netflix

 • omegledaki stranger

  legal bir dizi ve film izleme sitesi. arşivi çok iyidir.
  aylık 8 dolar istiyorlar yalnız.

  1
 • cartmantr

  ülkemizde normal yollardan kullanılabilir olmasını çok arzu ettiğim sitedir. gerçi bizim ülkedeki leş internet altyapısı ile belki beklenen etkiyi yaratmaz ama özellikle internete bağlanan televizyonlar ile entegre şekilde kullanabilirsek digiturk ve dsmart gibi kan emici firmalara sağlam bir kapak takılabilir.

 • doxanikee

  türkiye'ye gelmiş servis. hemen üye olup bedava ayımı başlattım.

 • isvicreli bilim adami

  aylık 7.99 euroluk pakediyle gençleri (en azından beni) üzen, ''spotify da var, arttıkça artacak boşver ya'' demelerine sebep olan site. ''ya abiiiii 8 euro ordaki 8 lira gibi düşün tamam mığğ'' olmuyor işte, olmadı...

 • gastrointestinal sistem

  danaya girer gibi toplanıp hesap alacağımız yasal dizi ve film hizmeti sunan leziz şirket

  Giriş paketi olarak tabir edilen ve aylık 26,99 TL olan Netflix Basic paketinde, dizi ve filmleri tek bir ekrandan 720P izleyebiliyorsunuz. Aylık 33,99 TL olan Netflix Standard paketinde 2 farklı ekranda aynı anda 1080P izleyebiliyor ve en üst paket olan Netflix Premium paketinde ise aylık 40,99 TL ödeyerek 4K çözünürlükte 4 farklı ekrandan aynı anda izleyebiliyorsunuz.


  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/01/07/netflix-1.jpg+netflix

  1
 • cerahati mechul

  dunyaya acilmasi vakay-i hayriyedir.

 • lazarus

  türkiye'de ilk açıldığı zamandan beri içerik yönünden bir hayli gelişmiş olan servistir. özellikle kenarda köşede kalmış dizi ve filmleri seven insanlar için güzel bir kaynak görevi görmektedir. ömrü işte ve yolda geçen insanların torrent'le zorunlu ayrılıklarına merhem olmuştur. bir kaç örnek vereyim de altı dolsun söylediklerimin;

  (bkz: continuum)
  (bkz: the 100)
  (bkz: helix)
  (bkz: scream)
  vesair

  Not: aha breaking bad de varmış burada!

  1
 • motor hayri

  türkiye'ye tam olarak girmiş servis*, görmeyeli türkçe uzantılı türkçe arayüzlü sayfası açılmış ve paket fiyatları tl'ye göre güncellenmiş. fakir olduğum ve üye olamadığım için içerik ne alemde bilemiyorum.

  1
 • mor pikacu

  4k video dışında hiç bi esprisi olmayan platform. Türkiye sitesindeki içerik amerikanın yanında toplu iğne başı kadar kalıyor demiş miydim?

 • ouruboros

  ororo.tv varken netflix'e para vermek oldukça saçma.Kaldı ki arşivleri çok zayıf.

 • motor hayri

  Vodafone abonelerine özel 3 aylık tekliflerini görünce hemen eski hesabımı aktivite ettiğim servis. Altyazı ve ses seçenekleri çok iyi, özellikle Android uygulaması kaliteli olmuş.

 • wanda

  alıntı;

  Marvel’ın Netflix projesi mütevazı gidiyor, değil mi? Maşallah yani, kendi yağında kavruluyor diziler. Sessiz sedasız iyi bir niş tutturdular kendilerine. Küçük de olsa kemik bir kitleleri var. Herhalde Disney çok farkında değildir, ama hayranlar seviyor gibi. Güzel bir aralık buldu yani. Kulvarında değerlendirirsek, gayet takdir edilesi bir başarı.

  Böyle değil tabii ki. Hayvan gibi bir şey oldu Marvel-Netflix dizileri. Daredevil, eleştirmenlerden övgü üzerine övgü topladı. Her iki sezonu da Vincent D’Onofrio, Charlie Cox ve Jon Bernthal gibi aktörlerinin performanslarıyla, muazzam sinematografisi ve unutulmaz dövüş sekanslarıyla bomba gibi konuşuldu. Jessica Jones Emmy’ler kazandı, David Tennant fena takdir gördü. Luke Cage de destur demeden, Netflix’i kırarak başladı ömrüne.

  yazı böyle devam ediyor. türkçe yayın yapan sitelerde bu başarıyı görmüş neredeyse bir elin parmağı kadar yazar var. tabi ben önce gördüm bunu demek için kopyalamadım bu yazıyı. özellikle gençler luke cage konusunda korkak davrandı. türkçe sitelerde gördüğüm kadarıyla izlenme sayısı düşük. izleyenler de bol aksiyon ve kısa diyaloglar beklemiş. luke cage bunu veremedi. hatta bize bazen festival filmi bile izlettiler sanırım. müzikleri, oyunculukları, referansları müthişti.

  netflix'ten iron fist geliyor. detaylı bir karakter yazısı yazılır bunda problem yok. problem halen netflix adını duyunca bahsedileni anlamayan ama kendine dizi izleyicisi diyen kitlede. siz onlardan olmayın (burada gülücük olabilir). daredevil, jessica jones ve luke cage'i izleyin (burada gülücük yok). sürekli daha heyecan verici the defenders haberleri veriyor bu kanal. şimdi de Sigourney Weaver'i kötü kadın yaptıklarını söylediler. new york comic con'ı kapattı netflix. yarım asırlık sinema oyuncusunu, bütün bölümleri bir gecede yayınlanan bir diziye kötü kadın yaptılar ama biz yeniçeri uyarlaması çekene kadar netflix'ten bihaber yaşayıp ortamlarda got övmeye devam edeceğiz.

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/10/10/netflix-2.jpg+netflix


  ayrıca görselde de gördüğünüz üzere nycc'de daredevil, jessica jones, luke cage ve iron fist ilk defa resmi olarak çıktı insanların karşısına.

 • cryptopunk

  top gear ın ilk sezon itibari ile olmasından mütevellit beni benden alan legal online dizi film sitesi.

  film arşivi: 10 / 7
  dizi arşivi : 10 / 6
  fiyat / perf: 10 / 9
  genel: 10/8
  zira şu hali ile bile hayvan gibi içerik var yetmediği gibi çevirileri de gayet sağlam gözüküyor.

 • deadpool

  En güzel yanı dizilerin sezondaki bütün bölümlerini aynı gün yayınlaması.

 • mor pikacu

  Hayır en güzel yanı bölümlerin aynı gün tek seferde torrente düşmesi. Çektiğin harika dizi ve filmler için teşekkürler Netflix :)
  En kötü yanında bizde bi sik yüklememesi. Vpnle 4k kasıyo napalim.

  1
 • wanda

  google'a göre 2016'nın en çok aratılan 10 dizisinden 5'ine sahip içerik üreticisi. black mirror ve luke cage hariç. sadece orijinal içerikleri saymışlar.

 • juliet

  tam bir hevesli gibi türkiye hesabımı ilk çıktığı zaman aldım**. hala kullanıyorum, üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmüyorum da yakın zamanda. fakat türkiye içeriği kıyas yapacak olursak gerçekten kötü.

  servis olarak iyi, hd imkanı, tık diye chromecastle tv bağlantısı, ister istemez izleyecek bişey bulmak hep mis. sense8, black mirror, house of cards, narcos gibi dizileri tıkır tıkır izliyebiliyosun, arada belki bi iki film bulursam, ki zaten bu kadar vaktim yok, film arayayım derken 1 saati geçirip uyumaya gidiyorum. benden çok çılgın ünvli kardeşime yarıyo bu ama olsun. bi' de belgeselleri var, egzantrik şeyler oluyo, 50 dakka 1 saat kitlen, izle, bağlanmadan geç. bağlanma problemi olanlara birebir.

  ama new girl yok. mesela sherlock'un da yeni bölümlerini koymadılar, tivibu'da geriye giderek izledim abv. friends olsa keşke, açar açar izleriz arada, ama yok. türk filmleri de kötü. osman pazarlama var, ne biliyim bissürü kült film sayılacak şey var, onlar yok. son yıllara ait yabancı filmler de yok. bi de çevirmenlerini çok merak ediyorum, bazen çok kötü çeviriler görüyorum, kan ağlıyor gözlerim.

  siz canım kötüsözlük sakinleri için eksi ve artılarıyla inceledim.

  3
 • olly

  bir müddet evvel keşfettiğimde arşivlerini incelediğim ve digiturk'ün seç-izle'sine kıyasla zayıf bulduğum portaldır. gelgelelim süregelen zamanda arşivlerini oldukça kuvvetlendirdiler. şu sıralar digiturk'ün açık ve net önünde olduklarını söyleyebilirim.

  haziran ayında digiturk'le olan taahhütüm sona erecek. zaten sadece lig tv yüzünden tahammül ediyordum. ne televizyon izliyorum, ne de başka bi'şey... arada bir izlediğim spor programları var, onları da genelde kaçırırım; yayınlandıkları kanalın internet sitesinden tekrarlarını izlerim.

  ücretlendirmesi hakkında net fikir sahibi değilim. lâkin müzik konusunda spotify mucizesini keşfetmemizden sonra film ve dizi hususunda da netflix gerçeğine kapak atarak; türk televizyonculuğunun siktir boktan yayıncılık anlayışından tamamiyle uzaklaştığımı, adeta uzay çağına atladığımı düşünüyorum.

  tek sorun olarak lig maçları kalıyor, ondan da türk futbolu bu şekilde devam ettiği müddetçe kopup gitmem çok olası...

  hayır'lısı...

  3
 • sokakjargoncusu

  standart görüntü kalitesi tercihiyle bir yıldır seve seve aylık 15 tl ye kullanıyorum.diğer tarife seçenekleri ahmaklık bence.
  yerli içerik zayıf fakat geriye kalanlar iyi sayılır.

  10 üzerinden 8 falan veriyorum.

  west coast customs,dirt every day favoridir her zaman.

  1
 • vitus werdegast

  bunun gibi ucuza izleme olanağı sunan platformlar yaygınlaşırsa, izleyiciyi reklama boğan ve bundan milyonlar kazanan dizi sitelerinin pabucu dama atılabilir.

  "eniyidiziizle, muthisdiziizle, diziizleizlebayıl" tarzı sitelerin yaptığı iş çok basit, torrent'ten indiriyorlar, altyazıyı gömüyorlar, vk gibi telif hakkı denetimi olmayan platformlara yükleyip -bilhassa rusya üzerinden yayın yapan siteler- embedlıyorlar ve bundan milyonlar kazanıyorlar. bunun sebebi de alternatif olmaması. birçok dizinin türkiye yayını yok, olanlar da e2'de falan, digiturk veya dsmart faturası ödeyemiyorsanız izlemek mümkün olmuyor.

  netflix, blutv, hulu -henüz türkiye'ye açılmadı- gibi platformlar bu yüzden önemli. netflix'ten sense8'in bütün bölümlerini izlemek mümkün mesela ve kesinlikle bir telif problemi yaratmıyor. bu tür platformlar yaygınlaşırsa, korsan film ve dizi izleme sitelerine olan rağbet azalır.

 • japon milliyetcisi

  skicem maymun iştahlılığınızı.

  sense8i iptal etmişler. aqmun güzellik düşmanı verimsiz dölleri. çok sinirliyim. the get down da iptal olmuş. hemlock grove iptal edilecekmiş. siktiklerim.

  kuranı yarım indirilmiş bir Müslüman, isası yatalak kalmış bir hristiyan, musası denizde boğulmuş bir musevi gibi çaresizim amk.

  soylarına tuz ruhu döktüklerim ya siz kim köpek sense8i iptal etmek.

  2
 • juliet

  tadım tuzum kalmadı aq dünyasında. sizin yapacağınız işe tüküreyim hadsiz köpekler.

  5
 • kisisel illeti

  ntflx.

  5
 • wanda

  hakkında çoğunlukla "en güvendiğim kanaldı, asla tutulan bir diziyi iptal edeceklerini düşünmezdim" şeklinde yorum yapılıyor.

  siz netflix'e güveniyorsunuz ama o size güvenmiyor demek ki. diziler maliyetli, izleyiciler korsan. haftalık yayınlansa devasa reklam geliri elde edeceği projeleri bize bir gecede sunuyor ama biz napıyoruz?

  bir ara not; netflix marco polo'yu westworld parasına çekti.

  Sadece 2017’de tüm dünyada 600’den fazla yeni orijinal dizi, film, belgesel, stand-up gösterisi ve çocuk programı çekecekler. 100 milyondan fazla kayıtlı abonesi olmasına rağmen yine de bütçeleri keyfimizi kaldırmıyor.

 • bartvader

  wanda'nın neden sürekli avukatlığını yaptığını anlayamadığım online kanal. netflix gerçekten şahane. bizler için birer nimet. şu ana kadar izlediğim bir tane bile dandik dizisi olmadı, yani en dandiği cw'nun en güzel dizisi gibiydi. türk dizisi yapmak için de anlaşmışlar. osmanlı zamanında yaratıklı maratıklı bir dizi çekeceklermiş. muhtemelen muhteşem yüzyılın falan ağzına yüzüne sıçacak güzellikte olacak. sadece diziler de değil filmleri de gayet kaliteli. netflix damgalı özensiz herhangi bir iş yok şu an dünyada. hbo'nun bile var yani bi iki dandik işi.

  bunlar iyi yönleri. kötü olarak da sense8'i iptal etmesi var. ve bu netflix'in ağzını kırmak için yeterli bir sebep. zira sense8, dizi izleyen çoğu insanın ilk defa ortak noktada buluşmasını sağlayan ve onlara 'abi bu dünyanın en iyi dizisi' ya da 'abiiii bu dünyanın en iyi dizisi olacak birkaç sezon sonra' dedirten yegane dizi. şu an kickstarter'a ya da benzeri bir yere konulsa minimum 5 sezon için para toplanır. ben şahsen veririm. elimde olan bütün parayı bağışlarım.

  bakın the wire değil, oz değil, carnivale değil, rome değil, ne bileyim firefly ya da battlestar galactica falan da değil; sense8. seven anasından daha çok seviyor bu diziyi.

  özet olarak soylarına sıçayım netflix'tekilerin.

  5