rüzgar erkoçlar

 • bully kutt

  yeni doğmuş, nur topu gibi bir delikanlı. nil erkoçlar'ın erkek olduktan sonra aldığı isim.

  1
 • bir dost

  bu abimiz sanki erkek gibi hissettiği için değil de, kadın gibi hissetmediği için erkek olmuş gibi duruyor. oysa verdiği röportajda bunun tam tersini söylüyor. peki ama ameliyatla erkek olan bir kadın niçin kendine unisex bir isim seçer ki? rüzgâr ne lan?

  1
 • eskisevgili

  (bkz: haydar erkoçlar)

  2
 • eslesemeyenhomologkromozom

  basın açıklaması yapmış.


  ---spoiler---
  değerli basın mensupları,

  yaşadığım zorlu süreci her zaman yanımda olup bana destek olan ailem ve arkadaşlarımla birlikte kendi içimde atlatmaya çalışırken her gün gazetelerde ve televizyonlarda hakkımda 3. şahısların ortaya asılsız haberler atıyor oluşu ve bundan bir gündem yaratılması tahmin edersiniz ki benim için hiç de kolay değil.

  benden bağımsız olarak ortaya atılan tüm haberler karşısında ilk ve son kez bir basın açıklaması yapmaya karar verdim…
  yaşadığım bu süreç hiç istemediğim halde kendine gündem yaratmak isteyen şahıs ya da şahıslar tarafından ortaya çıkartıldı. akabinde basın sürekli olarak telefonumdan bana ulaşmaya çalıştı, evimin kapısında basın mensupları beklemeye başladı. ailem de bu aramalardan, telefon tacizlerinden nasibini aldı.

  bunun üzerine tüm yaşadıklarımı benim ağzımdan tüm içtenliğimle en doğru şekilde öğrenilsin diye ayşe arman’a anlattım. çünkü ayşe arman daha önce de bu konular hakkında röportajlar yapmıştı ve konuya olan duyarlılığı benim için önemliydi.

  bu röportajdan sonra hiçbir yerde hiçbir şey yazmadım, hiçbir medya kuruluşuna konuşmadım. adıma açılan twitter ve facebook hesapları bana ait değildir. bilgi işlem merkezine başvurularak hepsi kapatılmasına rağmen tekrar tekrar açılmaya, ağzımdan yazılar yazılmaya devam ediyor.
  buradan bir kez daha söylüyorum ki hiçbir sosyal mecrada hesabım yoktur. benim adıma yazılan haberler asılsızdır. hiçbir ölüm tehdidi almadım, hiçbir yapımcı beni aramadı.

  hiçbir oyunculuk teklifi almadım. şu anda hayatımın bu kısmını düşünecek durumda değilim. sadece ameliyatımdan sonra sağlığımla ilgili aşamalı süreç hala devam etmektedir. bana bu süreçte destek olan ailemle ve dostlarımla birlikteyim. sakin ve huzurlu bu süreci atlatmayı diliyorum.

  röportajda da defalarca söylediğim gibi bu benim hayatım, benim özüm, benim kararımdır ve yalnızca beni ilgilendirir.

  bugün televizyon programında ameliyatımı yapan doktordan alındığı söylenen bilgi konu edilerek başkalarının hayatları üzerinden kendisine yeni bir gündem başlığı çıkarmaya çalışan bazı kişilerin yaptıkları karşısında bende kişisel haklarımı korumak adına yasal süreç başlatacağım. bir doktorun hipokrat yeminini bozması bir yana, vicdan ve etik kuralları hiçe sayması anlaşılır gibi değildir.

  tüm bunların dışında; insanların benim hayatıma göstermiş olduğu saygı ve destek için minnettarım. yaptığım röportaj ilk ve sondu. bundan sonra da herhangi bir televizyon kanalına ya da bir gazeteye hayatım ve kararlarımla ilgili röportaj vermeyeceğim
  her insan gibi hayatıma devam etmek istiyorum. sizlerden ricam bu isteğime saygı duyup bu süreçte aynı hassasiyeti göstermeniz.

  saygılarımla; rüzgar erkoçlar


  ---spoiler---


  adam haklı.

 • veboylebuyurduberdus

  sırf bu mahalle baskısına dayanamadığı için iki ay önce ülke değiştiren arkadaşım var. kiminki kime kalkıyormuş, kime kim sokuyomuş her boku bilip yorum yapmalıyız, yargılamalıyız çünkü.

 • koyuipsalasportaraftari

  bentderesi hamamında tellak olarak işe başladığı gelen haberler arasında.

  2
 • andreana

  bacak kıllarıyla mest etmiştir.

  1
 • eskizafer

  zette çorap tasarımları bulunan ünlü kişilik.

  çoraplara değil de boyanmış superstar'a talibim.

  https://www.zet.com/tasarimci/ruzgarerkoclar

  1
 • kayra

  Saygı duyulandır, sevilendir ve ülkemizde kendi bedeninde yaşamak isteyen insanlara ilham kaynağı olandır. Şu sıralar instagram hesabından kendi tasarım ürünlerini satmaktadır. Göz atmak isteyenler için linki de şuraya bırakayım.

  tıklayınız

  3
 • sergerdan

  galiba türkiyede arzuladığı hayatı yaşayamadığı için yurt dışında yeniden hayat kurmayı planlıyor. bu ülkede bu adamın işi maalesef çok zor. toplum olarak milletin sikine merak salmayı sevdiğimiz için bu adam bu ülkede ne işini yapabilir ne de sıradan bir vatandaş gibi hayatını sürdürebilir. yurtdışına çıkmak belki daha akıllıca bir karardır. umarım mutlu olur.

 • scribbler

  Saygılar abi.

  1
 • hsktr

  bugün internette fotoğraf galerisine rast geldim.. değişim süreci bana göre tamam olmuş, aramıza hoş gelmiş, kardeşimiz nüfusuna dahil olmuş.. zerre anlamadım falan muhabbetine de girmiyorum, geçmişte kaldı o işler.. benim eleştirim, şimdiki durumuna.. bi kere rüzgar'ın yanlara doğru irileşmesi lazım, kanat açıklığı biraz az.... düşük ağırlık-bol tekrar yaparsa kaslar parçalanır, şu saatten sonra denizli horozu gibi durur... yüksek ağırlık-sınırlı tekrar yapar, bol da protein kasarsa kapı gibi olur.. sadece bilek hareketi yaparsa bilekler kalınlaşır, aklında olsun kendisinin.. bir de göbek yapıp hepimizin hatasına düşmesin, sonra slim fit gömlekte patlayacak gibi oluyor insan..

  ek: kasları parçalama, doğallığı yitirirsen hatunlar hoşlanmaz..

 • bilbaz

  1-0 önde başlamama rağmen benden çok kız kaldırmıştır
  (bkz: adam gibi adam)

 • ralstoy madmax

  Tabi ki kendi kararıdır saygı duyarım. Ben neden böyle yapmış falan diye eleştirecek değilim. Zaten transeksüellik bir hastalık değil doğuştan gelen biyolojik cinsiyeti benimsemeyip farklı bir cinsel kimlik taşımaktır.


  Tamam da kadın cinsiyet değiştirip erkek olunca bir problem yok, herkes helal olsun kardeşime diye şakşak diye ayakta alkışlamalar, pof poflamalar, samimiyetli saçma sapan tavırlar sergilemekte peki neden erkek kişi içindeki kadınlık hormonuna yenik düşüp transeksüel olmayı tercih ettiğinde bu tercihe kimse saygı duymuyor. Ben erkek transeksüellerin hak savunucusu değilim.
  Ama anlam yükleyemiyorum. Bu ne perhiz ne lahana turşusudur. Biri kuyunun ağzını kapatıyor kimse su almasın diye biri kuyunun ağzını açıyor kimse susuz kalmasın diye ama amaç aynı yönde esir olunan cinsel kimliğe bürünme arzusu.


  Ee peki nerde kaldı Allah'ın bahşettiği vücuda müdahale edip kusur bulup değiştirme günahı ? Bu durumda Rüzgar erkoçlar asilzade bülent Ersoy namus yoksunu olarak anılmaya devam mı edecek. Bu adil değildir. Bana göre adil değildir. Bana karşı Zıt görüşlerde olanlarda umurumda değil
  ikisi de bir seçim yapmış. Değiştiremedikleri cinsel duyguların sillesini yemişlerdir. Hayat onların hayatı sonuçta ve taraf tutup son hayat bükücü gibi kimse kötümser yakıştırmalar yapıp ne rüzgar erkoç'ların nede bülent ersoy'un hayatını bükmesin.

 • parliament mavisi

  Versem beni bile sikizler. Öylesine bizden, öylesine samimi bir delikanlı.

 • diko

  yalnız o değil de bu bile kız bulup evlendi bizim ya ben neyse bir şey demiyorum.

 • crimewave

  yakışıklı gayet.

  neden bu bile kız buldu diyorsunuz onu anlamadım,
  zira sokağa çıktığınızda ağzı kafası yamuk çoğu erkekten yakışıklı şu an, dolayısıyla çiftleşmesi için bir engel bulunmamakta tam tersi artıları var.

 • pobeda

  benden hızlı kız buldu. ben ondan yaklaşık 30 yıl önce erkek oldum. ;(

  tanım: resimdeki sanatçı.

 • zafer peker

  oğlum kız bulmak zor değil ki aq. tutturmuşlar her bir ağızdan bu bile kız buldu vs vs... amını tipini yolunu bokunu siktiklerimi yahu.

  önemli olan doğru kişiyi bulmaktır.

  t: bilmiyorum.

 • dangalak

  korkma bebeegim hepsinin sonu aay ay ay aaynii

  1
 • xxxlmuhalif

  bülent ersoyun erkek versiyonu işin tuhafı bülent ersoyun gerçek ismi bülent erkoç'tur.. erkoç,erkoçlar gibi bu isimlerden nedense tırsmama nedense olmuştur.

  Edit; rüzgar erkoçlar zamanında kadındı kadınların ne istediğini en iyi o bilir, bunun sevgilisi olan kız yaşadı anasını satıyım..

 • larviya

  Yapılan bir ropörtajda "kadınlara güvenilmez" diyerek gönüllerde taht kurdu helal olsun. djxjjsksd

 • misswhiteway

  eşini başka bir erkeğin spermiyle dölleme (tüp bebek?) durumu haricinde çocuğu olamaz, kendi spermi de olamaz. bunu en temel tıp bilgisine sahip olanlar çözebilir. bir zahmet o da olmayıversin bu arada.

 • fakir

  hatun versiyonu iyiydi.

 • cenkyaver

  çok yakışıklı adam. benden daha iyi. hayattında mutluluklar diliyorum eril dilden de kurtulmasını umuyorum <3

  5