orospu asuman

 • kwnch

  ferhan şensoy'un ibrahim olarak bilindiği pardon filminde yanık olduğu hatun insan kişidir efendim asuman. orospu asuman ise; ibrahim, muzo ve aydın'ın uzun süre yalnız geçen ve daha da bu şekilde devam edecek olan cezaevi günlerinde kendilerine eşlik etmesi için şişme pezevenk gardiyana aldırmış oldukları yapay hatundur.

  1
 • suka

  ''...
  derler ya
  kıvrıl fakat kırılma
  ne kadar ayıp
  ne yaptın asuman
  kalbimi kırdın
  yap bi pansuman
  ....''

  (bkz: mirkelam)
  (bkz: asuman)*

 • capulcubeybi

  (bkz: şişme bebek isimleri)

 • mimdirimim

  (bkz: son ders)

 • dragon flyer

  (bkz: pardon)

 • kaytan biyikli adam

  pardon filmi repliği.

  ---spoiler---

  asuman... (sigaradan uzun bir duman içe çekilir ve üflenir) orospu asuman.

  ---spoiler---

 • ibni satanas

  önderimiz ol devrim yapalım. sömürülen çaylakları başa geçirelim .
  devrim isyanla gelir isyan sözlükte sözlük her yerde . birleşelim arkadaşlar.

 • bittersweet

  Seni zombi yapmalarına şaşmamalı be kuzum. Bu kadar sinir selilüt yapar iyi değil.

 • renault toros ile ralliye katilan adam

  ben ortamlarda "asuman benim" demişim bi kere...

  https://kotusozluk.com/gorsel/2018/05/26/orospu-asuman-1.jpg+orospu asuman


  hüzünlü edit: asuman uçmuş, ben enişteyi vurmaya gidiyorum.

 • parliament mavisi

  Feyk hesabını bu kadar çabuk belli etmene hiç şaşırmadım doğrusu. Hatta dün gece mod arkadaşları bu konuda uyarmıştım bile. Sözlüğe verdiğim zarara gelince, evet sözlük ile alakasız ve insanları sürekli olarak rahatsız etmeye çalışan tipleri kovduğumdan bahsediyorsan kesinlikle haklısın. bu kadar irrite edici tiplerden arındırmak sözlüğe gerçekten de zarar veriyor. Yakalayıp attığım tonlarca feyk hesap da cabası.

  Küstahlığa gelince o konuda seninle yarışamayacağımın farkındayım. Bambaşka bir feyk hesapla gelip "iman şovalyesinin cezası yetmedi mi? 1 hafta ona yeter" diyerek ahkam bile kestiğin oldu. Demek ki önceki modlar bu tip ukala konuşmaları boşuna cezalandırmıyormuş. hayır yediğin boku da çok iyi biliyorsun ve aynı boku defalarca yapmana rağman utanmadan başka bir hesapla gelip af diliyorsun. tabi o yetmeyince de nick altı girip taraftar topluyorsun. ben seni asıl o gece çaylak yapacaktım aslında ama yapmayınca itici ve tam bir göt lalesi oluyoruz işte.

  Ya o değil de burası o kadar leşse neden 3 tane hesap aldın o zaman? Hayır buraya bok atan herkesin en az 3-4 hesaba sahip olması da çok ironik.

  bu arada haberin olsun ben buranın daha da ağzına sıçacağım. Lütfen geri gelme olur mu, buralar zaten leeş yaa. neyse öpüyorum canım. diğer uçurduğum yazarlarla birlikte valhala'da sana mutluluklar dilerim :*

  2