sözlüğün açılması ile ilgili beklenen açıklama

 • olly

  henüz gelmeyen, belki de gelen fakat benim işitmediğim açıklamadır. yanısıra gelmesi beklenmeyen açıklama da olabilir? yine de ben n'oldusunu, ne bittisini işitmek istiyorum.

  hayyam sözlüğe seyrek uğradığından mütevellit huzurlu anlar geçirdiğimden açılması iyi oldu tabii... kapandıktan sonra bir müddet belirli aralıklarla tıkladım fakat açılmadı, peşine de bu sıkıcı uğraşıdan vazgeçip uzuncadır çıkardım aklımdan... galatasaray'ı ve fenerbahçe'yi vodafone park'ta evire çevire gerçekleştirdikten üç büyükler arasında var olduğu söylenen ezeli rekabeti aklımdan çıkarışım ve bu kavrama götümün kenarıyla şakır şukur gülüşüm gibi çıkardım. ve uzunca bir aradan sonra ilk kez ufaktefek instagram'dan layklayınca aklıma geldi. baktım, yine hayyam amk! üzülsem mi, sevinsem mi; bilemedim. yetmezmiş gibi galatasaray'ın uzunca bir müddettir liderliği götürdüğü sezonda don draper'la aynı ortamda bulunma düşüncesi? ıyyy...

  açıklama gelmedi vesselam...

  mhp seçmenine, "ulan olm, hangi akla hizmet mhp'ye oy veriyorsunuz," dediğim zaman bir açıklama yapabiliyorlar? üstelik pek çoğu, "abi, siksen akp'ye oy atmam artık," diyen insanlar da aynı zamanda bunlar?

  merak ediyorum yani...

  1
 • dmnrzv

  Kapanmış mıydı ya :/