lukas podolski'yi gönderip bafetimbi gomis'i almak

 • olly

  lukas podolski'yi üç kuruş paraya çin'e gönderip yerine çok daha fazla ücretler ödeyerek bafetimbi gomis'i alma hikayesidir.

  inanılmazdır. fransız olduğundan belki de... söyleyecek söz bulamıyorum.

  hayırlısı...

 • pilavsizkuru

  podolski olayının komedi olmasını bir kenara bırakırsak, gomis gelirse muhtemelen adebayor etkisi yaratır diye tahmin ediyorum. e tabi kanatlar, orta saha , defans bu kadar leşken ne kadar kendini gösterebilir bilinmez.

 • bloodless

  yapmayın böyle tespitler, geriliyorum. poldi, bruma, sinan kendi tercihleriyle gidiyor. rodriguesi de yönetim istemiyor. wesley de gidebilir. geriye kalıyor muslera. bu şartlarda forvetteki isim fark etmiyor. normal şartlarda vizyonsuz 7 transferden bahsederken gelinen nokta gösteriyor ki daha fazlasına ihtiyaç var. yine birçoğu rotasyon oyuncusu kıvamındaki isimlerle bi transfer sezonu bekliyor. ne de olsa takım süper lige yeni çıktı amına koyayım.

  poldi özelinde demirkol'un dediği gibi top ayağındayken dünyanın sayılı isimlerinden. ama topsuz oyunda varlığı yokluğu bir. gomis'in bu kriterde daha faydalı olacağı net.

 • scrooge

  Doğru tercihtir.
  podolski'nin ismine aldanmamak gerekiyor. podolski kanat oyuncusudur. Ayrıca üçlü forvetin sol kanadı ya da ikili forvette destek santrfor olarak oynarsa etkili olabilir. ama galatasaray'da tek forvet olarak oynatıldı ve her ne kadar son vuruşları iyi olsa ve iyi kötü skor katkısı yapsada, gerçek bir santraforun yapabileceklerinden uzakta kaldı. gitmesi kesinlikle doğrudur, hatta dursun özbek'in belkide yaptığı tek doğru iştir.

  tabi ki podolski'nin yerine tercih edilecek oyuncu gomis mi olmalıdır, orası tartışılabilir. gönül ister ki, benzema'yı, suarez'i alalım ama gerek maddi konular gerekse de yönetimin çapını düşünürsek alınabilecek oyuncu kapasitesi belli.

  Neyse gomis'i çok gömmeyelim. geçen yıl Fransa liginde iyi bir sezon geçirdi ve her türlü podolski'den daha faydalı olacaktır.

  1
 • olly

  başlıktaki galatasaraylılara göre doğru bir transfer hamlesidir. eh, bu galatasaray takımı boşuna spor toto süper lig'in orta sınıf takımlarından teki haline gelmedi vesselam? bunda yönetimi ve futbolcuları yerin dibine batırıp bu şapşalito taraftarı gözardı etmek anlamsızdı.

  lukas podolski'nin gönderilmesi boşalan mevkiye bafetimbi gomis gibi bir ismin transfer edilmesi... kutluyorum.

  - "bu sezon galatasaray ilk üç'e giremez," bahsiyle nice iddialar kazandık. seneye miktarları daha da yükseltiriz.

  hayırlısı...

  2
 • kotuyazar

  her şeyden önce ayıptır ayıp

 • somut olric

  gomis yazıp arattım. bir bafetimbi gomis başlığı bir de bu başlık geldi. sonra girilerine baktım. olly :(

  ligte 5. hafta, gomis 7 gol ile gol kralı. bu kadar vizyonsuzluk olmaz ya adskljngagbdmasd

  3
 • bloodless

  ibret almak isteyenler tümü zımbırtısına tıklasınlar.

  1
 • fakir

  olly her zamanki gibi boş konuşmuş.

 • don draper

  vizyonsuz tinerci duruşu.

 • olly

  osterfoşurdanst'a elenen dünya devi kulübün as forvetidir.

  beşiktaş kadrosunda alvaro negredo'nun yerini almış olmasını çok isterdim. cenk tosun gibi bir first class forvete mükemmel rotasyon olurdu düşüncesindeyim. o da şimdilik... bundan iki ay sonra neler olur, bilemem tabii...

  6
 • delisair

  Beşiktaşlıların futboldan anladığı sadece Beşiktaş olunca eleştirdikleri durum.
  futbolcudan anlamazlar, bu başlığı açmış,yetmiyor,hala Cenk tosun'un rotasyonu olur diyor.

  güncel olarak en başarılı takım Beşiktaş ancak taraftarı hala eziklikten kurtulamadı. bafetimbi henüz kendini göstermesi gereken bir oyuncu.kariyerini değil tamamen gs performansını referans alacağız.cenk tosun ise hakettiği yeri yeni kazanmış iyi bir golcü. Beşiktaş en iyi haliyle olsun,çok iyi olsun,biz Beşiktaş'tan iyi olamıyorsak biz suçluyuz.

 • dusunmeye usenen filozof

  muhteşem bir harekettir.
  8 maçta 9 gol
  bu sıçmırık başlığı açan arkadaşın süper forvet bilmem ne dediği alvaro negredo sıfır gol ile kendisi ile yarışmaktadır. tersten...

  (bkz: #3170914)

  oysa şu şekilde de öngörüler vardı;

  (bkz: #3171079)

  anlamıyor futboldan yapacak bir şey yok.

  2
 • don draper

  duayen futbol yorumclularinin muptelasi olmaktir.
  xd

  1