olaylar ile ilgili fethullah gülen'in bedduası

 • utkujack

  amin amin nidalarıyla soluksuz dinlediğim aslında iyi dilek temennileridir.

  ilgili video

 • randolph carter

  benzerini en son rahmetli ninemden duyduğum bedduadır. kiracı kirayı ödemediği zaman adamı cehenneme sokar, musa'nın asasını zülfikar'ın kılıcını kafasına indirir, çöllerde süründürür, trenlerin altında bırakır, gayya kuyusuna daldırırdı. baya fantastik şeylerdi. o geldi aklıma dinleyince.

 • birakin lan kizi

  cemaatçi olmamama rağmen, eski bir abiler müdavimi olan ve biraz cemaat evi,ortamı nedir bilen şahsımı hayretlere gark etmiş bad dua. zaten iki haftadır malum olaylara takındıkları tavırdan dolayı kendisini ve cemaatini şaşkın bakışlarla izliyordum ama bu hard core tepki kafamdaki f.gülen imajını iyice alabora etti. ne desem bilmiyorum. içimden çok kötü şeyler sölemek geliyo. ama yine de susup allah a havale etmek en iyisi.
  fakat şu var birilerine kızarsın incinirsin de yuvaları yıkılsın ne demek yahu, ailesinin çoluk çocuğunun ne suçu var. böyle müslüman tavrı olur mu? bedduaysa da böylesi olur mu?
  sonra dünyada müslümanlara yapılan zulmun bini bi parayken, müslüman kanı en ucuz meta iken ve sen yahudi zulmune bi kelam etmemişken hep beride geride kalmışken, bu beddua ile verdiğin mesajın samimi göründüğüne inanıyor musun? ben inanmakta güçlük çekiyorum.
  cenabı hak kuranda müslümanı tarif ederken "onlar müminlere karşı şefkatli kafirlere karşı şiddetlidir" buyuruyor. hocanın bu şiddetini niye zulmu apaçık ortada olan kafirlere karşı göremiyoruz, onu da çok merak ediyorum.

  3
 • keyifadami

  o değil de fettullah hoca 48 saat daha beddua etmeye devam ederse hükümet düşecekmiş.kesin bilgi yayalım!

 • keyifadami

  rte: " dualarınla yaşamadım ki beddualarınla öleyim."