sevgiliden ayrılınca arkadaşlara sarmak

 • mufredattayok

  3 gündür içerisinde olduğum durum.

  evet tabii ki sarılan arkadaş benim. derdim yokken içime öküz oturdu. kafa takacak bir şeylerim oldu. bu günü de dertsiz geçirmedik çok şükür.

  3 gündür 758 adet watsapp konuşma screenshotı okudum. 957 kez 'sen haklısın kanka' dedim. 657 defa 'kardeşim efendi çocuksun sen bunları haketmiyorsun.' dedim. internetten çiçek seçtim bunu yolla dedim. mektup yazdım. ulan bir kıza mektup yazdım lan. 459 defa kızın son görülmesine bakıp arkadaşıma rapor verdim. en doğru kelimeleri kullanmak için her cümlesine düzeltmeler yaptım. neden?

  çünkü sevdiğini kaybetmemek için çırpınan birilerinin olması sevgiye inancımı tazeledi. onun o uğraşlarını gördükçe yalnız öleceksin diyen, kalabalığın içinde bana küfreden eski sevgilim geldi aklıma. ben haketmediğim çok şey yaşadım. çok şey duydu kulaklarım sağır olasım geldi. kimseyi sevemem gibi geliyordu sonrasında. ulan 'hepsi aynı değilmiş' dedim. 'onlar da seviyormuş baksana' dedim. 'ne güzel seviyorlarmış hem de' dedim. aferin lan size güzel adamlar sizi. aynen devam.

 • semra

  en sonunda “bana bak ben senin sevgilin değilim, ağzına sıçarım!” denince sakinleşen arkadaştır. şimdilerde ortalarda yok, malum.

  1