rüyada umay umay'ı görmek

 • azazil

  beyler dün yediğim bi şeye ilaç mı attılar yoksa ümit ozat galatasarayı hoplatınca aldığım keyif bilinçaltımı mı etkiledi gerçekten bilemiyorum ama çılgın bir rüya gördüm. her saniyesini hatırlıyorken de gelip size anlatayım dedim.

  mevsim yaz. bir arkadaşımla birlikte akşamüstü biralaması yapıyoruz. "abi kalk bodrum'a gidelim" diyor, ben de tamam diyorum ve otogara gidip bodrum bileti alıyoruz. otobüse biniyoruz ve otobüste yaşanan birkaç ufak ayrıntıdan sonra bodruma iniyoruz. daha önce bodruma gitmeme rağmen rüyamda biraz değiştirmişim ben onu, bildiğiniz olympos'a dönmüş bodrum. her yer hippi ama rüyamda garipsemiyorum bunu, zaten bodrum'un öyle bir yer olduğunu bilerek gitmişiz.

  biz bir bara oturuyoruz. bardaki herkes birbirini tanıyor, sadece biz tabancıyız. bu birbirini tanıyan yerli halk bizi de aralarına alıyorlar, onlarla takılmaya başlıyoruz. sonra bara umay umay geliyor ve herkese selam verip aramıza giriyor, o da yerli halktanmış. biraz sohbet ettikten sonra ben aniden umay umay'la tek kalıyorum ve bana "sana aşık oldum" diyor. ben de "yaş farkı var abla, olmaz" falan diyorum ahahaha. o bana yanlıyor, ben de cilve yapıyorum, ben cilve yaptıkça o daha da yanlıyor. bu arada bodrum'a geldiğim arkadaşım da hippi kızlardan birini düşürmüş onunla oynaşıyor.

  biz umay umay ile bu kovalamaca esnasında öpüşmeye başlıyoruz. biz öpüşürken mekana taner özdeş giriyor. hani şu survivor fb-gs'yi kazanan fenerli taner özdeş amk. hatırlayamayanlar bi baksın gugıldan. mekana girip umay hanıma "sevmiştim seni. hala seviyorum" diye bas bas bağrıyor. umay da "olmazdı taner..." diyor. cümleyi öyle bir kuruyor ki gerçekten sonunda üç nokta olduğunu anlıyorsunuz. bu taner biraz sakinleşiyor ve barın bi köşesine oturuyor.

  sonra umay umay, ben gidiyorum diyor. ben gitmesini istemiyorum ama gidiyor. ben yarın burdayım diyorum, ilgilenmiyor. görüşelim diyorum, hayır diyor. neden diyorum, "ben böyleyim oğlum..." diyor. ulan bu kadının zaten şu tarz şarkı sözlerinden nefret ederdim, bir de bana karşı böyle cümleler kurunca iyice dellenmem gerekirken daha da bağlanıyorum kadına. bildiğiniz umay umay'a karşı aşk acısı çekiyorum lan.

  bodruma geldiğim arkadaş da hippi kızla yanıma geliyor ve odaya gidiyorum diyor bana :D beni mutsuz görünce durumu anlıyor tabi. siktir et olum falan dese de nafile, ille de umay umay diyorum. "bu bodrum bize yaramadı abi" falan diyor, internetten iki tane antalya bileti alıyor ve mekandan düşürdüğü hippi kızı bırakıp otogara götürüyor beni, beraber antalya'ya dönüyoruz.

  otobüste "umay umay şarkıları dinliyim" diye düşünürken uyandım. şimdi bi şarkısını açayım dedim, yine bir dakikadan fazla katlanamadım. neyse, böyle işte çocuklar.