seninle kendimi gerçekleştirmek istiyorum

 • misswhiteway

  ay hakkaniyetli bir söz resmen.
  bir anda aklıma geldi.

  bu saatte.
  düşünün.
  aklıma bu sözün birden bire düşmesine sebep olan, ilham kaynağı beye selam olsun buradan.
  okuyup okumadığından emin değilim.
  bir şekilde sözlük hesabımın izini bulup bulmadığımdan da.
  her neyse, konu şu: bunu geceye hakkaniyetli bir söz bırak başlığına yazmalıydm. evet.

 • tenchu

  (bkz: aleykümselam)

  3
 • bartvader

  bu laflar çok komik değil mi ya. gerçekten hissederek mi söyleniyor acaba.

  uzun uzun yıllar önce bir kıza 'aynaya baktığımda gördüğüm sensin' gibi bir şey söylediydim ben de. hani şey böyle, cismimiz farklı olsa da zikrimiz aynı minvalinde. cevap olarak random gülüş almıştım. sonuna kadar da haklıydı kız.

  sanırım o zaman ciddi ciddi hissederek yazdıydım da, şimdi hatırlayınca mal mıyım amk ben diyorum. neden insan gibi yürümedim de böyle bir şey dedim acaba. bunu diyen neden insan gibi yürümedi de böyle bir şey dedi acaba. niye böyle şeyler diyoruz abi.

  edit: edit

 • peterpan

  işitildiğinde Neden böyle şeyler diyoruz? minvalinde sorular sordurtmaya iten cümle.

  genital bölgeleri ve tüm bilinmeyenleriyle eşekler isimli kitabımda bu konuya değindim. orada bazı cevaplar bulacaksınız. tüm seçkin marangozlarda.


  anlatım bozukluğu diyen dostumuza özel edit: kendini gerçekleştirmek psikolojik bir terim, yer mi lan an*dolu cocugu'nun deyimiyle fresh olmak. maslow'un piramidini tırmanınca kendini gerçekleştirmiş oluyorsun falan filan.

 • kaybolan

  baştan sona anlatım bozukluğu.
  birisi çıkıp karşıma böyle bir cümle kullansa üzülürüm gerçekten.
  kendini ifade edememek ve bu durumun karşı tarafta bıraktığı izlenim...
  kendimi seninle çiftleştirmek istiyorum dese belki tamamen güdüsel karşılayabilirim.

 • frante

  bilen biliyor, Böyle şeyler söylerim. sondaki "istiyorum" biraz sakıncalı sadece. istiyorum demem, Başka bir yere bağlar ve hem istiyor Hem de istemiyor gibi görünüp kafa karıştırmayı tercih ederim. Neden? sonda bu kelime olduğu sürece öncesinin pek önemi yok. oraya odaklanacak. örneklerle susleyelim.

  -çoraplarını çıkarmak istiyorum.
  -ellerinle çift kişilik tatile gitmek istiyorum.
  -kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim.

  e demezler mi "Sen misin bu kentin zaptiyesi?" Sen istiyorsun da ben istiyor muyum? mesajla yaz alacağın karşılık en fazla gülücük. taş çatlasa iki parantezli gülücük ya da utanan maymun. yüzüne söylesen kaos. o saatten sonra kılıçlar çekilir. geri adım da atılmaz. bunu yüzüne söyledikten iki dakika sonra "Ben de minibüsle geldim işte" diyemezsin. perşembe pazarlarinin eski atmosferinden, Türkiye'deki bor rezervi ve ülkemiz üzerine oynanan oyunlardan bahis açabilirsin sadece. ciddi konular konusulmali.

  iyi düşünün bunları. bunlar bizim uzmanligimiz.

  5
 • donmeyen at

  (bkz: neden böyle olması)

 • sessizamagururluharf

  romantizm için çabalayan bir cümle daha. bu cümlelerin hepsi birbirinden iğrenç geliyor bana, itici yani. romantik-komedi varken neden romantik-dram seçiyorsunuz arkadaşlar? bu kadar vıcıklığın alemi nedir? şahsen ben, bu cümlenin geçtiği ortamda 1 dakika daha duramam, aniden topuklarım. samimi değil.

 • yokoylekararliseyler

  lan ben bunu diyemem herhalde.

  yani en fazla seni seviyorum diyebiliyorum onu bile utanarak diyorum.

  hanım zaten beni biliyor ama illa arada güzel sözlerle taçlandırmak gerek.

  basit ama etkili olmalı.

  1
 • misswhiteway

  tarih boyunca insanların belli bir şahsa (arzu nesnesi de denebilir) ithaf ettikleri çeşitli edebi formlardaki türlü poetik güzellemelerden sadece bir tanesine örnek teşkil edecek cümle.

  her neyse, buradaki sorun şu: yazar anlık ( instant, iyi bilirsiniz mesajlaşma paketlerinden) aklına gelen bir cümleyi ilham kaynağını da vererek paylaşmıştır. ne birine giden bir mesajdır, ne de kitlelere sözün bayağılığının/kalitesizliğinin yorumlanması için sunulmuştur. sözlükte kendini beğendirebilmek (karşı cinse?) için belli bölgelerini yırtan kim varsa ''bön bunu öslö ömö öslö sövgölmö söylöyömöm'' tavırlarıyla ancak çiftleşmek isteğini belirtebileceğini, bunun makbul olduğunu iddia etmiştir. kimse sevgilisine bunu söylemedi. halihazırda sevgilileri olan domestik hayvanların ''ben öslö bönö söylömöm'' tavrı iç bunaltıcı. dinlediğimiz şarkıların, class'larda incelediğimiz şiirlerin neredeyse yüzde ellisi erkeğe/kadına onun haberi olmaksızın yazılmış bu tip duygu kırıntıları üzerine.

  mal mısınız a dostlar demek istiyorum ancak muhatabım yok. havaya diyorum öyle, elle seçilebilecek belli bir kitleye değil. baştan sona anlatım bozukluğu olduğu iddiasına ise ''yazık. sen nerede yetiştin, neler okuyarak geldin bu günlere'' demekten başka çaremiz yok.

 • japon milliyetcisi

  (bkz: sarıyer'de iki ayran)

 • misswhiteway

  --- update ---

  gerçekleştiremedi

  --- update ---

  üzdünüz çocuklar :(

 • somut olric

  bir dilek. ne anlama geldiğini anlayamıyorum. biriyle kendini gerçekleştirmek nedir bilmiyorum. ben yalnız başıma gerçek değil miyim şimdi? gerçeğin ta kendisi tanrı bile yalnız, birine gereksinim duymuyor. öyleyse kişi kendini yalnız başına gerçekleştirmeli. yoksa siz bir başına gerçekleşemeyenlerden misiniz?

  2
 • dunyaturuncu

  bir çiftleşme atasözü.

  bu uğurda ne can verenler oldu.
  yola çıkanlar oldu bir de yoldan dönenler. bunu bile bunun için çıkardılar. neyse seks?