sen miydin sevgilimi çalan

 • yedibardakvotka

  "anladım ki dostluklar yalan" diye devam eder.

 • joinme

  "seni üzgün görmektense bu kalbimi bu yakardım öleceğimi bilsemde aranızdan çıkardım" sözleriyle canınızı acıtan şarkı. gözlerim doldu efendim. burnum sızlıyor. dinlemeli ...

 • karayilan

  inanılmaz bir şarkı bu..inanmıyorum yani..tanrım sana geliyorum..aşık olup, aşık olduğum kişi tarafından defalarca aldatılasım geldi..

 • yer mi lan anadolu cocugu

  sonu götünü yiyim ayağı içeren nejat alp şarkısı.
  hayır kardeşim nejat alpçilik nejat alpi sevmekse, en büyük nejat alpçi benimdir. sanmıyorum ki nejat alpçiliğin tanımı bir önceki cümlenin dışına taşsın. nejat alp’in hacmi bellidir, nejat alpçiliğin de hudutları ortadadır. he siz derseniz ki “tamam nejat alp’i seveceksin ama aynı zamanda fitre ve zekat vermeyi eksik etmeyeceksin, yoksa tam anlamıyla nejat alpçi sayılmazsın”; siz olaya ideolojik yaklaşan sevimsiz köpoğlundan başka bir şey değilsinizdir. kusura bakılmasın.

  “bu hayattan bir ders aldık
  iki dost bizbize kaldık”

  ne demek şimdi bu? okey reis ama sizin şu duruma bazı coğrafyalarda gavatlık diyorlar. siz tüm ihaleyi söz hakkı tanımadığınız bir kadına yıkıp gavatlığınıza bir kulp arıyormuşsunuz gibi bir durum söz konusu, birbirimizi yemeyelim. siz belli ki birbirinizi yemeyi iş edinmişsiniz ama bizi yemeyin. bu konuda daha fazla üzerime gelinsin istemiyorum.

  2
 • virusti

  (bkz: ozan)