sevgiliye sürpriz yapma teknikleri

 • galip

  *eczaneye gidip bir şişe, içi toz dolu kapsul al. eczacıya şunu söyle:

  "içlerindeki toz ilacı boşaltacağım. toz ilaçları çöpe atıp kapsülü kullancağım. bu yüzden el terlemesiyle hemen erimeyen bir şey olsun" ilacı alıp eve geliyorsunuz. kapsülleri tek tek dikkatlice açıp içerisindeki toz ilaçları çöpe döküyorsunuz. hepsi bittikten sonra, yuvarlanıp katlandığı zaman bu kapsüllerin içine sığacak ölçüde kağıt parçaları kesin. içlerine tek tek, her biri farklı olan msajlar yazın. yazdığınız mesajlar anlamlı olsun. öyle "seni seviyorum" yazmayın. her şeyin büyüsü yok olur. hepsini bu şekilde hallettikten sonra, ilaç şişesini de güzelce temizleyin, kurutun. kapsülleri içerisine doldurun.
  her defasında sadece 1 tane açmasını isteyin. ama o duramayacak. bir defada 19 tane açan var. ona göre en önemlisi kağıtlarda yazan mesajlar. unutmayın o kağıda "dile benden ne dilersen" yazarsanız, ne dilerse yapmak zorundasınız. bu hediye ona ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduğunuzu ispatlayacaktır.
  *karşısında balon patlatıp aklını alın:

  kırmızı bir gül alıp bu gülü balonun içine yerleştirin sonra çiçeğin sapından tutarak balonu şişirin ve pişmiş kelle gibi sırıtarak balonu sevdiceğinize uzatın ' aşkım bunu sana aldım ' deyin. ve tam alırken diğer elinizde sakladığınız iğneyle balonu patlatın.

  gül tüm çıplaklığıyla karşısında belirecek manitanız kendisinden geçecektir.

  deneyin!! belkide oracıkta verir . sonra onun saçından tu ( olm niye duygusal gidemiyorum ben ya)

  *bir tane kinder yumurta alin, yumurtanin etrafini kaplayan cikolatayi maket bicagiyla kesin, icindeki plastik kaptaki oyuncagi cikarin, icine sigabilecek yuzuk olur, kolye olur, kupe olur, ne bulabiliyorsaniz artik hediyeyi koyun, nasil kullanilacagini aciklayan bir sema cizerek kabin icine koyun, cikolatayi ustune kapayin, acilmamis gibi sarin tekrardan. kiza verince, hadi ac da beraber yapalim diyin ki, siz arkanizi donunce cope filan atmasin.
  *gül yapraklarını arabanın güneşliğine koyup sonra da tatlım ruhsatı verir misin diye sorarak gül yapraklarının üstüne dökülmesini sağlamak.

  3
 • urukagina

  (bkz: lak diye çıkarıp göstermek)

 • anonim cirkef

  balon patlatmak ile ilgili olanına denk gelirsem beni hüngür hüngür ağlatacak tekniklerdir. gözyaşlarımı sildikten sonra ilk işim de boynuna atlayıp, sıkmak olabilir. öldüresiye darbeler de vurabilirim. balon fobisi diye bir şey var. okudukça tüylerim diken diken oldu. bu tekniklerin uygulanması için sevgilinin yeterince tanınması gerekir.

  1
 • aegnor vardamir

  birden fermuarı açmak. daha güzel sürpriz yok. ciddiyim.

 • kenefci

  (bkz: osurmak)

 • ankhises

  beklediği anda sürpriz yapmamak en büyük sürpriz olur kadınlar için.

 • papatya

  onunla gecirdigin her güzel günü bir deftere yazıp romantik bir günde vermek