kova burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi

 • chicqo

  bu konudaki tüm yorumlar ne yazık ki aslan kadınını övmekte. kova burcu erkeği it sanki.

  örneğin;

  "aslan kadınını fethetmeyi kafanıza koyduysanız, savaşa hazır olmalısınız, çünkü tek istekli siz olmayacaksınız. aslan kadını sevgi dolu, dürüst bir eştir, ama iktidar hırsına alışabilmeniz uzun zaman alacak ve çok zor olacaktır. bu kadın sizin gibi, özgürlüğe susamış, güçlü, samimi, cesur ve doğuştan liderdir. eleştirilerinden alınmayın, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

  aslan kadını aşkta avlanmaktan çok avlamayı sever ve eş seçme sınavını öyle zorlaştırır ki, çok az kişi bunu başarabilir. ilerleyen ilişkisinde eşini forma sokmaya, zayıf noktalarını dengelemeye, abartılı yönleriyle gerçeklik arasındaki uçurumu kapatmaya çalışacaktır.

  ev kadını olarak iyi bir örnektir ve özel ilgi alanlarıyla ev kadını görevlerini birleştirmeyi bilir. onunla evliyken eve gelmekten mutluluk duyacaksınız, çünkü onunla en rahat birlikte olabileceğiniz yer orasıdır. aslan kadını hayatını paylaşmak için sizi seçtiyse, kendinizi talihli hissedebilirsiniz, çünkü ' bir tanrıça, bu ölümlüye kendisini lütfetmektedir.' "

  burçlara çok takılmıyor olsam da, şu sıralar biraz değişme olmadı değil. hatta çok şeyler değişmekte ama yine de benim yorumum. kova kazanır, net.

 • issiz adam

  tam bir komedi olacak ilişkidir.

  1
 • miyav

  iyidir, iyi...

 • klea

  süper arkadaş, hain sevgili.
  iki taraf için de.

  falcıyım ben evet. astroloğum. ve bilime inanıyorum. *

 • kediyimkedi

  ukteci : çıkara dayalıdır.

  kova burcunun ukelalığı ile aslan burcunun kıskançlığını ele alırsak delikanlı gibi baslamadan bitmesi gereken ilişkidir.

 • godlessturtle

  kova burcu erkeği aslan burcu dişisi
  yada
  kova burcu dişisi aslan burcu erkeği ... olması daha sağlıklı olabilecek ilişki türü .

 • issiz adam

  gay bir ilişkidir.

  1
 • vezir tonyukukun kizi

  sözlüğümüzdeki kova erkeği bir yazarımız ile aslan kadını yazarımız arasında oluşan bir flört sözkonusu ve bu başlık da o yüzden sürekli sol frame'de diye düşünüyorum. kimse o kova-aslan ikilisi çıksın ortaya, bişey yapmıycam walla bak, sadece konuşcam.

  sevgili aslan kadını ne işin var senin kovayla. tamam hava grubu, eğlenceli geliyo sana, dahilerin burcundayım çok zekiyim havalarında ama kova gelmez sana, sıkılırsın bak, çok konuşur hep senden daha enerjik daha zeki olduğunu ispatlama çabasına girer 2 ayda tiksinirsin adamdan... gel doğru yolu bul kendine bir aslan erkeği veya koç erkeği ara. hadi bu ikisini bulamadın bari yay ya da ikizler olsun. kova nedir yaaa.

  1
 • deyzi

  eyvah eyvah.

  1
 • le poisson

  lan neyse ya.