ready player one

 • kisisel illeti

  spielberg (umarım doğru yazmışımdır) çıkacak olan Yeni filmi. film, fragmandan o kadar kalabalık gözüküyor ki tam bir baş ağrısı olacak gibi bir his var içimde. Yine de giderim o ayrı.

  2
 • acrophobic icarus

  vizyondaki en dandik film. tamam pop kültür öğeleri karakterler teknolojiler de, bi yerden sonra çekilmiyor. Böyle dandik senaryo mu olur. Spielberg bile kurtarmıyor.

  çerezlik,çöp.

 • parliament mavisi

  --- çüüüüüş ---

  şu filme çöp diyecek kadar sinemadan anlamayan zevksiz, naleeeeet arkadaşları tenzih ediyorum. yallah recep ivedik'e!

  bence 2018'in en iyi filmleri arasındadır. bakın abartmadan söylemek istiyorum efsanevi bir görsel şölen sunuyor. hatta buna ilaveten çoğu unutulmaz karakterlerin filmin içinde kullanılması ise biz gamerları delicesine mest etmiştir. gerek star wars olsun, gerek overwatch olsun bir sürü oyun ve film içerisindeki karakterler inci gibi tek tek işlenmiş adeta. hatta teeee street fighters'a kadar selam çakmıştır.

  ya kardeşim senaryoya çöp denmiş. hayır ne istiyorsunuz anlamıyorum ki, sanki bana sanat eleştirmeni huuaağmına koyim. gayet de kasmadan, kılçıksız bir senaryo var ortada. hatta şu senaryo 2064 yılında değil gayet de günümüzde yaşanmakta. misal bunca insan böyle gerzek forum ve sözlüklere neden giriyor sanıyorsunuz yada gün boyunca yaşadığım sinirin ve stresin sonunda neden 2 el lol atmak istiyorum sizce? elbette gerçek dünyanın bize sunduğu bir çok gerzeklikten uzaklaşmak için. al abi işte tertemiz, bebbeeeek gibi senaryo. valla sinema konusunda babamı tanımam. o yüzden yiğidi öldürmeden hakkını verin la bebeler.

  özet geç piççiler için söylüyorum despacito bir filmdi. salak salak filmlere gideceğinize buna gidin. oyun seven müptezeller asla kaçırmasın diyorum.

  not: smallville de yerraaak gibi bu arada. empati overdose :)))

  --- çüüüüüş ---