rüyada sevgilinin öldüğünü görmek

 • chicqo

  normalde duygusuz bir adamımdır ama bu nasıl boktan bir şeymiş aklım almadı. hiç bu kadar içimin sıkıldığını hatırlamıyorum be, hayır bir de yeni görüşmüş falan da değiliz rüyada, uzağımda gayet, cenazesine dahi gidemiyorum bir de ona üzülüyorum, son yaptığı mektup sitem dolu falan, nasıl bir vicdan azabıdır, kıyafetlerine bakıyosun, eşyalarına bakıyorsun, sürekli ağlıyorsun.

  uyandıktan sonrası da feci vallahi.

  tabi şimdi bu entry i okuyan herkes hayır olsun ya öyle deme falan gibi bir şey deyip, bana mesaj atıyor rüyalar tersine çıkar diye.

  1
 • at avrat braveheart

  rivayete göre rüyada öldüğü görülen sevgili daha uzun yaşarmış. peh peh.

  can sıkıcıdır. her ne kadar rüyada annenin öldüğünü görmek kadar can sıkmasa da, yine de can sıkıcıdır. aslında, herhangi birinin ölümünü görmek başlı başına üzücü bir şeydir.

 • gayim emme para bende

  insanı hayattan soğutacak durumdur.
  sabah kalkıldığında ilk yapılacak şey aramak olacaktır.
  (bkz: aramaya inanmak)

 • sagbastan1

  olayı kafada değil bilinçaltında bitirmeye delalettir. delalet de neyse. ne. sizi öldürdüğünü görmeniz ise onun artık sizi istemediğini düşünüyorsunuz demektir. eğer bıçakla ölme olayı varsa kadın/erkek cinsel hayatında güçlüdür anlamına gelir. eğer eceliyle ölme durumu varsa o zaman ilişkide sıkılganlık başlayacaktır. hee ola ki domdom kurşunu olayı varsa bu sevgilinin 'ayağında kundura'nın içindeki çorabın beyaz olduğunu 'yarin koşa koşa' gitmemesi gerektiğine delalettir. eğer kalp krizi, şeker koması, tansiyon olayları varsa, bilinçaltında biten olay dediğimiz aslında gerçekten yaşanır. yaşlılık nedeniyle ölen sevgilinin öldüğüne inanamazsın, rüya gibi gelir. romantik oldu burası.

 • forever

  kâbusların en korkuncu, boşlukların en büyüğü, karanlıkların en dibidir rüyada sevgilinin öldüğünü görmek. öyle lanet bir o kadar öyle gerçektir ki tüm iliklerde, damarlarda, tek tek hücrelerde hissedilir sevgilinin yokluğu. günlerce hatırlanıp insanı bunalımdan bunalıma sürükler o anlar. evet bir gün sevgilinin sizden önce ölebilme ihtimali vardır. işte tokat niyetine inen bu olay sevgilinin kıymetini daha iyi anlamaya yarar bu yüzden. yokluğunun ne kadar dayanılmaz olduğunu hissetmişsindir çünkü. zamanın durduğunu, her şeyin bir anda bomboş olduğunu görmüşsündür onsuz.