sözlüğün iç huzurunu bozan yazarlar

 • bartvader

  (bkz: sadıkhane)

  edit: ups tanım girmem lazım ilk entry'si bu başlığın. sözlüğün iç huzurunu bozan hareketler yaptıklarına hemen hemen hepimizin adı kadar emin olduğu yazarlardır bunlar. caracal44 ve pzel'i de ekliyorum.

 • nymphe

  (bkz: keskin nisanci)

  adam ne güzel huzur bozuyordu.eleştirdiniz, astınız, kestiniz, kategorize edip ötekileştirdiniz, bak nooldu şimdi?

  sıkılıyoz şurda.

  8
 • damsizdagirebilenadam

  (bkz: chicqo)

  2
 • Ev seksisi

  (bkz: ailuros)

  sözlüğün değil ama kendi iç huzurumu bozuyor.

  5
 • pzel

  malatyalıdırlar.

  6
 • don draper

  gigi hadid arkasindan gundem olusturmakla mesguller.

  7
 • olly

  8. (bkz: don draper): son iki sezondur medipol başakşehir taraftarı olması nedeniyle esra Ceyda sınıfına sokarak ötekileştiremiyorum. bundan daha huzur bozucu bir durum olamaz!

  7. (bkz: hayyam): Beşiktaş meydanında gaz çıkartmaya meyilli karakteri nedeniyle karaktersiz...

  6. (bkz: japon milliyetçisi): nedensiz ve de son derece anlamsız şekilde çaylak ilan edildi. buna müsaade etmeyip kavga çıkartmalıydı, sözlük üyeleriyle kişiselleşme düzeyinde hakaret boyutuna yönelmeliydi. kuralı bozdu. müthiş huzur kaçırıcı...

  5, 4 ve 3. (bkz: nymphe): bu üç sıra kendisinin... malûm...

  2. (bkz: don draper): bu profil fotoğrafına sahip olup profilinde kullanabilecek cürete sahip olmasından dolayı burada da kendisini konu edinmek istiyorum.

  1. (bkz: sir olly): sözlükte yer almaktan gerçekten rahatsızım. şu takım şampiyonlar Ligi'ni bir kazansa da sözlükte yazmaya cümle bulamasam amk...

  7
 • neptune

  sözlüğün tamamı içten ibaret olduğu için, sözlüğün huzurunu bozan yazarlar demek yeterli aslında.

  öte yandan mevcut listeyi ikiye ayırmak da fayda görüyorum;

  1) Düzenli olarak sözlük huzurunu bozan yazarlar : Bu yazarlar huzursuzluktan beslendikleri için, arıza çıkarmak için konu veya başka yazar seçimi ile uğraşmazlar. yani seçici değildirler, odaklandıkları tek şey huzursuzluktur. bu nedenle muhalif olayım da, ne olursa olsun modunda entry girerler. sağa sola sataşırlar. ittifak kurma yerine, yalnız takılmayı tercih ederler. bu hem yüksek egolarının bir sonucudur, hem de birisi ile yakınlaşırsa onu eleştiremeyecek olmanın bünyelerinde rahatsızlık yaratma ihtimalinden kaynaklanır.

  2) Dönemsel olarak sözlük huzurunu bozan yazarlar : bu yazarlar aslında oldukça pozitif kişiliğe sahiptirler. entrylerinde daha ziyade konu başlığı hakkındaki samimi düşüncelerini paylaşırlar. espriler yaparlar, goygoya açıktırlar. fakat birinci gruptaki yazarların sataşmaları neticesinde, zamanla "el mi yaman bey mi yapan" diyerek, o gruptakilerin üstüne gitmek gibi bir hobi edinirler.bu sanki huzuru bozuyorlarmış gibi bir algıya yol açarlar. genelde sağlam ittifaklar kurdukları gözlemlenebilir. fikirsel ayrılıklar yaşayabilirler, ancak "kankalarını" asla satmazlar.

  eyyorlamam bu kadar.

  6
 • crimewave

  isimden ziyade kurduğunuz her cümleden bir anlam, bir amsalaklık çıkaran ruh hastaları var.

  onlar yüzünden ne iki cümle kurabiliyoruz, ne şarkı paylaşabiliyoruz
  püü amk.

 • caracal44

  Ahaha sözlüğün iç huzurunu bozuyormuşum olaya bak. arkadaş siz de aynı muhabbetleri uzatmaktan ve kankacılıktan vazgeçin o zaman. sizin bu gereksiz muhabbetlerinizi çekmek zorunda mıyım aq? sözlüğü kreşe cevirdiginiz yetmiyormuş gibi whatsapp muhabbetlerinizi de burda görmeye dayanamıyorum. bi de şu duyurularda işiniz bittiğinde niye silmiyorsunuz?bak üç gündür kek duyurusu orda duruyor öyle boş boş. Bugün pantolonunun içine Penye sokan iki arkadaşıma da yallah köyünüze dedim zaten...

  6