profil fotoğrafına dalgasını koyan yazar

 • azazil

  hatırlayan var mı lan bunu? gerçekten böyle bir şey olup olmadığından bile tam emin değilim ama sanki vardı yaa. beynimde bazen o dalgayla alakalı bi kıvılcım çakıyor ve hatırlıyor gibi oluyorum ama sonra görüntü bulanıklaşıyor. beni bi aydınlığa kavuşturun. var mı hatırlayan?

 • don draper

  var bu ben hatirliyorum.
  adam realist ve sizin ahlak normlariniza uymuyor diye zombi yaptirdiniz.
  yaziklar olsun.

  8
 • kendinemesajatanyazar

  bir zamanlar vardı kendisi marquis de sade ın akrabasıydı galiba.

 • isis

  zombi olmadı. ben onu tamamen sildim panikle :d
  oysaki sözlüğün bekasını, huzurunu ve ahiretini düşünüyordum. kıymetim bilinmedi. benden sonra işte biliyorsunuz swingerlar, taolar falan. yazık çok yazık >.> yine olsa yine silerim ama sanmıyorum parli ve gizli moddorötörler silsin. onların işine gelir, dosyalar onlar. güvendiğiniz insanlar bu kadar işte. ben niye yükseldiysem bi anda.

  neyse. hülasa o yazara haddi bildirilmiştir.

 • ezgii

  umarım böyle bisey yoktur

 • azazil

  bugün ölümünün 3. yıl dönümü. o, bu sözlüğün marquis de sade'i olarak anılacak. sözlük toplumunun ve çarpık ahlakının çok üstünde bir adamdı ve gerçeği suratımızın orta yerine laaps laaps vurdu. bu gerçeklerle baş edemeyen yönetim elbette ki kendisine yakışanı yaptı...

  hala sözlüğün gizli odalarında bulunan o kıymetli dalgasının heykeli önünde kendisini anarız ve izinden gitme andımızı gururla yineleriz. belki o dalganın heykeli gerçeğinin yerini tutmuyor ama yüreklerimizde hala kanlı canlı duruyor, bize güç veriyor.

  4
 • irish

  kendisini ben ifşa etmiştim. çünkü bana mesaj kutusundan yürümüştü. vardı yani ben eminim.

 • parliament mavisi

  ilgili yazardan alınan dalga izi eski yönetimden bizlere kadar ulaşmıştır lakin son 3 yıl içerisinde evlilik çağındaki kadın yazarlarımıza yollanan hiçbir yerraağ ile eşleşmemektedir. belli ki arkadaşı fena korkutmuşlar. buradan kendisine seslenmek istiyorum, bizler senin o güzel hatıranı hala yaşatıyoruz koca yerraağlı naif adam. bize mertliği, dobralığı, davaya adanan yoldaki netliği laaapss laaaps diye gösterdiğin için de çok minnettarız. şayet yeni nesil 2 aylık tanışma süresi yerine 3 günde konuyu memeye getiriyorsa bunlar hep senin eserindir. seni sevgi ve rahmetle anıyoruz.

  arkadaşlar hepinizi 1 dakikalığına dalga duruşuna davet ediyorum!

 • parliament mavisi

  ve fermuar kapanışı!

 • ajan

  denedim ama seçtiğiniz fotoğrafın boyutu en fazla 5 mb olmalıdır diye bir uyarı aldım.

  koca çavuşu sığdıramadılar bir siteye herkesi göreve davet ediyorum.