saat satan zenci

 • hilal jumanji

  ülkemizdeki ikinci tür en yaygın zencilerdir.

  saat satan zenciler, parfüm satan zencilere oranla daha kısa ve kiloludurlar. yüz hatları daha oval fakat gözleri daha canlı ve diridir.

  genelde konuşmaları çok iyi değildir. sadece size saat markalarını ve fiyatlarını çok güzel bir şekilde söylerler. pazarlık yapma şansınız çok azdır. çünkü onlar programlanmışcasına ellerine gelen paranın rengine ve sayısına bakarlar. şöyle ki 2 tane 20 lik yerine 7 tane 5 lik vererek zenci diye onu kazıklayamazsınız. sonra siker. yazık olur.

  saat kaliteleri aslında zenciden zenciye değişir. her zenci kendi zevkine göre saat satar gibi gözükür fakat öyle bir şey yoktur onlarda nerden bulursa ucuza alırlar ve satmaya çalışır.

  çelik kordonlu saat almaya çalışırsanız en fazla 2 ay gider. plastik saatler 1 haftadan 1 aya kadar değişik ömür sunar. su koruması yazan saatler gerçekten sudan korur, bu bir sürahinin içine atılarak seksi runo tarafından defalarca denenmiştir.

  1
 • meshurolmayan tekcigkofteci

  çıkış yerleri istanbul eminönü olup yavas yavas sinsice tüm yurda dağilan kişilerdir, son olarakta bizim memleketin mecburiyet caddesinde de görünce gelecekte büyük tehlike olacakları düşünmekteyim.

  1
 • ormanci

  ekmek parası kazanmaya çalışırken, kazandığı parayla türk kadınını becermeye çalışan zencidir. (bkz: adamlar beyaz ırktan intikam alıyorlar)

 • mathieu delarue

  saatleri senegalden getirdiklerini söylerler ama bildiğin tahtakale malıdır.

 • somut olric

  istanbul'un beyazıt semtinde oldukça fazladır.

 • konstantinos

  istanbulun her yerinde varlar. allah'ın dağı dediğim çekmeköyde bile varlar. bütün sektörü ele geçirmişler resmen. saat satan tek bir türk bile görmedim.

 • sari reyiz

  midyecilerin mardinli olmasıyla aynı durumdur efem. sektörler özelleşmekte. midye işiyle mardinliler , saat işiyle zenciler, saklama kabı sektörü zaten annelerin.

 • mal

  çok acımasız adamlar oluyorlar bunlar. lar.

  geçen durakta otobüs bekliyorum. bu zencilerden biri de durağın yanına çöreklenmiş, saatlerini sergiliyor. on metre ötemizde, adamın birinin karşısındaki kadına sarılmaya çalıştığını gördük. kadın adamı itikliyor, adam da ısrarla tekrar sarılmaya çalışıyordu. duraktaki herkes oraya baktı, ben de baktım tabi. ama işte bu saat satan zenci, hepimizden farklı bir tepki verdi. oturduğu yerden kalktı ve:

  -ananı zina mı var? dedi.
  tabi bunu çok hızlı söylediği için yanlış anladım. bir an boş bulunup sertçe çıkıştım kendisine. sonra işte aramızda bir arbede yaşandı, tam neler olduğunu hatırlayamıyorum. hatırladığım tek şey, saat satan zencinin acımasız olduğu.

  bir de serbest çağrışım: (bkz: kendini asan zenci)

  1
 • rot

  (bkz: nijerya saatçilik meslek yüksek okulu)

  + abi sana neresi çıktı kurada?
  - eminönü çıktı lan
  + aa ne güzel bana maltepe tarafı çıktı, sen daha ballısın.

 • kediyimkedi

  bütün zenciler benim bebeğimdir.

  genel olarak bakışırız. tabi yüz vermeyenler de var tabi. kısmet ashkbhjiash.

  en son pendik merkezde bakıştık , tam konuşucaktık arkadaşım çekmeseydi ve hemen ardından ;

  - ayy esrağ saçmalama ya , kapkara ne anlıyosun bilmiyorumm.
  +çok tatlı lan ehe ehe.

  böyle saçmaladık bastık tikky ergenlerin istila ettiği marinaya.

  bu da böyle sıradan bi anım.

  (bkz: limon satan zenci)

  1
 • camilo cienfuegos

  40 lira fiyat biçtiği saati pazarlıkla 5 liraya sattığı vardır.

 • mahpeyker

  çalıştığım yerin tam çıkış kapısını parsellemiştir bir tanesi.ancak bizimki biraz farklı.

  kendileri yıldız teknik üniversitesinde burslu okuyorlarmış.saatten kazandığı parayı harçlık yapıyormuş.kıyamam!bi de şeker bişey her akşam biz dağılıp,bize "iyi akşamlar" demeden gitmez.

 • dmnrzv

  Kadıköyde hala yaşamlarını devam ettiriyorlar.

 • lemuria

  araplar gibi dilencilik, hırsızlık, torbacılık, pezevenklik vs gibi meslekleri icraa etmiyorlar, bizim buralarda ki bir kaçı ile sohbet etme fırsatım oldu. Adamlar yabancı bir ülkede olduğunun farkında ve adapte olmaya çalışıyor, diğerleri gibi istila etme dertleri yok. tabi bu bizim ülkeye gelenler için olabilir (en azından karakteri olanları). black man ve nigger arasında ki farkı görebiliyorsunuz, benim konuştuğum genç saat satarken kitap okuyordu bir yandan da. arapların ( sand niggers ) ne kadar iğrenç olduğunu daha iyi anladım. oturduğum ev ana caddenin üst kısmında, caddenin altı ise bildiğin halep'e dönmüş, eski esnafın hepsi isyanda. ben de her o tarafa geçtiğimde taşak geçiyorum, vermeseydiniz evlerinizi diye. neyse işin özü adamlar hakkıyla kazanıyor ve insan gibi yaşıyorlar.

  6
 • crimewave

  her daim suri kardeşlerimizle karşılaştırılan.

  başarılı bir delikanlılık performansları var galiba.

  1
 • eslesemeyenhomologkromozom

  suriyelilerle karşılaştırılmaması gereken bir topluluk.

  en azından onurlu yaşıyorlar.

  1