person of interest

 • syrio forel

  cbs kanalında yayınlanan yönetmenliğini gregory bayne'in yaptığı fakat senaryoda jj abrams'ın öne çıktığı dizi.

  konusu bakımından izleyiciyi germeyi başaran bir dizi olmakla beraber bilim-kurgu öğelerini de içeriyor. aksiyonu da izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor hani. 2011 yapımı olan dizi ülkemizde cnbc-e kanalı tarafından 2011-2012 yayın sezonunda yayınlanmaya başlanacaktır.

  ilk bölümünü izlemem itibariyle kişisel izlenebilir diziler kategorimde yer bulmuştur. boş zamanlarımı değerlendireceğim bir dizi olacaktır kendisi. yanlız belli olmaz. game of thrones ve spartacus'e porno niyetine başladım fakat zamanla gözümde ilahlaştılar. hoş bunun sonu ne malum.

  edit: 8. bölümü de izlememle birlikte haftalık dizi listeme aldığım dizilerden biri haline gelmiştir. beklediğimden de iyi çıkmıştır. amına koyim jj.

  1
 • cikolatali sut

  az önce ilk bölümünü izlediğim dizidir. güzel bir şeye benziyor. imdb puanı 8.2 dir.

 • eslesemeyenhomologkromozom

  ilk bölümüyle beni oldukça sarmış dizidir. sevdim,tutttum.evet sanırım ben bunu izlerim.

 • nickini kaybeden adam

  ilk altı bölümü beni benden aldı, çok sürükleyici bir dizi. ayrıca kaliteli. oyunculuklar ve senaryo da sağlam. herkese tavsiye ederim, konunun ilerleyişi oldukça iyi.

 • hiltimetrikmetro

  8. bölüme kadar izlediğim saran hoşuma giden ama böyle giderse sıkacak olan dizi.
  her bölüm aynı kalıp bir yerden sonra şaşırmayı bekliyor insan.

 • wat kutt dat kutt

  geleceğin efsane olacak dizilerinden.

  (bkz: demedi deme)

 • enlemsizlik momenti

  ölü doğdu.

  umarım zombidir.

 • syrio forel

  10. bölüm itibari ile geleceği parlak bir dizi haline gelmiştir. kanımca fenomenler listesine adını yazdıracağının sinyalini vermiştir. hoş, benim listeme yazıldı bile...

 • jk

  ilk bölümü ile oldukça umut vaadeden dizidir. jj abrams'ın dahil olduğu dizi projelerini sevmekten bıktım ama güzel dizi yapmaktan bıkmadı...

  ancak dizileri rating kaygısı yüzünden zamanında sonlandıramıyor, bu da "bu kadar izledik böyle mi bitecekti la?" şeklindeki yorumları yapmaktan alıkoymuyor bizleri...

  son olarak da fringe gibi keyifli bir dizide bile peter'ı nereye sokacaklarını bilemediler, tarihten sildiler, geri getirdiler falan... aradan sonra toparlar umarım... öhm öhm pardon person of interest başlığındayız... the prisoner ile oyunculuk dersi veren jim caviezel ve benjamin'imiz linus'ımız michael emerson'u severek izledik, bakalım devamı nasıl gelecek..

 • wat kutt dat kutt

  an itibarı ile 11. bölümü, 2 haftalık hasretin ardından, yayınlanmıştır.

  person of interest 11. bölüm türkçe altyazılı

 • stannis

  ---spoiler 1x17---

  ortama bebek girmesiyle reese ve finch'in evli çift tripleri güldürdü.

  ---spoiler 1x17---

  3
 • anasonun oglu

  ceyceyabrams'a 'amına koyim' dedirtemeyecek dizidir. bu diziyle ceyceye söven arkadaşlarımız lost'u izledikten sonra tekrar düşünsünler.

 • isvicreli bilim adami

  s1e21 ile ''ehehe bu sezonun en iyi bölümü bu olacak heralde'' demişken sezon finaliyle kırıp geçirmiş dizidir. evet efendim biliyoruz her bölüm sonu finch ve reese kazanıyor, reese sürekli kendini kurtarabiliyor rereröre. bu tespitleri geçelim de dizinin güzelliğine yoğunlaşalım;

  ---spoiler---

  evaluating options

  continuity of operations compromised

  yazılar ''yok artık makinayı yönetebilen biri daha mı var yoksa otomatik pilota mı bağladı olum noluyor'' gibi düşüncelere girmeme sebep oldu. hele bir de telefon çalınca hasiktir diyorum sevgili izleyicilermoduna girdim.

  alicia'nın makinadan nasıl haberi olduğunu hiçbir şekilde tahmin edemiyorum, beklemek çok zor olacak.

  ---spoiler---

 • sol soledo

  herşey bir yana sezon finali inanılmazdı; sen tut sokaktaki kameraya finch gitti, kayboldu vs. gibi şeyler sırala hadi şimdi sıra sende, bul onu de, sonra da sokaktaki telefon kulübesindeki telefon çalsın. daha neler.

 • marlasingerindildosu

  yeni sezonu merakla beklenen harika dizi.

 • amatemde yatan koyu yesilayci

  ilk sezonu 23 bölümden oluşan bi dizi. 23 bölümün 23ü de güzeldi. güzel demenin yetmeyeceği bölümler de vardı elbet aralarında ama hiçbir bölümüne de kötü diyemem. kimi zaman tahmin edebildiğiniz için kimi zaman da tahmin edemediğiniz için kitlenerek izliyosunuz bu diziyi. birini kurtarmaya çalışırken onca kişinin ölmesi bazen ironik gelse de onların makine tarafından gösterilmemesi makinenin temel mantığıdır. çünkü makinenin gösterdiği kişiler, birilerinin öldürmeyi planladığı kişiler. diğer maktüller ise sadece kahramanımıza ayak bağı olduğu için ölüyorlar. kurunun yanında yaşın yandığı da olmuştur tabi. ama o kadar da olsun be, dizi bu en nihayetinde.

 • tony almeida

  hala izleme listemde olan ama bir türlü izleyemediğim fakat izlemek içinde bir çaba göstermediğim hakkında bol yazılan çok konuşulan dizidir.

 • marlasingerindildosu

  her bölümü film tadında geçen güzide dizidir. 2. sezona bomba gibi başladı hadi bakalım.

 • hayyam

  bölümlerini biriktirip biriktirip izlediğim dizidir. spoiler verene kafam girsin.

  1
 • marlasingerindildosu

  her bölümde hoşt amk bu ne zeka dedirten dizi. yönetmende döktürüyor nolan ailesinden nede olsa.

 • dasak

  çokta bir şeye benzemeyen dizidir.açık ve net olarak zaman kaybı.

  1
 • at avrat braveheart

  2 kasım günü yayınlanan bölümü ile hr'ın başındaki kişinin kim olduğunu öğrendik. büyük bir dalaverenin sonunda ortaya çıktı, şimdi spoiler kasıp adamın kim olduğunu söylemek isterdim. ancak, adamı daha önce hiç görmemiştik.

 • red john

  2. sezon 15. bölümü yayınlanan dizi. jenerik girişi dırı dıt dırı dıt tıss, dırı dıt dırı dıt tıss şeklindedir. kısaltması olarak poi kullanılır.

  1
 • zeyzey

  birazdan cnbc-e de yeni bölümü gösterilecek olan yabancı dizidir. müdavimi değilim ama kısa !.

  tanrım. insan bazen götünü yaya yaya tv izlemek istiyor, her şeyin bir tadı var. ve o zaman birbirine benzeyen boktan yarışmalar, insanı germekten bir işe yaramayan sikko diziler dışında yüzeysel keyif alacağı, birasını yudumlayıp bilgisayarına bakarken gözünün kayacağı daha sakin bir şeyler izlemek istiyor. ve en önemlisi 2 saat sürmeyen, kısa, geçip giden akışlar istiyor.!

 • red john

  2 sezon 16. bölümü ile kalitesini bir kez daha kanıtlamış dizi.


  ---spoiler---

  shaw adlı hatunun diziye dahil olması ile bizim harold ve john arka planda kaldılar. çok da iyi oldu çok da güzel oldu. bi ajan olmak bin defaaaa ölmek demekmiş onu anladık. klasik türk dizi izlecisi olarak; john ile shaw birlikte olsunlar yha.. jkhsakd. olayları birbirine bu kadar güzel bağlayabilmelerine hayranım.

  size taksi çağırmaz mistır finç. yeni bölüm gelse de izlesek.


  ---spoiler---