sadece sarhoşken yapılabilen şeyler

 • nosferatu_alucard

  alkolün verdiği yetkiye dayanaraktan kişinin ya da kişilerin yapmış olduğu normal zamanda asla ve asla, katiyyen yapmayacakları; alkolün etkisi geçince "beni/bizi deli mi s.kti" şeklinde hayıflanmaya neden olan şeylerdir.

  sokakta mendil satan çocuğa sarılıp 100 tl vermek ve hepinizi kurtarıcam söz veriyorum (söz veriyorum cümlesi 3 defa ağlayarak art arda söylenmiştir) demek ve ardından çocuğun bi siktir git am.na koyum manyak mısın tepkisiyle karşılaşınca, "para mı geri ver lannn piç" diye ağlamaya başlamak... çocuğun kaçması, yakalayamamak ve koşarken yere düşmek vs.

  bir diğeride, üst geçitten aşağı işemek...

  hey yavrum hey, doğru yerde ölmiycem sanırım ama olsundu.

 • a master manipulator of thoughts

  serin hikaye kardeşim.

 • cirkinlerinenguzeli

  Parkta içiyorum. gece iki.hava eski bilmem ne derece. arkadasin gazına gelip kara yattım.sonrasında iki ay hastane hastane dolandim durdum. o soğukta alkol alan aklımı seveyim.
  Kamp kurdum, rakı içtim ,sarhoş oldum. o kafayla sigara yakarken çadır alev aldı az kala yaniyordum. Çadırda içen aklımı seveyim.

 • bir middle earth kahramani

  çekinmeden,yolda bağıra bağıra karadeniz şarkıları söyleyerek yürümek insanların size bakıp mutlu olması.sanırım alkolü insanlardan nefret etmeye ara verdiğim için içiyorum.

  1