kötü sözlük'te öyle aman aman bir skandal olmaması

 • kabul

  aylardır, yıllardır bekledik olmadı. yeri geldi laik sözlüğe çıkartma yapıp buraya 3 5 giri gönderdik, yeri geldi diz kapağı, pijama, yarım yüz... ne varsa ifşa ettik yine olmadı. sen benim hatunu favlamışsın tarzı başlıklarda, sivas'ı karıştıran cıa ajanları gibi ortalıkta cirit attık. linkler saldık. kürt-türk kavgasını körükleyip affedersiniz yeri geldi ermeni güzellemesi yapanları bile gördük. gezi'de çadır kurup laikliği savunalım mı diye az mesajlar atmadık ama yine yok. ne duyarlar kasıldı iktidar uğruna ama cıks. swinger'ı savunanlar bile oldu ama ne bir video ne bir kare sızmadı bu sözlüğe. konuşuyor bir o derecede de kimse bir şey yapmıyor. umarım bir yerde bir hata yapar birisi, ya da olmadı son çare tekvando milli takımının maçlarına kombine falan alacağız. artık sevişme yetmiyor, selfie falan görsün bu avatarlar.

  2
 • seferoglu suphi

  katıldığım önerme. yok mu aranızda tekvando milli takımını kendine örnek alan genç arkadaşlar. caps atın şenlendirin ortamı.

 • bir middle earth kahramani

  toplam çevrimiçi yazar sayısı (bkz: 40 yapar) aşmayan sözlükte olması imkansız durum.

 • parliament mavisi

  O skandallar çok önce yaşandı aslında. Şu sıralar fetret devri yaşıyoruz.

 • kisisel illeti

  bizim sözlüğün sevdiğim bir özelliği var. müthiş bir otokontrol mekanizması geliştirmişiz. hani bize uygun üstün insan adayları gelmiyorsa barınmaları çok uzun sürmüyor (bkz: 44). şurada bir özlü söz paylaşayım, azıcık duygusal takılayım; efendime söyleyeyim, şurada aşkımı açık açık belli edeyim yok. anında kötü sözlüğün kadim mekanizması devreye giriyor ve o kişiye sancılı bir süreç geçirttiriliyor. bunun iki sonucu var. kişi ya evrim geçirip geminin bir parçası, sözlüğün gizli mekanizması oluyor; ya da zengin sözlük gibi, instela gibi eki eki ^^ yapabileceği bir başka diyarda şansını deniyor.

  bu da geri kalan mürettebatı sürekli tetikte tutuyor: her an derdest edilebilirsin. böylece biz de gölgelerde yaşamayı öğrendik. herkes sürekli tetikte. ol yüzdendir ki bizden kolay kolay bir skandal çıkmıyor. büyük ihtimalle de çıkmayacaktır. sözlerimi yoldaş bane'in o ünlü konuşması ile noktalarken hepinizin gözlerinden öpüyorum. "You merely adopted the dark. I was born in it, molded by it. I didn't see the light until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!”

 • yer mi lan anadolu cocugu

  skandal isteyen götünü kameraya alsın kardeşim. hep başkalarının ayıplarının üzerinde kulaç attınız. ağzınızı ayıra ayıra eğlendiniz. biraz da siz skandala bulaşın da biz sizin üzerinizden kendimizi pazarlayalım. bak bi kulağımızın arkası kaldı skandala konu olmayan.

  6
 • baholii

  istersem yapabilirim :) kim kimi sikti biliyom az çok :)

 • virusti

  buralar çok değerlenecek.
  reserved!