sevgili günlük

 • asi polis

  14 şubatta yalnız olupta günlük tutanların, pek bi içten yazdığı sözcük öbeği.

  3
 • abidin dandini

  bir benzeri için (bkz: sevgili blog)

  3
 • niles

  günlüklere giriş şeklidir. zamanla ruh haline göre, lan günlük, sevgili dümbük şeklini aldığı gözlemlenmiştir.
  -sevgili günlük
  +söyle canım
  -hassktir konusuyor lan bu
  ya da
  +sevgili günlük
  -bana sen de lütfen
  +ana manyak lan bu

  5
 • kedipirzola

  biraz sonra günlüğe yazılacak giriş cümlesidir.

  1
 • hayyam

  her gece yazılıyorsa aslında adının sevgili dünlük olarak değiştirilmesi gerekir.

  3
 • kemiksiz iskelet

  günlüğün sevgili olanıdır. pek bi sevgilidir. sevdiğinizden öpesiniz, giresiniz, burnunuzu silesiniz gelir.

  sevgili küllük bir boktan günü daha bitirdik. yenisi başladı. boktan mı başladı boktan mı devam eder boktan mı biter bu da bilmiyorum.

  bok gibiyim lan. herşey bombok. sabah olsa da işe gitsek tekrar akşam olsa da eve gelsek. uyusak büyüsek, uyusak unutsak, uyusak bir daha büyüsek. işte öyle sevgili şıllık. hiç de beceremem yazmayı ben okurum zaten. yazar olan okurlardan. az daha okuyup yatmalı en iyisi. seni sevmiyorum sevgili güllük. hadi siktirip gidelim bu başlıktan.

  2
 • beatrice

  günlüğe hitap şekli. artık "selam günlük", "merhaba günlük", "(gbkz: naber günlük?)" şeklindeki başlangıçlar daha çok kullanılır.

  1
 • start wearing purple

  kişi günlük tutmayı bırakırsa eski sevgili günlük olur.

  1
 • michelangelo serj

  (bkz: ulan günlük)

  1
 • brckvs

  (bkz: naptın lan hödük)

 • gozlerim sigmiyor yuzume

  ersin karabulut'un sandık içi'ni bir kenara bırakıp bir süreliğine yer verdiği köşesinin adı. uykusuz'da bir süre yayınlanan bu köşedeki karikatürler toplanıp aynı adda bir kitap da çıkarılmıştır kendisi tarafından.

 • dalgaci

  "hacı bak bunları yaptım bugün" demekten daha sempatik durduğu için günlüğün başına yazılan ilk sözcüklerdir.

  1
 • dushekimi

  sevgili günlük,

  bilmem kaç zaman önce (kesin tarih vermiiciim) önce ıssız adam filmini hayata geçirmeyi misyon edinmiş bir gerzekle tanıştım. dandik yemekler de yapabiliyor, hatta ve hatta "ben birisiyle uyumaya alışkın değilim" repliklerini de ezbere okuyabiliyor. hayır mevsim yaz, adama "karda donuyosun, öldün bak haberin yok ashushau" da diyemem ki. hayretler olası. sabah uçağı vardı, düşseydi haberi gelirdi. p.tesi dönecek x'e (şehir adı da vermiiciiimm çok eğlendim), inşallah dönerken düşer de uçak, tek ölen o olur. amin.

  2
 • temari

  ersin karabulut'un 14 haftalık öyküsüdür.

  3
 • soli deo gloria

  sevgili günlük,
  bugün her şey yeniden şekillenecek, her şey yeniden başlayacak. bazı şeylerin artık geçmişte kalması gerektiğine kanaat getirdiğim şu andan itibaren her şey çok daha farklı olacak.

  1
 • pia

  sevgili günlük,
  bugün ölmediysem inanıyorum bi 30 yıl daha yaşarım.

  1
 • sosyalfobi5

  ersin karabulutun güzel hikayesi.

  1
 • dalgaci

  sevgili günlük
  geldik bir günün daha sonuna. yayında ve yapımda sadece ben vardım. bu kadardı bütün günüm hiçbirşey olmadı adam ol sorma. hadi iyi geceler.*

  1
 • kemiksiz iskelet

  sevgili güllük. aslında sevgili dediğime bakma. kızgınım lan dümbük.

  çalışıyorsun adam gibi. işyerinde ne derseler yapıyorsun. hatta işini sevdiğin için erken gittiğin de oluyor geç çıktığında. şimdiye kadar buraya kadar problem yok. yeni müdür geliyor. 1 hafta sonra artislik yapmaya başlıyor. bir gün 5 dakika geç kalınca niye geç kalıyorsunuz, madem geç kalıyorsunuz niye haber vermiyorsunuz diye caz cuz ediyor götoş. o değil bir de" bundan sonra geç kalanlardan dakika başına 1 tl ceza keselim" gibi gerizekalıca bir laf ediyor.

  lan dallama! sen benim çalıştığıma karşılık dakikada 1 tl mi veriyorsun da ceza olarak 1 tl keselim diye fikir atıyorsun ortaya. hadi onu geçtim erken gittiğim günler veya geç çıktığım günler fazladan " al lan sen hakettin fazla çalıştın bu para senin hakkın" mı diyorsun puşt. kızdım bak çok. amına koduğumun müdür. boşuna demiyorlar bütün götler müdür bütün müdürler de göt olur diye. götün tekisin olum. bundan sonra siklermiyim ben seni. olsa olsa sikerim...

  sevgili küllük bugünlük de bu kadar. şimdi hokus pokus yapıp kayboluyorum. puuoofff. (duman efekti) ...

  5
 • morgan

  sevgili kötü günlük

  iki gündür aşık gibi şarkılar söylüyorum.

  öptüm bye.

  1
 • chakotay

  sevgili günlük,

  yaklaşık 13 günden sonra evden dışarı çıktım ve sinemaya gittim.... film başlamadan önce vakit geçirirken yan masaya bir kız oturdu ve belinin nasıl açılmadığını boş gözlerle anlamlandırmaya çalışırken alttan çıtçıtlı badinin varlığı aklıma geldi de derin bir nefes aldım ama daha nefes çekme işlemini tam anlamıyla bitirememişken kızın sevgilisi geldi ve bana dik dik bakarak '' kalkalım aşkım buradan '' dedi.... ve tamamlayamadığım yarım kalmış nefesimi aynen geri vermek zorunda kaldım... halbuki benim tek suçum günler sonra bu kadar yakından başka bir insan görmedim be günlük...*

 • kemiksiz iskelet

  lan büllük.

  bana bu kalbin kadar temiz gri sayfayı ayırdığın için sana minnettarım. valla diyom. sen de olmasan nereye yazayım ben lan.

  neyse küllük mevzuya geleyim seni daha fazla sıkmadan. mevzu yine iş yeri olum. canımı sıkıyorlar. bu müdür denen ibnetor elemanları çok sıkıyor. herif yeni geldi diye otorite kurmaya çalışıyor ama olmaz yiğen böyle. arkadaşların bilmem neresine kadar gelmiş. hatta bir kaç kişi bir daha bunu derse bir daha bunu yaparsa işten çıkarım diye konuşuyorlar. çıkmayın lan. ozaman olan bana olacak. her çıkan elemanın yerine ben fazladan mesai yapacam yeni eleman alınana kadar. o değil parasını verseler fazla çalıştığımın sikimde olmaz kim çıkacaksa çıksın.

  haa bak para dedim de yazık lan bana. 1 seneyi geçti zam vermiyor herif. karın tokluğuna çalışıyoz. ayıp değil mi. para konusu açılınca, masraflar çok şurayı yaptırıyoz şunu yapacaz dükkana bunu yaptık falan diye dert yanıyorlar. iyi de benim paramla mı yaptırıyorsun hacı. kazanıyorsun ki dükkanı büyütüp yeni şubeler açıyorsun. niye bizim paramızdan kısıyorsun da. neyse lan.

  bir ayı daha bitirdik. yeni bir gün, yeni bir ay ve yeni bir mevsim başladı. hayırlısı olsun hakkımızda. zaten dün de sınav iyi geçmedi. bütlere kaldık gibi. askerlik de ertelendi aralığa kadar gibi. hayırlısı diyoz yine. hep hayırlısı diyoz ya nereye kadar bakalım.

  sözlerime burda son verirken gözlerinden sıkar, ellerinden okşar, peşinden koşarım. hoşça kal büyüklere selam eder saygıyla selamlarım.

  2
 • to be continued

  sevgili günlük yarın iki tane sınavım var.cok endıselıyım ama simdi çalısmaya devam edersem halledebılırım gıbı gelıyor ne dersın?bana destek ol motıve et be gunlukcum.sımdı bızımkılere soylesem afedersın ne bok yıon calıs derler.cok tembel bır ogrencıyım ama bunu degısterebılırım su anda baslıyorum hoscakal gunlukcum benı benle yuzlestırdın ..

  1
 • postakutusu

  sevgili günlük;
  sana teyzemin günlüğünden kısa bir alıntı yapmak istiyorum.

  01.01.2007

  sevgili günlük, yeni bir yıla merhaba dedik. artık kendime yeni bir sayfa açıyorum.
  .
  .
  .

  04.01.2007

  sevgili günlük, kendime tertemiz bir sayfa açıyorum.
  .
  .
  .

  29.04.2007

  sevgili günlük, bembeyaz bir sayfa açıyorum kendime.
  .
  .
  .

  10.12.2007

  sevgili günlük, bir yılın bitmesine az kaldı. kendime misler gibi bir sayfa açacağım yeni yılda.

  işte günlük. teyzemin günlüğü böyle. kadın her gün yeni bir sayfa açmış. bir sene boyunca da aç aç bitmemiş o sayfalar. şaka yapmıyorum günlük ama ne açtığını, nasıl açtığını bende çok merak ediyorum. eğer öğrenirsem ben de sana yeni bir sayfa açacağım söz veriyorum.

  5