğe ilk geldiği dönemleri hatırlıyorum. nereden nereye beeee! keskin'in maldonadoları <3 keskin gitti büyü bozuldu sanki ahahaa


  nymphe'nin henüz güldüğünü görmedim. güldüğünü gören varsa bi caps salsın. şahsen inci gibi dişlerini görmek isterim. sürekli dalgayı masaya vurmasından olsa gerek gülebileceğine ihtimal vermiyorum.

  nymphe öpüyorum bu arada (;

  6
 • persona

  bu sözlükte sarkazm akımı var ama sarkastik bir adam yok. çok zorlamasınız ve harbiden komik değil. herhangi birisinin gülmesini yahut gülmemesini eleştirmek bence biraz da götteki yanmanın etkisi. nymphe'nin "doru konuş lafı komik değil" -bence de değil, 70-80 iq esprisi- sözü, senin lafının üzerineydi malbuş kardeş.

  öte yandan, offensive humor ya da dark humor da sözlükte yok. birkaç kişinin kendi aralarında komik bulduğu lafları her entryde "bakın bu da komik yaaaaa" edasıyla milletin gözüne sokma çabası var.

  2
 • fakir

  vardı ama çiko banladı kıskançlığından.

  şimdikiler imitasyonu onların.

  edit: otomatik amk tamamlaması

  1
 • parliament mavisi

  (bkz: Kankacılık)

  Herkes kendi grubunun şapşirik şebeleği işte xd. Misal ben de karşının esprilerini yaptığım için çok sıkıntı yaşıyorum. Yoksa şu yazdığımı japon yazsa bart kesin favlayacak misal. Neyse böylesi daha iyi yea. Nicke fav verenin fav kadar aklı yok zaten.

  Farkındayım Hep farklı tatlar peşindesiniz ama Bi sefer de kankacılık yapanı sikin arkadaşlar. Bakın o zaman nymphe kesin güler bu mevzuya işte :))))

  Edit: beni japon sandı herhal :d

  3
 • bartvader

  bence de nymphe yüzünden böyle bir başlık açılmamalıydı. nymphe sert bakışlarıyla maç izleyen amca gibi ya işte, iddaa tutsa da tutmasa da mimik bozulmayacak. o öyle, sözlükteki her farklı cins deliden sadece biri.

  bu amcalar anca gıdıklanınca çözülüyor. nymphe de gıdıklanacak.

  onun dışında sözlükteki komedi şov hakkında sosyolojik bir açıklama yapmak isterim izninizle. kötü sözlük tamamen günübirlikçi sözlük yazarlarının yaptığı saçmalıkları emcikleyen bir karanlık üzerine kurulu bir komedi yapıyor. trajikomiklik yani. adamın teki geliyor ve kızı yaşındaki hanımcağıza "canım seni çekiyor" diyor sözlük mesajı olarak. bizler de gözlerimiz faltaşı olmuş bir şekilde diyoruz ki, bu unutulmamalı. ay'a ayak basmak gibi bir şey çünkü bu. her gün görülemeyecek bir olay. bu daha önce hiç görmediğin birine yürüme olayı zaten başlı başına komedi. sonra yeri geliyor sözlükte swinger yüzünden kavga çıkıyor. olayın absürtlüğü beni hala random güldürüyor misal. falan filan.

  böyle spesifik olaylar haricinde tamamen klişelerle dalga geçme temalı bir komedi var. yakın dönem ispanyol sineması, sobada portakal kabuğu bırakmak, otobüs molalarında yayık ayran içmek vesaire. vesaire çok tatlı kelime bu arada. vs yazınca güzelim kelimeye ayıp ediyormuşuz gibi hissediyorum.

  neyse, her light side'ın bir dark side'ı var tabi. bu ufacık sözlükte gördüklerinden şok olan ve bunlarla dalga geçmek isteyen dönmeyen at'ın antisi oluşuyor bir yandan. caracal44 çıkıyor bütün endamıyla, diyor ki siz normal değilsiniz. tiplemesini oluşturuyor ve diyor ki bu dalga geçtiğiniz insanlar kadar garipsiniz siz de.

  olaylar olaylar. ama caracal ortada bir batman olduğu için kendi kendini yaratan bir joker aslında. sözlüğün villain ihtiyacını görüp attı kendini ortaya. bu yüzden hem kendi tiplemesiyle hem de light side'ın garipliğe olan şok komedisiyle eğlenebiliyor. diğer taraf da caracal bebişin suni tiplemesini görüp onu bağrına basıyor, onun oluşturduğu ekstra komedi ile günlerine gün katıyorlar.

  peki ya nymphe? sözlüğün azılı hürriyet kelebek gunslinger'ı bu denklemde nerede?? o light side'a şok yaşatıp üzerinden komedi dönülen biri mi, yoksa caracal gibi kendi tiplemesiyle bu komedi denklemine bilinçli bir şekilde katılan biri mi?? haftayaki sayımızda her şey açıklanacak...

 • pobeda

  iftiharla sunar.

  1