masal tadında yaşanmış seks hikayeleri

 • honk

  efil efil esiyordu. ve salonun ortasında kendine iki beden dar eşofmanı giyip oturmuş olan benim götümü donduruyordu bu soğuk. annem niye kışın ortasında balkona kuru soğan koyar ki. aslında soğan umurumda değildi. ama soğanın içinde olduğu torba yani file aklıma geldikçe sertleşiyordu bacaklarımın arasındaki afrika çöl ayısı. ahh şimdi o fileyi ayağına geçirmiş bir avradı babafingoyla sorusuz sualsiz şuh bir şekilde şaha kaldırabilseydim. ama kalkan sadece eşofmanımın ön tarafı oluyordu. iki avuç içimde sert bir partner olduğum için kabuk bağlamıştı. onları suçlayamazdım.

  balkona çıktım. mahallenin çocukları sokaktaki kara kendini kaptırmış oynuyorlardı. kimisi kar topu savaşı yapıyordu kimisi kardan adam. yan apartmandaki zilli ayten balkona çıktı. ayten ahhh ayten. ona bir defa deydireyimde taş olup yerimde kalayım diye kaç defa hıçkıra hıçkıra dua ettim. ama kabul olmadı dualarım. ayten bir defasında bakkalda poşet almak için eğildiğinde kardan beyaz kalçalarının ilk çeyrek dilimi bir anda önüme serilmişti. o günden sonra beyaz denen şeyler siyah olmasa da gri gibi geliyordu gözüme. kimseyi inandıramzdımda çünkü onlar aytenin götünü görme şerefine nail olamamıştı. ayten ve beyaz götü üşümüş olacak ki içeri girdiler. kıyamam onun götüne tabi içeri girsin sıcak tutsun pıtı pıtı götünü.

  hava yavaş yavaş kararmıştı. sokaktaki küçük piçlerin şen kahkahaları yerini yavaş yavaş huzur veren bir sessizliğe bırakıyordu. balkonda durmaktan tırik olmuştum. keşke bende aytenle birlikte içeri girmiş olsaydım. su gibi sıçtıktan sonra dışarı çıktım. sıçma boyunca ayteni daha doğrusu beyaz götünü düşündüm. ve karar vermiştim gidip münasip bir dille aytenden isteyecektim. onca yıllık komşuluğumuz var esirgemez benden götünü diye düştüm yola. binadan içeri girecekken kardeşiyle karşılaştım. kardeşi mahalledeki piçler içinde en süzme piç olanıydı ama satın alması kolaydı. sana kola alırım dediğimde reddetti amucuk. sanırım önümde dikelen malafatı görünce anladı çaresiz olduğumu. besbelli ihaleyi artırıyordu şerrefsiz. kola+biskrem şartlarını hemen kabul etti yavşak sendika başkanı kılıklı.

  gidip ablasına haber vermesini onu aşağıda bodrumda beklediğimi söylemesini istedim. tamam dedi bir koşu yukarı fırladı. bende zemin kattan bodruma inip pozisyonları tahayyül etmeye başladım. zamazingo artık bir meşe odunu gibiydi. ve gitgide özerkliğini ilan etmeye başlıyordu. biraz daha yalnız kalırsam kendi kendimi becermeye çalışırım korkusuyla dışarı fırladım. aytenlerin evine doğru baktım. kardeşini gördüm pencerede. el kol hareketleriyle ablan nerede lan diye sordum. piç önce bana anlamamış gibi yapıp tekrar ettirdi. sonrada "sana ablamı züktürür müyüm lan" gibisinden bir hareket yapıp bunu nah dediğimiz hareketle süsledi.

  piçin oyununa gelmiştim. neyse ki biskrem ve kolayı henüz yar etmemiştim şerefsize. sokağın sessizliğini hıçkırıklarımla boğacaktım neredeyse. sonra arkamı döndüm. kardeşinin bir gün boyunca uğraşıp yaptığı kardan adam tam yanımda duruyordu. pencereye döndüm hala piç piç gülüyordu. kardan adamın yanına yaklaşıp havuç burnundan bir ısırık aldım. daha sonra kömürden yapılmış düğmelerini soyar gibi yaptım. boynuna bir öpücük kondurup arkasına geçtim. bir yandan aytenin piç kardeşine bakıyor bir yandanda babafingoyu aytenle mest edermişcesine kendimden geçiyordum. belki imkansız gibi gelecek ama tek elle ve hatta eki elimi yana salarak devam ettim atraksiyona. kardeşinin göz yaşları içinde boşaldım. kardan adama öpücük kondurup eve doğru yol aldım. o gece hayatımın en huzurlu uykusunu uyudum. ayten artık benim olmuştu. ve babafingom sakin bir pitbulmuşcasına hırıltılar çıkara çıkara uyuyordu.

  not: yalan söyledim lan rahat uyumadım. tırik olduğum için zırt pırt tuvalete gittim. gecem zehir oldu amk.

 • still got the blues

  kalın ve damarlı penisimi gördüğünde çok etkilenmişti. kapıyı kapadı ve üzerime atladı. onu saatlerce inlettim.

  1
 • loendar

  (bkz: seks hikayeleri)