otobüsle kendini tatmin eden kız

 • ben bilmem beyin bilir

  terbiyesizdir. böyle bir şeyi kırk yıl düşünsem aklıma getiremezdim ancak 2 sene önce karşılaştığım manzara karşısında başka bir tanımlama mümkün değildi.

  bulutlu bir bahar günüydü. yine her zamanki gibi evime gitmek üzere otobüse binmiştim. arkaya doğru ilerleyelim dediler ilerledim. ne kadar uyumlu bir insan olduğumu farkedip kendi kendime sevindim. bu kadar iyi bir insanın yapacağı gibi bacaklarımı kapayıp terbiyeli terbiyeli gidiyordum evime doğru. otobüsün en arka köşesinden hafif bir inleme sesi duydum. bu sesi nerede olsa tanırım, bu o'ydu. hemen oraya ilerleyip yakınlarına gelince durdum. kızın yüzünü dikkatlice inceledim. başta acı çekiyor gibiydi ama belirli aralıklarla gülümsemeye kaçan mimikleri beni bambaşka bir düşünceye itti. bu kız basbaya otobüsle tatmin oluyordu. ineceği durak geldiğinde inmeye mecali kalmamıştı. ona yardım ettim ve onunla birlikte indim. yolda dayanamayıp takip ettim ve onu bir karanlık köşeye çekerek yaptığı şeyin sırrını sordum. kıkırdamaya başladı, sinirlenmiştim. belli etmedim zaten o da hemen ciddileşip bana anlattı:

  -otobüsün titreşimlerinden faydalanıyorum. doğru pozisyonu bulmak kişiden kişiye değişiyor ama ben bacaklarımı açarak erişebiliyorum. hem de tüm bunlar ellerimi kullanmadan oluyor.

  inanamamıştım. bu benim aklıma neden gelmemişti? mutluluk için onca yıllık çabam boşunaydı. bir öğrenci pasosuyla mutluluğa ulaşabilecektim artık. hem de eve giderken sıkılmayacaktım.bu bilgiye çok sevinip kızı ağzından öpüp kaçtım.

  2
 • pavlus

  (bkz: otübüste mastürbasyon)