seda yelkenci

 • olly

  daha evvel sözlüğin sayısız başlığında değindiğim sözde feminizm sundurmalı kadın terörü'nün ilk cortlayan iftiracı haydutudur.

  ara not: kadın terörü derken, kadınların tamamını genellediğim anlamı çıkmamalı... bu gruba, mutlak bir gerçek olan kadın&erkek eşitliği ilkesini savunan kadınları dahil etmiyorum.

  ***

  kendisinin twitter hesabında bir video yer alıyor. kendisini taciz ettiğini öne süren bir insanı tacizci olarak ifşa ederek, sözde feminist bir toplulukla uluorta linç girişiminde bulunuyor.

  linç girişiminde bulunulan sözde tacizci ise, olayların gerçek yüzünü kanıtlarıyla beraber kendi twitter hesabında paylaşmış.

  ***

  feminizm adı altındaki sıradışı terörden bahsedince kadın düşmanı ilan edilen ben, işte tam olarak bundan bahsediyorum. memleketi öyle bir noktaya getirdiler ki, manyağın tekinin olası bir iftirası karşısında kendimizi savunabileceğimiz hiç bir kuvvetimiz olmayabilir. allah'tan çocuk şanslı ve 1,5 sene evvelindeki bu olayla ilgili bazı whatsapp diyaloglarını arşivinde tutabilmiş.

  inanılmaz gerçekten...