sabah yolda sigara içerek yürüyen sığırlar

 • hayyam

  bakın arkadaşlar çok net ifade edeceğim ve bu konu tartışmaya kapalıdır.

  bunu yapan kim varsa , kadın erkek demeden alayı ölsün istiyorum. alayı hakkında seksli şeyler fısıldıyorum. alayının varlıkları beni son derece rahatsız ediyor.

  yahu tamam sen sokakta iç sigaranı, ona bi'şey demiyorum. (bende içiyorum)
  ancak sabahın köründe elinde sigara ile yürüme amk ya. dur bi kenarda iç. sen nasıl bir hayvansın abi saat daha sekiz buçukta sigara içiyorsun. hadi iç amk tamam ama bana neden içiriyorsun lan!!!! vallahi çıldırıcam.
  daha uyanamamış bünyeme dumanı ver ediyorsun yolda oç!!! kokuyor lan. amk çocuğu arkanda yürüyen var mı yok mu sikinde değil, tren gibi en önde tüttüre tüttüre gidiyorsun. senin ben ızdırabını sikeyim ya.

  bak çoluğun çocuğun önünde beni küfür ettirdin çomar!!!!

  yazıklar olsun sana!!!

  bok iç onun bunun evladı!!!!

  edit: oooouwww bakıyorum da haklı serzenişim bir takım cenahları rahatsız etmiş. filip moris lobisininin paçasını ateş sardı tabi!!! rantınız batsın yaaaa.

 • cryptopunk

  (bkz: sana ne yarraaam)

 • fuckyourfeelings

  hiç kimseye saygının olmadığını net bir şekilde ortaya koyan adam(!)dır. bu sevgili arkadaşlardan biri zamanında okula yetişmek için koşturuken o sigarayı elime basmıştı mallığının izini elimde taşırım hala

 • pezettonarko

  yoğun stres altında ortaya çıkan mustasyondur. akbaba gibi bir mideye ancak böyle sahip olunur.

  1
 • baholii

  Sığır değildir amk. Vakti yoktur ve yürüdüğü zaman içinde sigarasını içiyordur. Bütün sıkıntılarımız bitti, bi yolda sigara içenlerin derdi kaldı. Yapmayın allasen.

  Not: yürürken sigara içmekten büyük keyif alıyorum lan. Çok havalı ^^

 • sinirsizkelimetekcumle

  işe giderken IQ ve EQ suna baktırmadan patronuna söven , kardan adama meme yapıp vajina çizerek kardan kadın yapmaya çalışan , kokoreççiye gidip kokoreç var mı diyen soran , geneleve giderken sezercikteki şişko nurinin taklidini yapıp popi yapmaya çalışan ,beden eğitimi dersinde amuda kalkmasını beceremeyen ama kamaşutra pozisyonlarının hepsini ona gerizekalı diyip yüzüne bakmayan kızın üstünde denediğini iddaa eden varlık tipi.

  1
 • hayyam

  galiba çok net ifade edemedim.

  sabah yolda sigara içerek yürüyen sığırlar

  sabaha vurgu yaparak tekrar ediyorum, işe veya okula giderken erkek/kadın vatandaşlarımızın sigara dumanını savura savura yürümesi sığırlıktır. saygısızlıktır.

  bende sokakta sigara içiyorum ve bunu normal karşılıyorum. ancak ben sığır değil çomar olduğum içiyorum ve sabahları içmiyorum.

  neden?

  çünkü güzel kardeşim, sabah herkes bir yerlere yetişmeye çalışıyor. yani o amkdumun sigarasını sabah içersen kalabalık içinde içiyorsun. dumanını saldığında herkes soluyor. yeni uyanmış bünyede normalden kat kat daha fazla rahatsız edici oluyor.

  yapmayın. kibar ve saygılı olun. küfrettirmeyin.

  bu sabah yine böyle bir sığır önümden yürüyor ve dumanı savura savura sigara içiyordu. yanımda arkamda bir sürü insan vardı ve ağzımızı açıp tek kelime söyleyemedik.
  çünkü amkdumun sığır 2 metre falandı.. ağzımızı yüzümüzü sikebilirdi.

  sözlüğe yazmak o ibnenin suratına söylemekten daha sağlıklıydı xdxd

 • zehirli barbunya

  sigara içen biri olarak hep amına koduğum diyerek küfür ettiğim master sığırlardır.

  sabahın köründe kendileri o kokuya nasıl dayanabiliyorlar hayret doğrusu. sigara içmeyenlerin halini düşünemiyorum bile.

  dikkat ettiğim üzere onlar ya liselidir ya da iş yerinde sigara içemedikleri için bütün nikotine sabah ve toptan alan işçilerdir. onlara da yazık tabi.

  3
 • ayca22

  abi ben işe giderken sabah 7 de yollara düşüyorum. o an sikimde değil yani sokakta yürüyerek sigara içmişim içmemişim. neyse iniyom 2. ulaşım aracına bineceğim yerde hep aynı simitçi abiyle göz göze geliyorum yakıyorum durağın orda bi tane. dolmuş tam sigaramın yarısında geliyo çekiyorum bir nefes daha sonra dolmuşa biniyorum. dolmuş profiline bakıyorum kötü koktum mu acaba falan diye. hepsi davar yani ulus dolmuşuna biniyorum genel olarak sincandan gelene denk geliyorum. bazen çıkıyorum işten metroya gidene kadar 5 dk yürüme mesafesi var bir an önce o metroya o aq metrosuna binmek istiyorum yürüyerek içiyyorum. geçen mesela sınava kalmış 5 dk yürüme mesafesi de 5 dk. ee amk sizin hoşunuza gitmiyo diye yürümeden mi içeyim? yoo içiyom ben valla. tercih etmesem de yapıyom.

  7
 • kisisel illeti

  yolda yürürken sigara içmeyi çok sevmeyen ama arada sırada da olsa içen biri olarak söyleyeyim, sığırlıktır. yalnız içeceksem de sağı solu önce bir keserim. arkamdaki insan içiyor mu, içmiyorsa da dumanıma maruz kalacak bir durumda mı bir bakarım. baktım olmuyor, içmem. sonuçta insanların özgürlük alanlarına müdahil olunmaması gerektiğini de biliyorum.

  yolda yürürken sigara içmenin coolluğu da ıssız adam filmi çıktığında havuçlu tarçınlı kek, eski plaklar, atlas pasajında oturma ve tükmüklü peçeteye sigara söndürme gibi sona erdi.

 • rahibenahide

  kendi mutlu etmeyi bilen insanlardır.
  sabah sigara içmek müthiştir evet ama yürüyerek içmek daha bi müthiştir.
  siz de az ötede yürüyün amk

 • nymphe

  sabahlar artık zifiri karanlık, nasıl görüyonuz olm bu sığırları...

  eqlesinler.

  2
 • caracal44

  yolda yürürken sigara içilirse, nefes alma sıklığı arttığı için sigaranın zararı biraz daha artar diye biliyorum. öbür türlü sığır olup olmama konusu 365 gün ahmet hakan la dört bir taraf programında tartışılsa bile bir sonuca varılamaz.

  4
 • hayyam

  saygısız, pis insanlardır, sığırlardır.

  amkdumun yerinde uçaklarda bile sigara içilmiş zamanında ama bu sığırlar o dönemi yakalayamamış.

  bu siktimin şeyini yürürken içersen o siktimin dumanı arkandaki insanın üzerine gelir. amkdumun zihniyetsiz pezevenki anla işte bunu.

  bir cafede içersen o cafenin sigara içilmeyen noktasına geçmek benim tercihimdir ama bu siktimin yolundan milyon tane insan geçmek zorunda. anla ulan bunu neslini , genetiğini siktimin sığırı.

 • hayyam

  başkanlık sistemi ile hepsini sandığa gömeceğiz inşeallah.
  hele şu refendumdan %65 evet çıksın , o zaman zabaanan sokakta sigara içen sığır avına çıkacağım. hayırcı ibneler içiyor çünkü.

 • sokakjargoncusu

  çok özür dileyerek

  (bkz: orospu çocukları)

 • baholii

  Hakaret üstüne hakaret yiyen sevimli, minnoş, tatlış, güzel insanlardır.

  5
 • hayta

  çakacağım saati sana mı soracağım diyor çakmağım bu konu açılınca. nuri bilge filmlerinden alışık olduğumuz mandıra görseli altına yazılı şiirden mısralardan biri.

 • peterpan

  "rahatsız oluyorsan, siktir karşı kaldırıma geç, öne geç, dur. ne bok yersen ye amk sikiği." şeklinde cevap verebilecek sığırdır.

  Bence bu cevap da son derece yerinde ve tatmin edici bir cevaptır.

 • burda

  mide bulantısına sebep verir. evet sığırlar doğru bir ifade.

  1
 • heytribal

  bu sığırların yolda önlerini kesip donu sıyırıp, tam önlerine sıçmak lazım.
  ama akşamları yolda sigara içerek yürüyorsa, ağız dolusu leblebi tozunu yüzüne püskürtmek lazım.
  ikindi de içiyorsa selam verip geçmek lazım.

  hızlı içiyorsa yavaş iç keyfini çıkar demek lazım.
  uzun tekel 2000 içiyorsa yazlıkçı teyzedir, okey oynarken içer diye düşünmek lazım.

  bu sığırların çıktıkları evleri bulup ateş yağdırmak lazım bitti.

 • hayyam

  böyle giderse nargile falan içecekler yol kenarlarında.
  müftülere nikah yetkisi verilmiş.

  yürürken arkasındakilere dumanını savura savura içen herkes sığırdır arkadaşlar. istisnasız.sabahları ama. akşam falan olabilir. ama sabahları sığırdır. amkdumun öküzleri. sabahın sekizinde dokuzunda sigara içiyor, yetmiyor bir de dumanı insanların üzerine salıyor.

 • brahma

  Yola tüküren, yürüyen merdivenin ortasında dikilen, yolun solundan yürüyen, sokağa çöp atan, gecenin köründe misafirlikten ayrılırken veda için kornaya basan mallarla karşılaştırıldıklarında hayli kaliteli insanlardır. En azından zararları kendilerinedir. Hatta bir kısmı izmariti yere atmayıp çöp kutusu bulana kadar elinde tutar.
  (bkz: the can me but the)

 • caracal44

  Ne tesadüftür ki akşamda aynısını yaparlar.

 • adreanna

  kalitesiz tütünse içtikleri arkalarında lağım gibi bir koku bırakırlar.

  1