solo a star wars story

 • kisisel illeti

  daha önce bu filmin batacağı konusunda Han solo başlığına yazmıştım. filme giderken de beklentilerimi dibe kadar çeksem de, Yine de beklediğimden çok iyi bir film vardı.

  öncelikle Ron Howard kariyerindeki en iyi işi yapmış diyeyim. Çünkü gerçekten kendisi kötü bir yönetmen. buna rağmen gayet canlı bir prodüksiyon ile canlı bir sw filmi çekmeyi başarmış. Bu kadardı. ilk yarı çok iyi gidiyorken ikinci yarı biraz afalladılar. han solo kesinlikle olmamış. yani ne karaktere yazılan senaryo ne de oynayan adam kesinlikle Han solo değil. filmin adı gülümsemeye kasmış herhangi bir adam a star Wars story, olsaymış daha oturaklı bir film olurmuş mesela. Bunun dışında Yan karakterler filan da zayıf kalmışlar.

  tüm olumsuzluklarına rağmen Deadpool 2 gibi bir şekilde kendini izletiyor. illa sinemada izleyin diye bir şey diyemem ama Ewoklar olmadığı için bile bir ara bakılabilir.

  4
 • annebenjedioldum

  Ben bunun han solo değil de mesela tamamen alakasız bi bounty hunter ile alakalı olmasını isterdim. Daha fazla bize evreni gösterse, evrenin sadece skywalker ve etrafındakilerden ibaret olmadığını ah bize biraz gösterseler daha iyi olurdu. Ama düşük beklentime rağmen iyi bir film olmuş (han solo dışında. onu da harrison ford ile aşırı özleştirdiğim için olabilir.) Güç onlarla olsun.