spor salonu

 • cahiladam

  insanların giderek assosyalleşen hayatında bir nebze spor yapma imkanı sağlayan yerlerdir.
  fakat buda bize artık topluma açık yerlerde spor yapmanın ne kadar zor olduğunu bir kez daha hatırlatmaktadır.

 • bay merakli

  açık hava da koşulabilir bisiklete binilebilir ama gel gelelim ağırlık çalışılmaz. sebeb ise ; ağırlık daha pasif bir spordur. yani sürekli hareket halinde değilsindir. o yüzden vucüt soğumaya başlar. bu da sakatlıklara neden olur. yani anlıyacağınız spor salonları kapalı olması normaldir. ama kilo vermek için salona gidiyorsanız sizin bileceğiniz iş. parklar koşu parkurları bunlar halka açık tesisler hemde ücretsiz.

 • o ne lan

  sıkıcı bir yer lakin bazen çok farklı manzaralarla karşılaşabiliiyorsunuz.

  mesela önünüzde yürüyen bir çift basen. yani insan değil basen bence.

  ya da gencecik kızların o kocaman popoları. sadece popo ama yani başka bi şey değil. ben genç yaşta bu kadar popoya karşıyım, çok üzülüyorum. popoya hayır bence. popo bence sabit olmalı belli bi genişlikte büyüklükte olmalı ya sdlkfjldgj -üzülcükler burada-

  1
 • socialista

  18:00 - 21:00 arası gidilmemesi gerekir. çalışanların en çok tercih ettiği saatlerde ne kadar büyük bir salon olsa da çalışacak dumbell bulamazsınız, koşu bandı için sıra beklersiniz. soyunma odasından hiç bahsetmeyeyim orası daha fena. çalışansanız tercihiniz haftasonu sabah saatlerinde ve hafta içi 21:00'dan sonra olsun.

 • user

  spor salonu, çağımızda yaygın olmakla birlikte medeniyet ilerledikçe yasaklanacaktır.göt kadar yerde bi yığın insan terleri nefesleri buharlaşıp havaya yayılmış ışıklandırma yapmadan kullanılamayan güneş görmez yerlerde spor yaptığını zannediyor. sportif faaliyette şehrin göbeğinde kurulmuş bir salon havalandırması ne kadar güçlü olursa olsun bi boka yaramaz.gidin açık havada park bahçe gibi yerlerde spor yapın.ha bir plazanın camekanlı ve 20. katında falan bir salondan bahsediyorsak eh o biraz idare eder açık havadaki performansı yakalayabilirsiniz belki.(havadaki oksijen oranının %17'nin altına düştüğü bir yerde spor yapmak aşırı yorgunluktan başka bişeye yaramaz. %21' e en yakın yerler olmalı.)

 • gariban

  evinizde 1000 tl ye kurabilirsiniz. 2.el spor malzemeleri ve boş bir odayla en kral spor salonunu kurabilirsiniz.

 • theo

  kışları mis gibiyken yaz endişesiyle doluşan mandaların kokularının birbirine karıştığı ortam. hayır yani bize de nefret ettiriyorlar.

 • user

  salonda spor mu olur spor dediğin açıkhavada olur.hem kalori yakacağım oksijen harcayacağım de hem de kendini bir yere kapat. 3 çocuk yapacağım deyip 60 yaşında kadınla evlenmeye benzer.

 • lagaluga

  bazen çok ilginç olabilen yerlerdir.
  lagaluga, spor hayatının zirvesindeki zamanların birinde spor salonunda antrenman yapmaktadır. hatrı sayılır bir ağırlıkla bench press çalıştığı sıralarda:
  a: bakar mısınız hocam. ben buradaki hareketi anlayamadım.(tüy sıklet bir arkadaş elinde kağıdı gösteriyor.)
  lag: ben bu salonun hocası değilim git ona sor.
  birkaç dakka sonra:
  a. abi ben buraya biraz kilo alayım biraz da kas olsun diye geldim. mesela benim vücut ne zaman senin gibi olur?
  lag: hocan sana bi program yazsın alırsın. ben 7 senedir spor yapıyorum...(antrenman mundar olmasın diye kısa cevaplarla arkadaş uzaklaştırılır.)
  sıra kardiyo çalışmaya gelmiştir. arkadaş yine lagaluga nın götünde bitmiştir. lagaluga kademeli olarak koşu bandının hızı arttırmaktadır. yanındaki de onunla hızlanmaktadır. kısa süreli hiit için hız 20 km alınmıştır:
  lag: sen daha yenisin. hızı fazl...
  (katarakk) anlaşılacağı üzere; tüy sıklet arkadaş koşu bandının üstünden uçmuştur. sesi duyan herkes oraya toplanmıştır. salon hocasının götü yusuf yusuf etmiştir. eleman büyük uğraşlar sonucu ayıltılmıştır. kafasında şiş, ayak bileğinde burkulma olduğu tesbit edilmiştir. o günden sonra eleman hem salonda hem de çevresinde bir daha görülmemiştir.

  1
 • idanru

  bazen insanın gerçekten sinirlerini hoplatan yer, ağırlıkları yerlere atanlar mı ararsın, ter kokanlar mı...
  ağırlık çalışırken eşşek gibi anıranların sadece bana denk gelmediğini ve evrensel bir gerçek olduğunu şu yazıyı okuyunca anladım.
  http://onedio.com/haber/spor-salonunda-yapmamaniz-gereken-5-sey-235168

 • sharkattack

  hiç sevmem böyle yerleri fakat gerçekten düzgün bir şekilde spor yapmak istiyorsanız da böyle yerler şart.fakat ne olursa olsun her zaman açık yerlerde spor yapmanın taraftarıyım.ağırlıklar için falan birşey diyemem ama sırf koşu için gitmek saçmalıktır.dışarıda püfür püfür basketbol oynamanın yerini hiçbir şey tutmaz benim için.

 • adanalinacak

  yukarıda bır suru boru bırbırıne gecmıs,kafanıza ınecek gıbı durur.

 • ozo

  aynaya bakıp fotoğraf çektirilen yere dönüşmüş. telefon ve kas gücünü gösteren erkekler,ben spor yapıyorum havasında ki kızlar. reklam ve gösterişten başka bir şey yok.

  oysa ki doğa da yarım saat yürüyüş yapmak her şeye bedel.

  1
 • ooo

  götünuzu göstermeyecekseniz spor salonundaki sıkıcı hikayelerinizi paylaşmayın lütfen.

 • scrooge

  birkaç kez gitmeyi deneyip, hemen hemen hepsinde en çok bir hafta dayanabildiğim yer.
  inanılmaz sıkıcı ve ilginç bir havası var. sağımda solumda tanımadığım terli terli adamlar tuhaf triplere grip, ayna başında kendilerini süzüyorlar.
  birden "manyak mıyım ben, ne işim var burada?" diyorum ve sonra çıkıp gidiyorum. sanırım biraz irade sahibi olmak gerekiyor. bu spor salonlarına giden insanları gerçekten takdir ediyorum!

 • metal isaretiyle egildi enistem

  buraya para bayılan insanları sağlıklı bulmuyorum.

  2
 • quasimodo

  kendini ve sağlığını düşünen, dolayisiyla hayat kalitesini arttırmaya çalışan insanların spor yapmak için gittikleri yerlerdir.

  allah kimseyi kendine bakmaktan aciz insanlar tarafından sağlıksız olarak yargılatmasın

 • tenchu

  ekseriyetle gerizekalılardan oluşan mekanlar.savunanlar ayrı bir gerizekalı.bunu okuyup dm’den küfür edecek arkadaş sen küfür etmeden ben edeyim ben senin te amk.ak gerizekalısı.

 • kabul

  turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışmasının başka bir versiyonunu her an izleyebilirsiniz.

 • bayri

  surada bir protein tozu kavgası çıksa da eğlensek keşke. ajdjjs.

 • renault toros ile ralliye katilan adam

  burnundan testesteron sümküren terli eşeklerin ıkına ıkına ağırlık çalıştığı sportif mekan.

  çünkü kas yapacak, kadınlar ona bayılacak, skor sayısını arttıracak, yaklaşım bu.

  spinning diye bir hede vardır. yarım saat hakkıyla yapan adama yemek ısmarlarım. kardeşim ilan ederim. Whatsapp'tan gülücüklü fotoğraf atarım. üç ay devam etsin, zımba gibi olur eleman. Garanti veriyorum.

  plates, yoga falan hiç girmiyorum zaten. onu errrrrrrkek işi saymaz bu davarlar jgdjdgdjdgd...

  bas ulan streoidi, bas. görmüyoruz sanki. iki santim daha şişmek için yumoşluğa davetiye çıkar. dengeli protein kullansa neyse ama gözünü öyle karartmış ki iki ay içinde reflekslerini kontrol edemiyor kontrolsüz şiştiği için.

  fitness candır. spinning graldır.