süpermarket kasasında poşeti açamamak

 • deepthroattoyouall

  hayattaki en boktan durumlardan birisidir. kasiyer aldığınız ürünleri önünüze koydukça etraftaki sesi duyamaz olursunuz, kol saatinin her saniyede tık tık ettiğini duyarsınız. arkanızda bekleyen onlarca insanın size aptal gözüyle baktığını düşündükçe utanır, kızarırsınız. bildiğiniz bütün poşet açma teknikleri o an işe yaramaz olur, moral motivasyon olarak dibe vurursunuz. tüm bu başarısızlıklardan sonra iki çözüm yolu vardır.. ya nutellanızı, peynirinizi, yoğurdunuzu kucaklar gelinin nikahtan kaçtığı gibi kaçar ve özgürlüğünüze kavuşursunuz ya da kasiyerin poşeti alıp tek hamlede 'haaşıırtt' diye açtığını görür ve yer yarılsa da yerin dibine girsem diye düşünürsünüz.

  6
 • perceneige

  kasiyer eğer karşı cins ise ona asıldığınızı düşünmesine neden olacak eylem/eylemsizlik. *

  yapmayın böyle şeyler!
  iki elinizin arasına sıkıştırın poşeti
  elinizi ısıtırmışçasına ovuşturun
  poşetin ağzı açılacaktır,
  şimdi doldurun ve çıkın.
  insanları boş yere umutlandırmayın. *

  1
 • baytarsabbah

  kasa sırasında sizden sonraki herkesin sizi beklemesi, sizi izlemesi, sizin poşeti açma sürenizin arttıkça size sinirli bakışlar atmaları ve bunun farkına vardıkça elin ayağın bile titremesine neden olabilen sinir edici durum.

  1
 • buyukemrah

  içinizden "s*kerim böyle işi" lafı geçmelidir yoksa rahatlayamazsınız.

  1
 • yellowice

  bır an kasıyer ıle goz goze gelınen son derece gereksız bır durumdur.

 • olymposs

  poşetle kavga durumuna geçilir. söylenmeye başlanılır ve poşeti yere atarak alınan malzemeler kucakta eve dönülür. *

 • freealcohol

  arkanızdaki insanları düşündüğünüzde sesli olarak küfretmenize bile yol açacak poşet kavgasıdır. genelde kasiyerin elinizden poşedi alıp açmasıyla ya da açılmış bir poşedi elinize tutuşturmasıyla son bulur. o stresle poşedi açmayı başarabildiyseniz ne mutludur size.

 • lobanzot

  isyan ettirip aldıklarını elinde götürmene sebep olan hadise.

 • luna zu

  arkadan gelen diğer müşterilerin sebep oldugu panikle, zaten zor olan poşet açma eyleminin ayrı bi meşakkat istemesi durumu.

 • otuz karaktermis bura ona gore

  lanet okunan saniyeler, bazen dakikalar olur o durum. bu rezalet parmak uclarındaki kasların fazla kasılıp sonunda poşeti yırtmasıyla ikiye katlanabilir. sakin olup, telaşe mahal verilmemelidir.

 • yeyk

  20 senelik hayatımın 12 senesini falan bu işle haşır neşir olarak geçirdim ama bugün hala ilk günkü acemilik var. yok arkadaş açamıyorum ya üstüne o kasiyerin elinden alıp -ver şunu gerizekalı ne anlarsın sen bakışıyla- iki saniyede açmasıyla göt olunuş ise üzerine caba oluyor ezikliğin.

 • o ne lan

  her insanın bir gün tadacağı dram, sefalet, rezillik.

  bi dolu bok püsür şey almışsınızdır. kasaya dizersiniz ki hemencecik arkandakiler sizin önünüze geçemesin. uu çakal seni. dıı dııt (malı makineye okutma sesi) gibi sesler eşliğinde kasiyer kızın (zalım) aldığınız şeyleri hunharca kasanın sonuna atmasıyla iş biter. ezik ses tonuyla şeyy ıı poşet bitmiş dersiniz. bi kalıp poşeti al lan al der gibi bırakır. bi tane poşeti diğerlerinden ayırması ne zordur ki bi poşetin iki yakasını (iki kıta birbirinden ayrılıyo sanki amk dediğinizi duyar gibi oldum) açmaya çalışacaksınızdır.
  evet parayı vermişsinizdir. binbir güçlükle para üstünü alıp bozuk paraları cüzdanın bozuk para gözüne yerleştirmişsinizdir bile. fakat aldığınız ürünler, açılmamış poşet ve arkanızdan gelen müşterinin mallarının sizinkilerle karıştırılmamasını önleme çabalarınız sizi bekliyodur. hele ki orkid falan varsa görünmesin diye harcadığınız çaba da ayrı iğrençlik. parmaklarınızı yalarsınız açılmaz lanet. üflersiniz o dudakların aldığı şekil falan. ıyy. açılmaz yani. olmaz olmaz.
  şimdi düşündüm de.
  valla kötü.

 • fenacoreee

  hayatın bir insana yapabileceği sağlam piçliklerdendir. siz orda o poşeti açmaya çalışırken kasada çalışan görevli ise ışık hızıyla hareket ediyormuş gibi makinadan geçirir aldıklarınızı, poşeti açıp döndüğünüzde ise size dik dik bakarak parayı istiyordur büyük bir ihtimal.

  1
 • eslesemeyenhomologkromozom

  alnıma yazılmış bir kara yazı.
  az önce yine iğrenç bişey oldu. carrefoursa dan olağan bir alışverişimi tamamlamış, poşetle savaşırken kasa kuyruğundaki ürünler benimkilerin üstüne üstüne birikmeye başladı her zamanki gibi.
  böyle durumlarda çok korkuyorum aldıklarımız karışacak bi dünya tantana diye. adam saniyesinde paket tavuğumu aldı sanki kendisinin hooop poşetliyor, ne aldıysam haldır huldur poşetliyor... onlar benim pardon!! dedim. biliyorum da ohooo sen poşeti açamıyosun daha market kapanacak dedi...(hayvan)
  -kusura bakmayın
  -hep böyle oluyor
  -ehe
  -iyi akşamlaaar
  ...

  6
 • ugurkaradeniz

  imdb 8.1/10 gerilim-aksiyon

  2
 • scribbler

  ağır gerer.