medipol başakşehir fk

 • diko

  istanbul başakşehir futbol kulübü'nün yeni adı. spor toto süper lig turgay şeren sezonu 15. haftası itibariyle 15 maçta 10 galibiyet 5 beraberlik ile namağlup lider durumdalar. traktör tekerine dönmüş beliyle yalçın ayhanla, ülkenin görüp göreceği en kazma topçusu mahmut tekdemirle, ne akla hizmet milli forma verilen kova kalecisi volkan babacanla, en büyük başarısı üç büyüklerin etkili futbolcularına adam adama markaj yaptırıp sertlikle yıldırmak olan bana göre ülke futbolunu katleden abdullah avcısıyla adamlar şampiyonluğa yürüyor.

  1
 • sokakjargoncusu

  Emmanuel Adebayor transferiyle beklentiyi yükseltmişlerdir.iki devasa forvete sahip oldular.sadece ceza sahası içinde yürüyebilecek yeterlilikte çıkarsa adebayor en az on gol yazıyorum şimdiden kendisine.

 • olly

  türk futbolunda yeni moda! şampiyponlukta beşiktaş yoksa, onların adı olacak!

  hayırlısı...

 • sifrem1234

  futboldan emekli olunca survivor adasının demirbaşı olacakların formasını giydiği takım.

  1
 • olly

  beşiktaş ile son iki sezondur başarıya hemen hemen doymuş durumdayız, buna rağmen bu sezonda bile ciddi iddiamızı sürdürüyoruz. bu mutlak gerçeğe rağmen türk futbolundan bu denli soğuduysam, sebebi bilin ki bu başakşehir adı verilen hıyaroğluhıyarlardır.

  yegâne görevi şehrin insanına hizmet etmek olan istanbul büyükşehir belediyesi'nin bütün imkanlarını arkasına alan bu camiadan tiksiniyorum. barcelona, manchester united ve euroleague gibi dev markaların sponsorluklarından sonra listesine, tamamı incisözlük zibidisinden oluşma 150 kişilik taraftar grubuyla başakşehir'i de ilave eden thy'yi aklıma getiriyorum ve inek gibi sağılıyor olduğumuza ağır şekilde sövesim, lig biter bitmez de bein sports kutusunu iade edesim geliyor.

  150 kişilik zibidiler güruhu anasını satayım. başka açıklaması yok.